Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Колки: як учні шкільного лісництва допомагають лісникам

08:38 12.11.2017
483

Вихованці Колківського шкільного лісництва, керівником якого є Наталія Калуш, постійно допомагають лісівникам у посадці лісу, виготовленні шпаківень, збору лікарської сировини тощо. Займаються вони також науково-дослідницькою діяльністю та беруть активну участь у різного роду конкурсах і змаганнях.

Але головним, на думку школярів, є збір насіння. Минулої п’ятниці було шумно в лісовому відділі ДП «Колківське лісове господарство». Свої «подарунки» принесли вихованці. А це – жолудь дуба червоного, насіння вільхи, клена гостролистого та калини, – йдеться на сайті ВОУЛМГ.

У світ насінництва повела дітей інженер лісових культур Ірина Шмигельська. Вона розповіла дітям про строки заготівлі основних видів лісового насіння, перевірку в лісонасіннєвій лабораторії, де перевіряють його на предмет ушкодження шкідниками та хворобами і визначать його кондиційність, закладення на стратифікацію.

Головний лісничий підприємства Віталій Каращук подякував дітям за їхню працю: «Ми вдячні кожному з учнів, які приєднались до збору лісового насіння.
Не забувайте, що ліс забуяє лише з насінини. І ви вже значною мірою долучились до цієї благородної справи».Коментарі
18 лютого
Сьогодні
Вчора
16.02.2018
15.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин