Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Маневичі: у районній бібліотеці відбулася зустріч з волинськими письменниками

16:13 15.06.2018
813

У Маневицькій центральній районній бібліотеці відбулася зустріч із відомими письменниками Волинського краю.

Маневиччани зібрались на творчу зустріч із цікавими особистостями, відомими письменниками - головою обласної організації Національної спілки письменників України Ольгою Ляснюк та її заступником, директором ПВД "Твердиня" Миколою Мартинюком, - інформує відділ культури Маневицької РДА.

З багатогранними штрихами біографії запрошених ознайомила директор ЦБС Любов Солов'янчик.

Микола Іванович – поет, прозаїк, перекладач, літературний критик, науковець, педагог, журналіст, кандидат філологічних наук, доцент. Про свій творчий доробок (зокрема, це стосувалося історичного роману-трилогії про князя Данила Романовича – з першою книгою "Під мурами твердині"), про видавничі проекти розповів сам автор. Не забув згадати й про співпрацю з закордонними авторами – болгарами, македонцями, хорватами, албанцями, чехами, поляками. Присутні слухали поезію болгарських поетів, як мовою оригіналу так і у перекладі Миколи Мартинюка та змогли порівняти її звучання.

Впродовж зустрічі у виконанні письменника звучала і його власна поезія. На думку директора "Твердині", в Україні важко знайти місце, де б не було авторів або симпатиків видавництва. Самому ж Миколі Мартинюку належить авторство збірок поезій "Одинадцята заповідь", "Світ за Брайлем", історичної повісті "Під мурами твердині", збірок поезій для дітей "Грибний дощ", "На свято Миколая".

У творчому доробку Ольги Ляснюк – п’ять поетичних збірок і безсюжетної прози: "Босоніж у вічність", "Третє бажання"", Поцілунки у скло", АНАЛОГіЯ", "без іронії ". У її творчості - філософськи переплетені мрії та сподівання, одкровення щирої душі. Талановита авторка і надзвичайно цікава співрозмовниця викликала захоплення у присутніх, зачитуючи уривки зі своєї книги "без іронії" та поезію із збірки "Поцілунки у скло".

Гості представили 22 випуск альманаху «Світязь» – друкованого видання обласної організації Національної спілки письменників України. Зазначивши, що це видання є підсумком року творчості волинських письменників.

На завершення заходу всі бажаючі придбали книги, отримали автографи та свотографувались із письменниками.

Коментарі
19 липня
Вчора
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин