Маневицького селищного голову зловили на хабарі

21 Вересня 2017, 11:05
18917

У Маневичах викрили голову селищної ради на вимаганні неправомірної вигоди в розмірі 6 тисяч гривень.

Учора, 20 вересня, посадовця затримали під час одержання другого «траншу» неправомірної вигоди в сумі 4 тисяч гривень, яку він вимагав у громадянина за видачу довідок, необхідних для оформлення права власності на житло. Про це повідомляє Прокуратура Волині.

Триває досудове розслідування, вирішується питання про повідомлення селищному голові, який є особою, що займає відповідальне становище, про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиної 3 статті 368 ККУ.

9


 

Коментарі
21 Вересня 2017, 14:12
У нас на Маневиччині їх дохолери, зажерливих чиновників. Ще би так усіх трусонули
21 Вересня 2017, 14:15
Капец ЯК !!!!!!! То тут то там. Горохів, Любомль, Маневичі. Кільце стискається. Очевидно далі буде десь приблизно в К-Каширську або Ратно але в Ратно здається було раніше щось схоже. Громадянин, а ти позвонив в антикорупційну прокуратуру!!!!!. Так тримати Маневичі Ми Вас любимо. Наступний крок за Нами.
21 Вересня 2017, 14:53
Треба ще Линдюка прижати, той ще гірший хабарник
21 Вересня 2017, 15:04
ще хай культуру і лікарню почистять Дарчуків і Сидоруків !
21 Вересня 2017, 15:06
Першими мали бути линдюк&мельник. Прости Гаврилюк конкурент на наступні вибори...
21 Вересня 2017, 15:47
Сьогодні кожного голову с/ради можна зловити на хабарі. Головне - захотіти. І викривання поодиночних злочинів - це не позитивний результат, а скоріше - показуха - ми щось робимо. Торгівля землею - один із провідних способів збагачення наших сільських "мерів" і всі про це знають.
21 Вересня 2017, 15:59
Підставили Гаврилюка, бо земля з під ніг уходить
21 Вересня 2017, 16:06
А при чому тут Линдюк І Мельник. Зловили нашого селищного голову, який зараз буде видумувати різні слова, що я тут не при ділах, а якби все пройшло гладко і приніс би жінці суму, а тут. Соромно за таких голів
21 Вересня 2017, 16:28
За довідку 6000 грн. ну-ну. Таких довідок по 100 штук в день видається і жодного разу не чув, щоб хоч в когось одну гривню за них просили. Влада знищує опозицію (якою є Гаврилюк). Диктатура часів Сталіна. Всіх неугодних в тюрму.
21 Вересня 2017, 16:44
Це звичайна довідка про адресу даного будинку,яку видає секретар чи діловод.При чому тут голова?
21 Вересня 2017, 16:47
Не робіть з Гаврилюка святошу!<br/>Не повезло йому, Лоше будуть вже без нього деребанити , а вірніше філонити!!!
21 Вересня 2017, 17:00
Ще в РЕСІ порядок би хтось навів, бо там анархія рулить, Живемо в 40-ка км від Атомки, а за світло платимо як усі, Має бути знижка.Мало того в мережі 160 вольт, і все окей, всіх влаштовує, жалітись немає куди, бо хто ти такий (абонент) Треба націоналізувати всі комунальні об'єкти і за найменше порушення відповідно карати, і усіх, а не тільки тих хто проти влади
21 Вересня 2017, 17:22
Не клей окуня, то довідка про відсутність будівництва на земельній ділянці, а воно є! Цю довідку діловод не видає!
21 Вересня 2017, 17:24
а чому ніхто не скаже нічого доброго про Гаврилюка? За короткий срок скільки він всього зробив: доріг, світла, води всього навіть не перерахувати. Чому в нашій країні шукають в людині все тільки погане. А про добре забувається.
21 Вересня 2017, 18:12
Прочистіть трохи Маневицьку центральну районну лікарню хабарників. Бо там Хабарники себе лікарями рахують. Особливо Сидоруків. Та кляча Сидоручка взагалі вже дороги під ногами не бачить...... Іде, голову задерши на космос чи на місяць, немов перша леді України.... А на справді селючка тупа та не освідчена, та ще й думає що вона щось важить на районі))))) Ну ну хай думає собі))))) Все ж таки в кожного з нас є свій внутрішній віртуальний світ))))
21 Вересня 2017, 18:17
Які дороги, яке світло, яка вода і кому? А погане і не потрібно шукати - все видно на фото. Чи одне другому не заважає?
21 Вересня 2017, 18:17
Так так це точно. Недавно Сидоруку давав пару соток гривень, причому він сам озвучив свою таксу. І що цікаво сказав би він мені у відповідь якщо я б відмовився платити??? Завтра піду попробую)))
21 Вересня 2017, 18:19
А СИДОРУКІВ РЕАЛЬНО НЕ ЖАЛКО
21 Вересня 2017, 18:22
Салівончика тоже за яйця ,сидить капусту стриже за ту роботу,яка має бути безкоштовною(огляд)
21 Вересня 2017, 18:24
а Гаврилюк нормальний мужик,хоч і тупенький трохи,але порядок трохи в Маневичах трохи навів
21 Вересня 2017, 18:29
Пора за Лньдюка взятися той що хоче теей і робить
21 Вересня 2017, 18:29
Пора за Лньдюка взятися той що хоче теей і робить це хоч людям помагає
21 Вересня 2017, 18:31
щось не в&quot;яжеться - нормальний і тупенький
21 Вересня 2017, 18:39
Та одного відмивання батьківських грошей на фарбі на посаді директора маневицької школи №1, варто посадити на довічно. Жарко може підтвердити.
21 Вересня 2017, 18:46
21 Вересня 2017, 18:48
Та одного відмивання батьківських грошей на фарбі на посаді директора маневицької школи №1, варто посадити на довічно. Жарко може підтвердити.
21 Вересня 2017, 18:56
з таким самодостатнім бюджетом , де в садочку за харчування батьки доплачують , хоча і в чорнобильській зоні тільки вазони по проспактах і садити .
21 Вересня 2017, 19:03
Линдюків і його прихвостнів чекає більш страшніша кара. Уже скоро.
21 Вересня 2017, 19:05
Виродки пожирають один одного
21 Вересня 2017, 19:22
Підстава 100%,хочуть вижити.Видно дорогу комусь вже перейшов.До простих і бідних завжди гарно відносився, дуже гарно до сімей Атошників, не пам'ятаю щоб де не справидливо щось сказав.Людина слова.А от линдюк говорить одне, а робить інше, таке враження що хворий на шизофренію.
21 Вересня 2017, 19:46
А ви що думали я за велику заробітню плату пішов на цей пост. Да брав взятки, але як і всі Линдюк та Мельник, я не особливий.
21 Вересня 2017, 19:49
Це я дороги не бачу під ногами????? То це ви нічого не бачите, я всіх Вас маю в одному місці тому що я найкраща, а ви ніхто
21 Вересня 2017, 19:50
Ах ти сучко ряба та крашена
21 Вересня 2017, 19:51
Наволоч ти, а не перша леді..... Хм...перша леді
21 Вересня 2017, 19:54
Сидоруки, наступний хабар Ваш... Так що обережно. Застерігаю працювати за зарплату
21 Вересня 2017, 19:58
По Сидоручці відразу видно що вона пустилася берега. Головне що сама ніхто , а хоче поставити себе вище туалетного папірця.
21 Вересня 2017, 20:00
от тепер Линдюк ще й на селищного голову свою ляльку поставить. ВІН кукловод. Це спава рук Линдюка. Підства чужими руками. Гаврилюк заважав Линдюку. У ньього ж скрізь- в освіті, в культурі, лікарні , соц.захисті, Мельник тупейший- ляльки. Це маріонетки, яких він смикає, а вони роблять те, що йому треба. Селищні голові спокон віку брали взятки. Але й нічого не робили. А тепер подивіться на Маневичі, що зробив Гаврилюк.
21 Вересня 2017, 20:00
от тепер Линдюк ще й на селищного голову свою ляльку поставить. ВІН кукловод. Це спава рук Линдюка. Підства чужими руками. Гаврилюк заважав Линдюку. У ньього ж скрізь- в освіті, в культурі, лікарні , соц.захисті, Мельник тупейший- ляльки. Це маріонетки, яких він смикає, а вони роблять те, що йому треба. Селищні голові спокон віку брали взятки. Але й нічого не робили. А тепер подивіться на Маневичі, що зробив Гаврилюк.
21 Вересня 2017, 20:00
Я на автомобілі останньої моделі ТОЙОТА їзджу, а ви на велосипеді. це я ніхто???
21 Вересня 2017, 20:03
як його будуть чекати ті що на лошому вже поставили своі мітки.івирили котловани
21 Вересня 2017, 20:03
Браво, Людмило Йосипівно!!!
21 Вересня 2017, 20:21
Коментар ,який, нібито був написаний від імені Артишука, наклеп. Вичислю ІР адресу псевдоніма під ніком Артишук і обов'язкого подам до суду на наклепника. Тому ,що Артишук таке саме має відношення до коментаря про Оксенюка, як і до Виборів Папи Римського. Ганьба тій людині, яка прикривається чужим іменем, підставляючи, когось іншого.
21 Вересня 2017, 20:21
Коментар ,який, нібито був написаний від імені Артишука, наклеп. Вичислю ІР адресу псевдоніма під ніком Артишук і обов'язкого подам до суду на наклепника. Тому ,що Артишук таке саме має відношення до коментаря про Оксенюка, як і до Виборів Папи Римського. Ганьба тій людині, яка прикривається чужим іменем, підставляючи, когось іншого.
21 Вересня 2017, 20:35
хоч би суму більшу підклали. підставити толком і то не вміють.
21 Вересня 2017, 20:39
В Маневичах хабарників дуже багато. Просто, не всі Лисому Линді дорогу перейшли. Бідний Саша
21 Вересня 2017, 21:15
Гаврилюк хороша і чуйна людина.Не мало зробив доброго для наших Маневич.Багато людей його підтримали б , якби це щось вирішило б. Просто видно прийшла пора людину з'їсти.А хто без гріха, той хай кине у нього каменем.Оксентійович, головне спокій не втратити ,тримайтесь!А наступник ваш нехай спробує хоч те зробити, що зробили Ви, а ми побачимо.!
21 Вересня 2017, 21:31
Ну й і гамношльопи!!!
21 Вересня 2017, 21:45
Взяв та й взяв. А хто не бере?
21 Вересня 2017, 21:46
Иені якби дали б я теж узяв би. Не ми такі, життя таке
21 Вересня 2017, 22:12
Та шоб у того Сидорука руки повсихали,гребе гроші як перед смерттю.Має таксу за місце у хір.відд. 400-800 грн.Парить ліки,з кого не може збити бабло медикаментами добирає.за перекомісіонку з батька загиблого учасника АТО здер 2000 грн у нього така такса,а скільки його чекає невдало залікованих пацієнтів в іншому світі...? Та шоб він горів у пеклі ще бувши на землі і вся його сімейка.. А,шо ви з тоі Сидоручки хочете вона ж не баба,ні мужик - гермофродит,от і біситься,а синок іх Сидорук Б.Б. то симбіоз двох паразитів ,більше амбіцій чим інтелекта,та руки з Ж опи виросли,як його батя каліче людей з перших днів роботи...На цю династію гнид весь район паше ,Ганьба ...
21 Вересня 2017, 22:27
Та того Сидорука 2 рази за жопу хапали,за хабарі і в кайданках виводили і що? Відмазався Падло!!! Бабло перемагає зло
21 Вересня 2017, 22:27
Та того Сидорука 2 рази за жопу хапали,за хабарі і в кайданках виводили і що? Відмазався Падло!!! Бабло перемагає зло
21 Вересня 2017, 22:41
Так гарно ставиться до сімей Атошніків, що аж почав взятки брати. Браво! А, Ви хлопці воюйте...Ганьба! Якщо людина чесна, то вона чесна у всьому і в діях, і в словах, до чого тут хтось підставив.
21 Вересня 2017, 22:58
Хтось підставив - не допускаєте такого варіанту? Де відбитки пальців? Хоч якісь факти і докази, що гроші не підкинули?? Чи замок побудував собі і на крутій тачці їздить?
21 Вересня 2017, 22:59
Краще б Маневичі від Сидоруків почистили,тоді б район відчув би полегшення,ато ті кровосісі вже геть охаміли,скоро за повітря у лікарні будем дань платити Сидорукам,будем поповнювати кишені та міліони на рахунках
21 Вересня 2017, 22:59
Краще б Маневичі від Сидоруків почистили,тоді б район відчув би полегшення,ато ті кровосісі вже геть охаміли,скоро за повітря у лікарні будем дань платити Сидорукам,будем поповнювати кишені та міліони на рахунках
21 Вересня 2017, 22:59
Краще б Маневичі від Сидоруків почистили,тоді б район відчув би полегшення,ато ті кровосісі вже геть охаміли,скоро за повітря у лікарні будем дань платити Сидорукам,будем поповнювати кишені та міліони на рахунках
21 Вересня 2017, 23:13
до чого тут сидоруки? на хабарі взяли гаврилюка, а винні сидоруки? схаменіться, ПИСУНИ!
21 Вересня 2017, 23:20
Гамномети вже заспокійтесь та лягайте спати!
21 Вересня 2017, 23:21
у суспільства запит на справедливість, запит на незворотність покарання
21 Вересня 2017, 23:28
До чого Сидоруки? Пояснюю, то менший син Шпотихи Руслан тролить, бо Сидоруки конкуренти його маман, адже вона предендує на корону преміум хабарниці Маневицької ЦРЛ!
21 Вересня 2017, 23:39
То бери і повішайся!
21 Вересня 2017, 23:48
Хто лиже сраку линдюку і відстьогує гроші - того ніц не тронуть,хабарництво у маньках буде процвітати
22 Вересня 2017, 00:17
Зловити на хабарі - то одне , а який буде результат ? Галас здійняли , а через місяць все забудуть...
22 Вересня 2017, 01:03
Подивіться на Маневичі .Гаврилюк за два роки в декілька разів зробив більше ніж Левко за два терміни.
22 Вересня 2017, 01:07
Ти, що з ялики яка біля ТЦ Україна впав?
22 Вересня 2017, 01:26
Невірте дурній інформаціі, Гаврилюк чесна людина ,з грошима повна підстава, якщо не вірите то зверниться до мене я надам достовірну інформацію. Будь ласка підтримуйте Оксентійовича. Сьогодня депутати селещноі ради і члени виконкому одноголосно підтримали Гаврилюка. Завтра на його місці буде будь кто із нас, влада пішла у наступ, оскільки до виборів залишилось не багато часу.
22 Вересня 2017, 01:31
Люди, зазвичай самі платять і пропонують хабарі. Якби кожна людина, а не через одну не пропонувала гроші хабарникам, то можна було б ще якось викорінити цю корупцію. Але ж більшість думає треба заплатити бо ще прийдеться звернутися до цієї людини або ж стидно буде дивитись в очі. Отак і живемо! Починаючи сунути подарки із роддому- лікарям, дитячого садочка- вихователям, школи - вчителям.......
22 Вересня 2017, 01:47
Василь як кажуть і в Африці- Василь!!!
22 Вересня 2017, 01:52
А, як прізвище того хто гроші давав?
22 Вересня 2017, 02:04
Ти напевно в Гаврилюка в ширінці був і бачив як його підставляли! Клоун!!!
22 Вересня 2017, 02:04
Оксентійович тримайтеся і Галина Василівна теж!Не ви перші,не ви останні.Бог є і все бачить!
22 Вересня 2017, 02:19
Ялинку демонтували, щоб тобі дурневі чи твоїм дітям на голову не впала. А на її місці пасадили здорову ялинку.
22 Вересня 2017, 02:21
Чомусь нікого з головних лікарів Маневицької ЦРЛ Сидорук і його хабарі ніколи не бентежили,так як і РДА.
22 Вересня 2017, 02:24
Гаврилюк завжди був ласий до грошей. А та його гіперувага до людей аж верне- це не природньо
22 Вересня 2017, 02:39
А ви привили. щоб хатини в кабінетах
22 Вересня 2017, 02:40
А ви привили. щоб хамили в кабінетах
22 Вересня 2017, 02:46
Точно підстава з грошима!Нещодавно приватизували земельну ділянку.Ніхто ні копійки не вимагав,крім мізерної плати за документацію в ЦНАПі.А Маневичі і справді розквітли при Гаврилюкові.
22 Вересня 2017, 02:46
А хтось з подаваючих пішов і поскаржився головному чи в рда? чи в прокуратуру написав? боягузи !!!вас нагинають і грабують,а ви ще більше прогинаєтесь і ще більше башляєте.починайте із себе, встаньте з колін і може хоч ваші онуки не будуть рабами
22 Вересня 2017, 02:48
не люблю коли спілкуючись обпльовують
22 Вересня 2017, 09:42
Де публікуються рішення селищної Ради, адже згідно Закону &quot;Про місцеве самоврядування&quot;вона повинна працювати гласно?!! Громада повинна знати про діяльність шановних депутатів, все за сімома замками!
22 Вересня 2017, 09:47
Чим Гаврилюк так заохотив спонсорів?
22 Вересня 2017, 10:09
Пробачте, чим Гаврилюк привабив стільки спонсорів?
22 Вересня 2017, 10:19
Так хто все таки давав гроші?
22 Вересня 2017, 12:15
Гаврилюк-порядна і чесна людина!!! Депутати селищної ради (яких ми обрали більшістю населення Маневич) молодці, що одноголосно підтримали! Олександр Оксентійович та Галина Василівна тримайтеся, терпіння та спокою Вам. Бог все бачить, а особливо людяність, яку Ви маєте, і розставить все по своїх місцях.
22 Вересня 2017, 12:28
Я впевнена, що це все Линдюка підступність. Бо це брехливе, лицемірне, балакуче створіння. А Маневичі квітнуть і це багато в чому заслуги Гаврилюка. Линдюк бачить, що люди не на його боці от і біситься.
22 Вересня 2017, 13:36
це підстава
22 Вересня 2017, 13:38
це підстава на щот Гаврилюка
22 Вересня 2017, 14:00
Чому чесні депутати селищної Ради (яких ми обрали більшістю населення Маневич) не оприлюднюють результатів своєї діяльності: копії рішень селищної Ради повинні бути у районній бібліотеці, власному друкованому виданні або на сайті, як цього вимагає Закон! Де сайт Маневицької селищної Ради? Нема? Я хочу знати (і маю право) кому виділяються, наприклад, земельні паї і т.д. Все шито-крито. Гаврилюка вигороджують такі, як він сам.
22 Вересня 2017, 14:05
Що таке &quot;на щот&quot;?
22 Вересня 2017, 14:07
це підстава 1000 процентів
22 Вересня 2017, 14:07
Бачу всіх бісять добрі та працьовиті люди, які знають толк у своїй роботі, та не виконують чужих дурних вказівок!!! Конкурентів та неугодних потрібно прибирати здороги, але розуму наші владі хватає тільки на грязні та підлі методи((( Шкода Гаврилюка, хороша людина)))<br/>Видно Сидорук ЛЙ вам теж не угода, хочете свого прихвостня посадити в те крісло, щоб він скорочував робочі місця, відмивав з вами гроші, так в ЦРЛ, з'їли Тьохту, посадили Бегаля який став вашою маріонеткою((((<br/>Побійтесь Бога, бо з вами буде ще гірше!!!!
22 Вересня 2017, 14:23
Відповіді на мої запитання по суті ніхто дати не може. Тільки суб*єткивні думки та враження про &quot;великого добродія&quot; гаврилюка і &quot;чесних-пречесних&quot; депутатів
22 Вересня 2017, 14:28
Линдюк злякався, що наступні вибори люди знову підуть за Гаврилюком, от і прибрав його<br/>А судячи з коментарів, то наступна його жертва буде Сидорук ЛЙ, бо вона теж не виконує його наказів(((( <br/>Лендюк ти краще створи свою сім'ю, і залиш в спокої інші сімї
22 Вересня 2017, 14:29
Люди будьте людьми,схаменіться! Не будьте завидними, не бажайтенікому зла, не давайте хабарі , ви самі пропонуєте,а потім здаєте, бійтеся Бога.Оксентійович тримайтеся, я вірю вам,не завжди так буде. Хто вас підставив обов&quot;язково йому віддасться. Нехай Господь дасть Вам і Вашій родині силу все пережити.Будьте здорові.
22 Вересня 2017, 14:29
Люди будьте людьми,схаменіться! Не будьте завидними, не бажайтенікому зла, не давайте хабарі , ви самі пропонуєте,а потім здаєте, бійтеся Бога.Оксентійович тримайтеся, я вірю вам,не завжди так буде. Хто вас підставив обов&quot;язково йому віддасться. Нехай Господь дасть Вам і Вашій родині силу все пережити.Будьте здорові.
22 Вересня 2017, 14:31
Та ж кажуть, що він не може, бо він го...бий))))
22 Вересня 2017, 14:45
Артишук жарко тобі на вушко прошептав.
22 Вересня 2017, 14:45
Артишук жарко тобі на вушко прошептав.
22 Вересня 2017, 15:10
Та наша сука ПМЗдячна виконує всі вказівки влади,та шкура все і всіх продасть ,щоб трона не лишитись,а потім мерво робить всім своим підлеглим,та то хвора людина ,хто допустив те створіня до роботи ,вона ж на аміназині сидить.Хто не знає ним лікують Шизоидні розлади та психози.Як вона може нами керувати ???
22 Вересня 2017, 15:48
&quot;Браво&quot; Гаврилюку! Вивів всіх на &quot;чисту воду&quot;, а сам &quot;ці руки нічого не брали?&quot;
22 Вересня 2017, 16:22
Досить травити людину. Взяв та й взяв. І ви взяли б. Те, що він гнилий то правда .
22 Вересня 2017, 17:13
&quot;Вор должен сидеть в тюрме&quot;, а таких на наших районах чимало. Відповідно до статей які інкримінують Гаврилюку, йому світить, починаючи від громадських робіт, закінчуючи позбавленням волі, це вже як вирішить суд, якщо визнає його винним. А от на рахунок того що трусонти РДА треба було в першу чергу так я обома руками за, як не як довідки щодо будівництва, виділення земельних ділянок або ж неправомірної забудови в РАЙОНІ видають саме там. І як би там не було &quot;шефство&quot; району знає хто від чого в &quot;білому домі&quot; харчується. Тількі от те таки &quot;шефство&quot; б'є поклони перед гунчиком, от їх і не трогають.
22 Вересня 2017, 17:32
А ось ти і є прихвостень Линдюка, який хоче у крісло головного лікаря ПМСД, що лиєш всяку гидоту на інших)))) що прижала тебе Сидорук за якісь грішки))))))<br/> тобі не місце в медицині, бо ти не знаєш клятви Гіпократа
22 Вересня 2017, 18:50
Лікарі наші хабарники,можливо є чесні, але одиниці.Скажіть як можна від старенької бабусі брати тих 20 гривень за перев&quot;язку в поліклініці яка кінці кінцями зводить за ту пенсію, алеж ні бере бо хоче напевно до мільйона докласти...як кусок хліба в горло лізе? совість не мучить? А по відгуках людей то таки дійсно згадані прізвища лікарів ВЕЛИКІ ХАБАРНИКИ.
22 Вересня 2017, 19:04
Знаєте таки добре, що цей сайт створили. Хоч є можливість маневичанам виговоритись (хоч це сталось на прикрому випадку), але все таки добре почути багато нового про наше керівництво, лікарів.Єднаймося! Народ велика сила!Хай їм буде соромно та трохи очі відкриються про те, що про їх думають люди.
22 Вересня 2017, 19:04
Знаєте таки добре, що цей сайт створили. Хоч є можливість маневичанам виговоритись (хоч це сталось на прикрому випадку), але все таки добре почути багато нового про наше керівництво, лікарів.Єднаймося! Народ велика сила!Хай їм буде соромно та трохи очі відкриються про те, що про їх думають люди.
22 Вересня 2017, 20:10
Не згідний. Багато бруду буде вилито на нормальних людей. Адже, зависть - страшна сила. Тому цей сайт швидше можна назвати зливанням бруду.
22 Вересня 2017, 20:49
Таки зжерли тварюки Гаврилюка.Щоб ви подавилися...Людина реально працювала а ти клопи в клоповнику сидять перекладають бумажки з одного стола на инший- роботяги.Як промови говорять з чорновичком.Два слова не звяжуть без бумажки-гидко слухати. Заробитну плату нехиленьку отримують .Клоуни и так довго дуиали Цикаво що пообицяли козлу який понис гроши и пидставив нормального чоловика.Як казала моя покийна бабуся--частково такий час настав а частково ми сами винни- ничого не поробиш.
22 Вересня 2017, 20:56
Почитати ваш коментар, так ви навіть &quot;на бумажці&quot; речення складати не вмієте.
22 Вересня 2017, 21:38
Люди не вірте нікому Гаврилюк ні в чому не винний, він ніколи і коробки цукерок не хотів взяти, він чесна та працьовита людина і без нього все зав'яне і пропаде в Маневичах! Це єдиний світлий промінчик який хоч щось робив для людей
22 Вересня 2017, 21:38
Люди не вірте нікому Гаврилюк ні в чому не винний, він ніколи і коробки цукерок не хотів взяти, він чесна та працьовита людина і без нього все зав'яне і пропаде в Маневичах! Це єдиний світлий промінчик який хоч щось робив для людей
22 Вересня 2017, 21:41
Пишете і пишіть,а я найкраща,найкрасивіша,ви всі мені завідуєте.Я займаю свою посаду ,яка нікому не потрібна вже 4-5 роки.І держава мені платить за те,що я нічого не роблю 7-8 тис.грн.щомісячно+ премія + 50% від рда,бо такі люди іім потрібні ,я повигоню та поскорочую всіх,сама останусь,а трон свій буду в своіі хороми забирати,щоб ніяка мерзота не всілася.<br/>Від мене користі ніякоіі, мені дуже важко працювати,бо я нічого не тямлю в медицині,але я мушу десь красуватись собою я ж королева ,це ви селюки -ніщеброд ,фу на вас
22 Вересня 2017, 22:43
Багато було написано поганого і хорошого про нашого селищного голову та осіб, які займають керівні посади в різних державних установах - тут освіченій людині відразу видно, хто неадекват, а хто щось мислить. Право кожного - бо в кожного своя правда. Але те, що зроблено в Маневичах за час головування Оксентійовича - видно відразу. І сам вигляд нашого містечка, і поремонтовані дороги, бруківка і т.д. При інших головах такого не було. Вони просто існували і жили в своє задоволення, нічого не роблячи. У кожного начальника завжди, з покон-віків були, є і будуть недруги і друзі. Неможливо бути для всіх ідеальним. Люди, оцінюйте об'єктивно! Хочу додати, що скоро вибори голови ОТГ. Прекрасний привід прибрати сильного конкурента! А в лікарні і поліклініці у нас дійсно є багато старих, які страждають маразмом і косять під лікарів та медсестер і хамлять людям, ще й беручи за це гроші!!! Там давно назріло омолодження персоналу! Тільки от зарплати бідові...
22 Вересня 2017, 23:13
Як влучно!!!Респект!!!
22 Вересня 2017, 23:18
Тільки ще ти забула про мзду з ФАПів і амбулаторій щомісяця,а також плату за прийом на роботу.А взагалі то самокритично!!!
22 Вересня 2017, 23:23
Я і в інтернеті найзвіздіша!
22 Вересня 2017, 23:48
Негарно керівнику так себе позиціонувати і таке писати! Люди висловлюють наболіле, крик душі...
23 Вересня 2017, 00:27
Ви думаєте їм соромно буде? Нізащо! Їм наплювати на те, що про них люди думають . Їм аби кармани набити, щоб їм хватило і ще дітям під час керівництва і будь-яким способом. Підеш по гриби, а там стільки лісу вирізано, що страшно скоро не буде куди ходити, а нашим дітям точно.Схаменіться ліс-це ж наше з вашим здоров&quot;я.! Хватить красти його наліво і направо!
23 Вересня 2017, 00:29
Вже Сидоруки і ліс вирізали!
23 Вересня 2017, 00:50
Скоро і &quot;найзвіздіша&quot; дозвіздиться! Так тримати, королево! )))
23 Вересня 2017, 01:04
Знаючи Людмилу Йосипівну, ніколи не повірю,що вона таке писатиме...<br/>Моя Вам порада Л Й(якщо Ви це читаєте), найміть хорошого комютерщика, щоб вичислити ір-адресу людини яка то пише від Вашого імені, та подайте на ню за це до суду...
23 Вересня 2017, 01:15
&quot;Але те, що зроблено в Маневичах за час головування Оксентійовича - видно відразу&quot;. І не тільки видно, а й добряче відчутно. Щодня спостерігаю, як гепаються автомобілісти через асфальтові гори на дорогах (жалюгідна парадія на &quot;лежачі поліцейські&quot;- гаврилюківське ноу-хау), а панянки нищать взуття, загрібаючи ногами дрібну гальку, яку після латання дір на дорогах &quot;великі господарники&quot; не додумалися прибрати. Прикладів такого господарювання безліч... Далі перераховувати?
23 Вересня 2017, 01:18
&quot;Але те, що зроблено в Маневичах за час головування Оксентійовича - видно відразу&quot;. І не тільки видно, а й добряче відчутно. Щодня спостерігаю, як гепаються автомобілісти через асфальтові гори на дорогах (жалюгідна парОдія на &quot;лежачі поліцейські&quot;- гаврилюківське ноу-хау), а панянки нищать взуття, загрібаючи ногами дрібну гальку, яку після латання дір на дорогах &quot;великі господарники&quot; не додумалися прибрати. Прикладів такого господарювання безліч... Далі перераховувати?
23 Вересня 2017, 01:37
Я нічого не забула я ще не в маразмі!!! Фапи ви моіі раби !!!І шо ви ото мені носите? Ніщеброд є ніщеброд,а от мій Богданчик за день стільки приносить,скільки я за місяць не нашкребу.Та я вас за людей не рахую,та хто посмів голову підняти? Повигоню всіх незгідних,що з вами селюками панькатись
23 Вересня 2017, 01:38
Чому висота бруківки така, як у перону на вокзалі? До цих тротуарів могли б прибувати потяги і пришвартовуватися кораблі. Це якась особлива увага до людей з обмеженими можливостями і матусь з дитячими візочками?
23 Вересня 2017, 01:44
Лежачі поліцейські - оптимальний варіант для тих місць, де вони зроблені. Біля школи завжди бігають діти. Це раз. Біля Ощадбанку один раз перекинулась &quot;Газель&quot; (якраз біля перехрестя) від удару легковика, що летів від &quot;Лотоса&quot; на великій швидкості. Там же було пізніше збито людину. І завжди, і ввечері, і вдень на шаленій швидкості літали авто, чудом везло молоді, яка на вихідних напідпитку ходять по центрі 100-річчя Маневич. Літали, поки не поставили перешкоди. Біля суду перешкоди трохи нижчі. Це відчувається, коли їдеш автомобілем. &quot;Гепаються&quot;, як ви написали, ті автомобілісти, які не бачать знаків, перехресть, пішоходних переходів і не скидають швидкість. Раз вскочив - на слідуючий раз буде нормально їхати! Чи ви хотіли, щоб просто смужки намалювали, які виступають над асфальтом на 2 см і які на швидкості й далі пролітали б???<br/>На рахунок дрібного каміння. Взагалі-то полатані дороги потім чистив автомобіль і все дрібне каміння було по боках дороги. Дбайливі та неліниві господарі біля своїх дворів прибрали, а там де нероби, яким всеодно, то там панянки і загрібали взуттям каміння. Не всі ж люди прибирати люблять, що ж зробиш...)
23 Вересня 2017, 01:46
В якому місці ви таку бруківку знайшли?)
23 Вересня 2017, 02:01
а чому це про мене майже нічого?
23 Вересня 2017, 02:12
Солідарний із справедливим. Безсоромне і безбожне маневицьке суспільство з парадоксальним керівництвом.
23 Вересня 2017, 02:18
Така бруківка - від Суду до селищної Ради та за колишнім ЗАГСом, також у дворі бібліотеки ......
23 Вересня 2017, 02:23
&quot;Лежачі поліцейські&quot; повинні бути нижчі. І не асфальтові, а гумові. Дрібна галька біля школи №2 та дитсадка №4 (дітлахи постійно спотикаються)
23 Вересня 2017, 02:23
Ой, скільки тут розумних, всезнаючих і, головне, сміливих людей під вигаданими ніками. А прийти на прийом до мера і в очі сказати про своє невдоволення квітами, висотою лежачих поліцейських чи бруківки зась? Ну ви ж навіть у фейсбуці зі своїх аккаунтів під справжніми іменнами не наважуєтесь висловлювати свої такі цікаві думки.. То це ви відкриті, громадо? Почніть з себе. Дайте відповідь на питання САМІ СОБІ, чи вимагав від вас Гаврилюк грошей за ту чи іншу довідку? Чи випадково Сидорукам або іншим лікарям ви не добровільно віддячуєте?
23 Вересня 2017, 02:39
Ось і почніть з себе - назвіться справжнім іменем. <br/>А мені не зась. І квіти висаджую, і вулицю прибираю. І критику свою обгрунтовую - оЛЕКСАНДР оКСЕНТІЙОВИЧ мене добре знає. До криворуких сИДОРУКІВ не звертаюся принципово.
23 Вересня 2017, 02:43
Гумові недовговічні і з часом відриваються шматками. Висота нормальна, хоча з часом буде трошки нижча, бо трохи ще просяде. Бруківка дуже хороша. Калюж там не буде ніколи. І візочки з легкістю виїжджають на таку доріжку, ну а якщо ви не можете, як інші і ваш візок має масу 150 кг, то можна попросити перехожих чоловіків допомогти виїхати на бруківку-перон)))<br/>А дрібні камінці кажете не прибрали біля школи і садочка? Може запитаєте у прибиральниць і двірників садочка і школи, що це вони так стараються, що не можуть справитись зі своїми безпосередніми обов'язками?
23 Вересня 2017, 02:50
Якщо при теперішніх реаліях (маю на увазі низький рівень життя і економічного росту, а також небажання найвищого державного керівництва допомагати народу) існують подібні претензії на рахунок нібито неправильного осучаснення міста, то далі важко щось пояснювати..
23 Вересня 2017, 02:56
Порівняйте наші Маневичі з іншими селищами та містами. У Волинській обл. Маневичі по чистоті, ошатності та благоустрою зайняло би місце точно в п'ятірці кращих!
23 Вересня 2017, 03:02
Це і є справжнє ім'я, не повірите))) на відміну від Вашого, Оксентійовичу буде важко Вас розпізнати тут)) але все добре))
23 Вересня 2017, 03:07
як легко маніпулювати думкою людей-клади бруківку по 100 тищь грн . 20 відкат-20 собі. і овци довольні і волкі ситі . Улібаємся Оксентійович. Такий привітний. Приємний чоловяга. Завжди поздоровкається. Не то шо Левко -скотиняка все собі тай АЛЬОШІ.ПОТІМ ЗНОВ СОБІ
23 Вересня 2017, 03:11
треба написати заголовок статті - Маневицького селищного голову підставили на хабарі!......так які оперативні служби..........з самого Луцька так швиденько прилетіли!!!!!!
23 Вересня 2017, 04:12
ГАВРИЛЮКУ ВИСЛОВЛЮ ПОДЯКУ ЗА ВЕЛИЧЕЗНИЙ ОБСЯГ РОБОТИ ДЛЯ МАНЕВИЧАН .ЦЕ НАЙКРАЩИЙ РАЙОН ВОЛИНІ ЩЕ 2 РОКИ ТО ЕВРОПА БУЛАБ ЗАВДЯКИ НЬОМУ .
23 Вересня 2017, 04:19
Зверніть увагу, будь ласка. Я не переходжу на образливий тон, а про &quot;перони&quot; - з гумором (гіпербола). Просто мені не подобається надмірне вихваляння нинішньої влади, ніби попередні нічого не робили. Сопронюка вже всі забули? &quot;Маневичі по чистоті, ошатності та благоустрою зайняло би місце точно в п'ятірці кращих!&quot;? Так було і раніше, особливо до появлення під вікнами житлових будинків заправок, різних &quot;Полко&quot;, лісопилок і бурштинової лихоманки. І чомусь влада вперто не хоче звітувати перед громадою (читайте вище).<br/>Вже шкодую про участь у цій полеміці. Прощавайте.
23 Вересня 2017, 10:40
Чому чесні депутати селищної Ради (яких ми обрали більшістю населення Маневич) не оприлюднюють результатів своєї діяльності: копії рішень селищної Ради повинні бути у районній бібліотеці, власному друкованому виданні або на сайті, як цього вимагає Закон! Де сайт Маневицької селищної Ради? Нема? Я хочу знати (і маю право) кому виділяються, наприклад, земельні паї і т.д. Все шито-крито. Гаврилюка вигороджують такі, як він сам.
23 Вересня 2017, 12:04
Я, проживаю по вул.Шевченка, і за ці два роки каденції Гаврилюка на моїй вулиці нічогісінько не змінилося!!!! А ставити йому в заслугу покладених в центрі 100 м. бруківки та на зігннутих трубах поцеплені квітники- смішно! За електропостачання житлового масиву в західній частині селища люди платили по 14000 грн., що при Левкові такого не було, електропостачання будувалось за селищніі кошти. Популіст Гаврилюк і злочинець!
23 Вересня 2017, 12:58
Лицемір , авантюрист, безсовісна морда
23 Вересня 2017, 14:09
Вулиця Гагаріна, Партизанська, Зелена, 8-го Березня - що зробив для нас ГАВрилюк, дорога як після бомбардувань-непройти не проїхати, а тут живуть восновному пенсіонери, пємо підшкурну воду з колодязів де вміст нітритів перевищує в 11 разів - хто думає про нас , де наш селищний голова. Чи ГАВрилюк голава тільки біля селищної Ради, суду, загсу, адміністрації - де він познімав добротні плити з бетону на тротуарах та замінив їх дорогою бруківкої, щоб було гарно видно на вибори що він зробив для селища, ДО РЕЧІ ДЕ ВІН ТІ ПЛИТИ ДІВ? Де наші депутати делеговані від наших вулиць? Між іншим чорнобривці по селищу квітнуть ще в Остапцевих клумбах. І красивим селищем його зробив старий добрий Остапець. А ГАВрилюк - не далекоглядний, тупий, черговий хазяїн селища. Тікай поки непізно, дай дорогу молодим .
23 Вересня 2017, 14:19
Чому нікого не зацікавило, що разом з СБУ і преса наглянула.Це збіг обставин чи може хтось знав наперед? Звичайно це ПІДСТаВа. Хороших і порядних в нас не люблять, краще в брехню повірять і прибереть добру людину яка дійсно щось робила для людей. Шановні чиновники не позорте нашу краіну не іжте один одного. Ви всі не святі краще розберіться з лікарями тому що прийдеш на прийом і вже відкривають карман,а про те щоб лікуватися я вже мовчу лікарю треба заплатити більше ніж стоіть саме лікування, ніби вони зарплат не мають. Оксентійович робив для людей і це видно,а Линдюк і ще таких багато тільки обіцянками кормлять, а люди ведуться . Зніміть своі розові окуляри подивіться що робиться. Ось побачите що Линдюк просто хоче наставити кругом своіх людей і бути Богом,але не забувайте що Бог є і він бачить. Просто сім'ю Гаврилюків жалко. Із за голодного і ненажерливого люду в нашій краіні злагоди і миру не буде. Шкода тих хлопців які на сході:(. Линдюк хоче щоб було як в Європі,але все робиться і попадемо ми в жопу якщо так будемо ставитися до хороших людей,а бандітам вірити. Знайома ситуація з Януковичом.
23 Вересня 2017, 15:10
Ну перший транш він узяв без свідків, але взяв. Тай у кінці кінців він же такий і є!
23 Вересня 2017, 16:13
Невже не зрозуміло, чому приїхало СБУ та преса?! Чи це наївність?! (риторичне запитання) Дуже страшно, якщо тупість! :(<br/>Задайтесь запитання, чому ж всіх корупціонерів ЗАВЖДИ беруть на гарячому? Тому що за ними вже слідкують!!!
23 Вересня 2017, 17:18
Оса -Браво!!!
23 Вересня 2017, 17:20
&quot;Лицемір , авантюрист, безсовісна морда&quot; 150000+++++++++++++++++++++++++++++
23 Вересня 2017, 17:30
Прочитавши тут всіх писак-розумак, хочу висловити і свою думку. На рахунок господарювання в селищі не мені судити - я не житель Маневич. Прийдуть вибори і громада скаже своє слово. Це окрема тема, яка ніякого відношення до даної новини не має. А тепер на рахунок цієї &quot;надзвичайної&quot; події по фактах. По-перше - а нічого, що коли голова зайшов у кабінет за ним відразу зайшли (жодних відбитків на купюрах не виявлено, що й було підтверджено слідчим на судовому засіданні) і о чудо відразу знайшли гроші! По-друге - а нічого, що ніякого першого траншу не було - це суцільна вигадка &quot;журналістів&quot;, за це окремо можна подати до суду за наклеп.По третє - а нічого, що з хати забрали гроші, які діти зберігали у батьків такої думки не спадало у ваші світлі голови (сума просто &quot;колосальна&quot;). І наостанок, особисто я роблю висновки наскільки чесний чиновник з його матеріально-соціального стану. Тепер знову по фактах - звичайний будинок, який будувався не один рік, стара 20-річна іномарка, діти живуть у Києві на зйомних квартирах (дочка нещодавно вийшла заміж і переїхала до чоловіка в його однокімнатну хрущівку під Києвом, яка була ним куплена задовго до того). Хтось щось казав про рахунки в банках - це смішно взагалі читати, враховуючи зацікавленість слідства. Тепер робіть висновки про корупцію і кому це все було потрібно. Тому перш, ніж обливати людину брудом, рекомендую гарно перед цим подумати.
23 Вересня 2017, 18:01
Таке враження ніби ви в нього в хаті живете, так все про нього та сімю знаєте. Але ж і ми його добре знаємо.
23 Вересня 2017, 18:01
Таке враження ніби ви в нього в хаті живете, так все про нього та сімю знаєте. Але ж і ми його добре знаємо.
23 Вересня 2017, 18:06
Хату він дійсно не рік будував, а рік і три місяц.і
23 Вересня 2017, 18:14
Що конкретно ви знаєте. Давайте мовою фактів. Десь хтось щось чув, казав? Це для вас факти? Бо говорити - не мішки носити.
23 Вересня 2017, 18:16
Видно, що правда тут мало кого цікавить, головне облити брудом і побільше. Факти? Докази? Ні не чули! Але ми знаєм і крапка! Це так весело читати))
23 Вересня 2017, 18:24
Ви істина в останній інстанції??? &quot;Прочитавши тут всіх писак-розумак, хочу висловити і свою думку.&quot;, &quot;по фактах...&quot; А-ха-ха-ха!
23 Вересня 2017, 18:31
Якщо ви не житель селища Маневичі, але дуже добре знаєте сім’ю, значить ви дуже хороший знайомий, або друг цієї сім’ї. І виходить, що ваша думка (як і ваш коментар) також є суб’єктивною, а не об’єктивною. Тому про &quot;мову фактів&quot; так голосно не пишіть!!!
23 Вересня 2017, 18:34
Істина в даному випадку - рішення суду. Дочекайтеся, вже скоро
23 Вересня 2017, 18:35
За матеріалами СБ України також ініційована перевірка службової діяльності сільського голови, зокрема щодо законності видачі довідок на приватизацію житла.<br/>Будуть ще і факти, і докази. Потерпіть
23 Вересня 2017, 18:37
Все вірно
23 Вересня 2017, 19:41
У Сидоруків такі розцінки,що люди мусять вирізати та красти ліс,щоб у рвачів пролікуватись,щоб на роботу в мзду взяли!!!
23 Вересня 2017, 19:54
А ти мабудь прихвостень Сидоручки?Та бабера пенсійного періоду може тільки свій хвіст відьмацький прижати. А ти знаток клятви Гіпократа великий? То в клятві не йдеться,щоб лизати сраку начальству,а начальству принижувати честь та гідність своих підлеглих,а пацієнти ий під ии хвіст впераються!!! Кажу вам ! Бабулю треба пролікувати і не допускати до керівних посад
23 Вересня 2017, 19:58
Люди, схаменіться!!! Гаврилюк зробив і те і се... Так на на те ж він і селищний голова... Не робилось до нього? Самі винні: вибирали не тих... Попався на хабарі- отримай по ЗАКОНУ!!! І не кажіть, будь ласка, про підставу! Не ХОТІВ би- не ВЗЯВ би... Це ж ціла процедура!!! Сидоруки... В житті нашої сім&quot;ї була ситуація (три операції за два місяці )... Ми хотіли потрапити на операцію саме до Сидорука Б.І,- і НІ РАЗУ, Богдан Іванович не вимагав НІЧОГО... Повторюсь- НІЧОГО не вимагав!!! Приходив найраніше- цікавився станом пацієнта, йшов найпізніше- оглядав хворого. Нормальна ситуація: лікар- пацієт...
23 Вересня 2017, 20:10
Хабар можна і не брати в руки: &quot;Покладіть, будь ласка, гроші в сумочку (карман, шухляду, тумбочку, на полицю)&quot;. Варіантів море... Хабарники такі винахідливі! Симпатики ГАВрилюка виправдовують його тим, що &quot;жодних відбитків на купюрах не виявлено&quot;. У вік цифрових технологій можуть використовуватися і інші засоби для доказу злочину
23 Вересня 2017, 20:18
Попався на хабарі- отримай по ЗАКОНУ!!! І не кажіть, будь ласка, про підставу! Не ХОТІВ би- не ВЗЯВ би...<br/> 100500+++++++++++++++++++++++++++++
23 Вересня 2017, 22:51
Це ж треба так заздрити людям (Гаврилюкам і Сидорукам) Скільки ви тут не лили б бруду на ті родини, нічого у вас не вийде!!! <br/>Бог все бачить і кожен отримає по заслузі, і ви сплетніки теж!!!<br/>А до Сидорука моя родина зверталася, і не раз, і ніякої такси не було, ніяких грошей не вимагав, хороший лікар, грамотний!
23 Вересня 2017, 23:21
З тих плит, що були біля селищної ради, виклали доріжку в парку між Стоходом і церквою.
23 Вересня 2017, 23:41
Люди, а може дійсно знайшли дитячі гроші. Чи може це гроші підприємців що так яро домовлялися із владою про незакриття стихійного ринку в районі автостанції. Подейкують ніби домовилися. А може це.......
23 Вересня 2017, 23:43
&quot;Стохід&quot;- в лапках, Церква - з великої літери. Решта плит - ДЕ?.
23 Вересня 2017, 23:56
Видно, що особа, яка прикривається прізвиськом &quot;Оса&quot; хоче показати себе дуже розумною, але осоромила сама себе, так як необізнана. Написано було просто Стохід і що з того? Всі знають, що пишеться в лапках, бо це назва, але суті це не міняє! І слово &quot;церква&quot; пишеться з малої літери, а з великої і в лапках - в честь якого свята побудована. І порахуй, скільки там плит, якщо вмієш рахувати. А насамперед, навчись грамоті, а тоді вже прискіпуйся до слів, бо тільки, мабуть, те і вмієш...
24 Вересня 2017, 00:07
Пробач СЕРЖ, я не знала що ти такий розумний. Але жалюсь я ліпше ніж ти захищаєш мера, можливо хабарника-мера. Між іншим може хабарник треба писати з великої літери. Як скажеш?
24 Вересня 2017, 00:20
У кожного своя думка, в нас не заборонено своє бачення питання висловлювати. Я від свої слів не відказуюсь.
24 Вересня 2017, 00:52
Хто винен, що ти не мудріший і не добріший? Хто винен, що ти не багатший? Хто винен що ти не такий щасливий? ПОДИВИСЯ В ДЗЕРКАЛО,
24 Вересня 2017, 01:00
Звертаюся до Маневичанки у якої при Левкові було все добре. В новостроях десять років назад люди платили по 1500 грн. за електропостачання. Так допомагали селишній раді. І підписували договори в яких зазначалось повернення грошей. Де гроші? Здавали по 200 грн. на воду. Навіть лінії до цього часу нема. Води не було по 4 неділі. А Гаврилюк підключив башню, яку обіцяли декілька років підключити. Оксентьович триимайтесь!!
24 Вересня 2017, 01:01
Звертаюся до Маневичанки у якої при Левкові було все добре. В новостроях десять років назад люди платили по 1500 грн. за електропостачання. Так допомагали селишній раді. І підписували договори в яких зазначалось повернення грошей. Де гроші? Здавали по 200 грн. на воду. Навіть лінії до цього часу нема. Води не було по 4 неділі. А Гаврилюк підключив башню, яку обіцяли декілька років підключити. Оксентьович триимайтесь!!
24 Вересня 2017, 01:01
Не суди. Бо немає справедливого суду. Не просівай добро і зло. Бо людина зла хвилину, а добра день, І навпаки. Життя часто псує людську вдачу, але не псує людину. А наше недосконале око бачить її злою, недоброю. І навпаки.<br/>Немає вірної оцінки. Немає справедливого суду. Непомильне тільки милосердя,
24 Вересня 2017, 01:02
завідуючі садочків все життя беруть хабарі і добре себе почувають. Їх за хабарі ніхто не виганяє.
24 Вересня 2017, 01:05
Ти про що. Хворієш.
24 Вересня 2017, 01:07
Люди, схаменіться, Якщо пишете, то пишіть правду.Селище має свою історію- багато людей розумних і працьовитих будували містечко., але немає в містечку патріотизму за його культуру і побут.Люди зїхались із різних сіл , а село приїхало за ними- от вам і культура Маневич.Прикро, що ви тішитесь брудом і цирком який розіграли не професійні службовці і чиновники. Гаврилюк заслуговує поваги- він відкрито став на шлях проведення реформи самоврядування.Його позиція викликала опір з боку влади, яка розуміє що ці зміни приведуть до зникнення посади голови РДА.Читаючи все , що пишуть жителі манневичини складається враження , що і майдану не було. За що загинули молоді люди?Наше селище задихається від тупості влади. Такого ще в історії містечка не було. Всім ПРИВІТ. Громада має сказати своє слово тим хто грається у демократію.
24 Вересня 2017, 01:10
тоді тобі до Сидоручки
24 Вересня 2017, 01:13
і мій син здав гроші. а води не провили із світлом були теж проблеми
24 Вересня 2017, 01:19
Виберіть, будь ласка, собі якусь іншу позначку, на клавіатурі їх багато
24 Вересня 2017, 01:37
Ще одна істина в останній інстанції. &quot;Гаврилюк став на шлях проведення реформи самоврядування&quot; - яким конкретно чином? Нехай звітує перед громадою: створить сайт, де ми будемо створювати петиції і за них голосувати; викладає проекти рішень виконкому селищної ради і результати голосувань по них; вказує дату сесій, щоб громадяни селища могли (бо мають право) бути на них, за необхідністю, присутніми. Читайте Закон України &quot;Про місцеве самоврядування в Україні&quot;. Ваші слова - пусті балачки! Оса запитувала:&quot;Де наші депутати делеговані від наших вулиць?&quot; Відповідаю - зайняті вирішенням власних проблем. Депутатство дає таку можливість.
24 Вересня 2017, 01:52
&quot;Наше селище задихається від тупості влади. Такого ще в історії містечка не було.&quot;<br/>Гаврилюк є селищним головою - особою, що займає відповідальне становище, предстаником влади. Якщо ви дійсно депутат районної ради, то я в великому ШОЦІ! Змилуйтесь, не йдіть більше в депутати!
24 Вересня 2017, 01:55
&quot;Гаврилюк заслуговує поваги- він відкрито став на шлях проведення реформи самоврядування. Його позиція викликала опір з боку влади&quot;. А він не влада? Не знаю - плакати чи сміятися...
24 Вересня 2017, 02:00
І ще - Гаврилюк справді тільки грається в демократію!
24 Вересня 2017, 02:19
&quot;Його позиція викликала опір з боку влади, яка розуміє що ці зміни приведуть до зникнення посади голови РДА.&quot; До чого тут позиція Гаврилюка ? Йдеться про новий адміністративно-територіальний устрій України в глобальному контексті! Боюсь, ви не зрозумієте.
24 Вересня 2017, 02:36
Людка? Веремчук? То ти?
24 Вересня 2017, 03:11
&quot;немає в містечку патріотизму за його культуру і побут.Люди зїхались із різних сіл , а село приїхало за ними- от вам і культура Маневич&quot; Невже це дійсно пише депутат районної ради, яку люди обрали своїм представником?!!!!! От вам дійсно &quot;Всім ПРИВІТ&quot;
24 Вересня 2017, 11:13
Чуїш Люд, а тиж виясняється тупі-тупі, а ти на нас &quot;село&quot;-&quot;село&quot;. Що ще скажеш нам селюкам.
24 Вересня 2017, 11:39
А чому ж це ми так боїмося щоб керівником громади у нас стала нова людина. Чому не ЛИНДЮК - молодий, енергійний, далекоглядний. Колишні ГЕТЬ - ВЖЕ НАБРИДЛИ.
24 Вересня 2017, 11:43
Я скажу. Щановні &quot;селюки&quot;(редакція Людмили ,депутата районної ради). Вдумливо, будь ласка, голосуйте. Думайте, кого вибираєте. Чи хочете, щоб вас далі називали селюками, а Оса літала над своєю &quot;дорогою як після бомбардувань-непройти не проїхати&quot;, шукаючи &quot;де наші депутати делеговані від наших вулиць?&quot;, а вони розведуть таку &quot;демократію&quot;, що громада і не здогадується , коли наступна сесія і що там вирішується? Здогадуються тільки проходячи біля чергового промислового монстра посеред селища. Як вам будівництво на молокозаводі, доречі? &quot;Маневичі по чистоті, ошатності та благоустрою зайняло би місце точно в п'ятірці кращих!&quot; чи ні?
24 Вересня 2017, 11:45
Пробачте, &quot;шановні&quot; недобачаю:)
24 Вересня 2017, 11:46
Я скажу. Шановні &quot;селюки&quot;(редакція Людмили ,депутата районної ради). Вдумливо, будь ласка, голосуйте. Думайте, кого вибираєте! Чи хочете, щоб вас далі називали селюками, а Оса літала над своєю &quot;дорогою як після бомбардувань-непройти не проїхати&quot;, шукаючи &quot;де наші депутати делеговані від наших вулиць?&quot;, а вони розведуть таку &quot;демократію&quot;, що громада і не здогадується , коли наступна сесія і що там вирішується? Здогадуються тільки проходячи біля чергового промислового монстра посеред селища. Як вам будівництво на молокозаводі, доречі? &quot;Маневичі по чистоті, ошатності та благоустрою зайняло би місце точно в п'ятірці кращих!&quot; чи ні?
24 Вересня 2017, 11:52
1500 то не 14000 тис.! Думаю є різниця А чого гроші не віддали то йди до ГАВрилюка і запитай,т від же правонаступник!!!!
24 Вересня 2017, 12:00
Коли створите промислову зону і поселите там численнннних спонсорів-підприємців з їх заготівлями-холодильниками, пилорамами і різними виробництвами? Чи й далі все це буде в &quot;спальних районах&quot;? Бо за цим показником &quot;Маневичі по чистоті, ошатності та благоустрою зайняло би місце точно в п'ятірці кращих!&quot;<br/>:(((((
24 Вересня 2017, 12:15
Стихійний ринок в районі автостанції теж показник, за яким &quot;Маневичі по чистоті, ошатності та благоустрою зайняло би місце точно в п'ятірці кращих!&quot; Чи не так?
24 Вересня 2017, 12:16
То не я, то напевно Шишковська, ала вона на депутат районної ради!
24 Вересня 2017, 15:05
По-перше, на тому стихійному ринку самі, напевно, не раз купуєте продовольчі товари, а потім на нього кажете, хоча можете зайти в поліцію і спитати, чому це бабки без дозволу молоко продають, та ще й в неділю окупують всю територію біля колишньої &quot;Корчми&quot; і де багато людей купують в селян продукцію! По-друге, потрібно брати до уваги його масштаби- вони мізерні. По-третє, ви вишукуєте тільки мінуси, яких є небагато і які будуть завжди! Поляка з його фірмою зможуть поставити на місце тільки люди, які є набагато впливовішими, ніж керівники району.
24 Вересня 2017, 16:39
Не маю наміру нікому звітувати, але відповім: молочну та м*ясну продукцію купую тільки в спеціальних павільйонах (принципово), а не &quot;з землі&quot; та, звісно, у магазинах. Стихійний ринок біля автостанції - це не про &quot;бабок, що без дозволу молоко продають&quot;, а палатки місцевих підприємців. &quot;Масштаби мізерні&quot; кажете? А пейзаж чудовий, краса неземна, окраса селища... Чи не так? А, і чистота теж..<br/>&quot;Поляка з його фірмою зможуть поставити на місце тільки люди, які є набагато впливовішими, ніж керівники району.&quot; Землю йому там виділив хто, марсіани? Чи огран місцевого самоврядування?
24 Вересня 2017, 17:30
Так землю виділили ті &quot;марсіани&quot;, які керували приблизно років 15 назад. І правильно зробили- бо це і надходження в бюджет, і людям заробітки (третина маневицького населення точо там працювала). Тільки от інвестор недобросовісний виявився.
24 Вересня 2017, 18:05
в провокаторів .
24 Вересня 2017, 18:18
За селюків вибачте.Сама селючка. Приємно, що дискусія почалась по-ділу і грамотно. Веремчук до послання не має відношення. Районна рада працює багато років і депутати були завжди. ПРиємно що Вас зачепило за живе - любите Маневичі.Гаврилюку побажання- не гратись у демократію, а думати, як її розбудовувати.ПРацюйте для людей і люди вас підтримають.
24 Вересня 2017, 18:27
Гаврилюку вже про інше років п'ять прийдеться думати.
24 Вересня 2017, 18:27
Гаврилюку вже про інше років п'ять прийдеться думати.
24 Вересня 2017, 19:07
100% підстава
24 Вересня 2017, 19:35
Цікаво, а чому не взяли того, хто підсунув гроші за дачу хабаря? От як 2-х суддів недавно з м. Дніпро. <br/> http://ukrreal.info/ua/koruptsiya/142701-gpu-zaderzhala-dvukh-sudey-kirovskogo-raysuda-dnepra-kotorye-predlagali-kholodnitskomu-300-tys-vzyatki-sargan
24 Вересня 2017, 19:38
Бо та людина, яка давала хабар і яку не затримали, сама звернулася до служб і повідомила про те, що з неї вимагають гроші.
24 Вересня 2017, 20:05
Я жителька Маневич у якої склалась важка життєва ситуація.У якій мені дуже допоміг Гаврилюк О.О.Це людина з великої літери ...Оксентійович тримайтеся селище з вами.
24 Вересня 2017, 20:34
Чи знаєте , що таке ДБН? Їх треба дотримуватись!!! Для Маневич вони ніби не існують!:(((
24 Вересня 2017, 20:59
Погуглили? ДБН - Державні Будівельні Норми!!! Всі &quot;Полко&quot;, заправки, лісопилки, РЕСи, торфобрикетні заводи і т.д. і т. п. повинні бути далеко за межами селища! А не &quot;І правильно зробили- бо це і надходження в бюджет, і людям заробітки &quot;! Як тепер там людям жити?!! В Маневичах повністю порушені принципи містобудування! І ще одне запитання (наболіле) - коли нас покине Коломієць, де він взявся на нашу голову?
24 Вересня 2017, 21:13
Коломієць, може ти з О.О.О.О. ГАВрилюком за нари потримаєшся? Разом все таки веселіше...
24 Вересня 2017, 21:15
ПРивіт з Маневич<br/>15:18 24.09.2017<br/>За селюків вибачте.Сама селючка. Приємно, що дискусія почалась по-ділу і грамотно. Веремчук до послання не має відношення. Районна рада працює багато років і депутати були завжди. ПРиємно що Вас зачепило за живе - любите Маневичі.Гаврилюку побажання- не гратись у демократію, а думати, як її розбудовувати.ПРацюйте для людей і люди вас підтримають.
24 Вересня 2017, 21:16
ПРивіт з Маневич<br/>15:18 24.09.2017<br/>За селюків вибачте.Сама селючка. Приємно, що дискусія почалась по-ділу і грамотно. Веремчук до послання не має відношення. Районна рада працює багато років і депутати були завжди. ПРиємно що Вас зачепило за живе - любите Маневичі.Гаврилюку побажання- не гратись у демократію, а думати, як її розбудовувати.ПРацюйте для людей і люди вас підтримають.
24 Вересня 2017, 21:20
Бібліотечні працівники підтягнулися? Це приємно. Грамотні люди...
24 Вересня 2017, 21:21
а де Кирда пропала, на передок не катається за держ. кошт, не піариться?
25 Вересня 2017, 01:47
???
25 Вересня 2017, 01:57
Спочатку було побудовано і РЕС, і торфобрикетний за межами міста. А потім там поряд люди будували свої будинки. То значить їм наплювати було на те все і влаштовувало таке сусідство??? А заправки в нас побудовані на такій відстані від людей, як і в європейській країні Польща. От на рахунок лісопилок, то це дійсно обнагліли деякі підприємці.
25 Вересня 2017, 02:11
Будь яке будівництво розпочинаеться з виділення земельноъ ділянки під чітко визначеніс цілі.. Ділянку надає орган місцевого самоврядування за погодженням з головним архітектором району!
25 Вересня 2017, 10:14
Навчіться поважати думку інших, багато писати не значить,що воно так є.А що стосується Линдюка то це смішно. Подивіться кругом себе і найперше на себе, хто ви і що ви робите. Хабарники в нас були і будуть, бо це люди самі так роблять. Коли строілися дитячі садки скільки грошей повідмивали і нічого всім добре всі сміються,а тут побачили злочинця. Та вам всім до нього далеко і не видно, тому що він ніколи не відмовляв у допомозі. Наклепники, ганьба Вас Оса.
25 Вересня 2017, 12:19
Я маю свою думку. А як тобі він так помагав то поцилуй йго в дупу,а чи допоміг він старенькій бабці. І сама розяв очі на те що робиться поза центром селища.Твій базар тупий і однобокий, і зараз ми дивимость на нашого чесного селищного голову, якого впіймали, інші готуйтеся.
25 Вересня 2017, 13:23
За базар взаємно.
25 Вересня 2017, 13:23
За базар взаємно.
26 Вересня 2017, 17:39
Обездоленіє Сидоруки декларують https://public.nazk.gov.ua/declaration/5f594f7f-21db-4ab4-864e-588794722501 от тільки 2 машинки забули внести одна з яких від 30 тис у.е коштує,а мабуть на симбіоза записані аха- ха - ха
26 Вересня 2017, 21:44
Чим ви думаєте коли таке пишете, якби я не знала свою свекруху я б не казала, ви що бачите що в нас супер дім, чи в батьків чи в нас самих, чи може вона машину собі чи синам купила. Думайте шо пишете, це скоріш у Вас рильце в пушку, раз шукаєте у других недоліки. Це справжнє хамство. І я не соромлюся під своїм іменем написати. І чоловіка мого сюди не впутуйте, він нікого не виправдовує, якби він хотів щось сказати він не посоромився б під своїм іменем написати. Будьте коректними люди!
27 Вересня 2017, 01:55
огого
03 Жовтня 2017, 23:00
Руднюки з вами!! Тримайтеся Оксентійович!!!
09 Жовтня 2017, 00:53
Оксентійович, тримайтесь ми з вами.
11 Жовтня 2017, 02:09
ЛЮДКА .КУДИ ПАМЯТНИК ЛЕНИНУ ЗАГНАЛА ТА ЗА СКИЛЬКИ..БРОНЗА НЕ Е ДЕШЕВА.ЦЕ ДОБРО ГРОМАДИ. СОВИСТЬ НЕ МУЧИТЬ...
12 Березня 2018, 17:45
Ну і взяли а далі що? Працює собі хабарник і працюватиме. Така у нас система вся корумпована. А що ні? Трохи нажився, перепочинок, знову, перепочинок, а тоді уже підуть тисячі &quot;зелених&quot;. Тож Гаврилюк не метушиться. Живе собі спокійно, знає, що простять.
21 Березня 2018, 10:52
Що ви плетете про будівництво РЕСу на окраїні селища? РЕС і &quot;Рембуд сервіс&quot; будувалися біля вже заселених будинків по вулиці Спортивній (перейменована в Собесяка, сьогодні Героїв Майдану). Не знаєте, то помовчіть. Ніхто не враховував думку жителів селища ніколи (власне, як і сьогодні). Полюбуйтесь на заправки та холодильники на аміаку. Хто там біля кого будувався?