Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Учням розповіли про перспективу роботи у лісовій галузі

13:16 25.09.2017
328

Днями для учнів Маневицького професійного ліцею районний центр зайнятості ініціював проведення презентації роботодавця – ДП «Колківське ЛГ».

В заході взяли участь 15 учнів профліцею, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Маневицького РЦЗ Леонтій Довжик та головний лісничий ДП «Колківське ЛГ» В’ячеслав Каращук. Про це Район.Маневичі інформує Маневицький РЦЗ.

Захід розпочав начальник відділу взаємодії з роботодавцями, який поінформував про стан, основні тенденції та процеси на районному ринку праці в сучасних умовах.

В’ячеслав Каращук розповів присутнім про специфіку діяльності їх підприємства, перспективи розвитку, умови праці та рівень заробітної плати, соціальні гарантії для працівників, професії та посади, в яких виникає потреба. Після завершення свого виступу роботодавець запросив майбутніх випускників на підприємство для більш детального ознайомлення з умовами виробництва.

«Презентація роботодавця» пройшла дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за приділену увагу.

Коментарі
20 січня
Сьогодні
Вчора
18.01.2018
17.01.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин