Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Станом на 12 липня 03:49

Результати футбольних матчів у Маневицькому районі

Дані перевіряються протягом доби весь тиждень.

Інформацію повідомляє федерація футболу Маневицького району зі своєї сторінки у Facebook.

Колектив Район.Маневичі буде дуже вдячний якщо зауваження та свої пропозиції на дану новину ви будете присилати на нашу електронну адресу manevychi.rayon@gmail.com або в повідомлення на нашій сторінці у Facebook.

Результати матчів станом на 12 липня 2018 року 03:49:

17 липня 2018 року у Маневичах в приміщенні райдержадміністрації, на 4 поверсі, в кабінеті федерації футболу, буде здійснюватися прийом документів щодо до заявки гравців на друге коло чемпіонату району у вищій і першій лізі.

Суддівські призначення на два перенесені матчі чемпіонату району вища ліга.
6 тур ‒ «ФК Городок» село Городок ‒ «ФК Чорниж» село Чорниж-Редько Дмитро (Маневичі)
2 тур (юнаки) ‒  «ФК Колос» Старий Чорторийськ  ‒  «ФК Застир'я» село Боровичі/село Четвертня-Фурманчук Василь (Копилля)

Перенесений матч чемпіонату району 1 ліга 
13 тур  ‒  Колки  ‒  Годомичі-Пінчук Петро (Четвертня)

Результат перенесеного матчу перша ліга 6 тур - 08 липня.
1. Годомичі  ‒  Колки-1:3 (1:0)
Голи: Оксенюк Владислав-36 хвилина,  Каразія Тарас-60 хвилина, Шатковський Павло-78 хвилина(пенальті),  Зінгель Богдан-83 хвилина. 
Суддя: Пінчук Петро (Четвертня)

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року перша ліга після першого кола.
1. Троянівка ‒ 7 6 0 1 26-13 18.
2. Підцаревичі ‒ 7 5 1 1 29-13 16. 
3. Серхів ‒ 7 4 2 1 23-15 14.
4. Колки ‒ 7 3 1 3 17-18 10.
5. Годомичі ‒ 7 2 0 5 15-20 6.
6. Довжиця ‒ 7 2 0 5 13-16 6.
7. Комарово/Будки/Гута Лісівська ‒ 7 2 0 5 9-16 6.
8. Нова Руда ‒ 7 2 0 5 16-34 6.

Кращі бомбардири чемпіонату району перша ліга.
15 м'ячів ‒ Вавелюк Олег (Серхів).
12 м'ячів ‒ Левков Вадим (Підцаревичі).
11 м'ячів ‒ Шкода Сергій (Троянівка).
9 м'ячів ‒ Кацевич Дмитро (Нова Руда).
6 м'ячів ‒ Васильчук Володимир (Підцаревичі), Медведюк Богдан (Троянівка), Снитюк Павло (Годомичі).
5 м'ячів ‒ Бандура Олександр (Довжиця), Оксенюк Владислав (Годомичі).
4 м'ячі ‒ Мельник Назар (Колки). 
3 м'ячі ‒ Васильчук Ігор О.(Підцаревичі), Портянко Олександр (Троянівка), Білан Ілля (Комарово), Базюк Віталій (Троянівка).
2 м'ячі ‒ Герасимюк Михайло (Комарово), Шкабко Дмитрій (Серхів), Олеш Сергій Л.(Підцаревичі), Ковбасюк Іван (Довжиця), Сачковський Олександр (Колки), Старко Максим (Довжиця), Бондарчук Богдан (Нова Руда), Верешко Богдан (Серхів).

Перенесений матч 13 тур ‒ Колки ‒ Годомичі 15 липня 2018 року.
Початок матчу о 13:00 год.
Друге коло у першій лізі розпочнеться 22 липня.

22 липня – 8 тур.
1. Годомичі ‒ Підцаревичі.
2. Серхів ‒ Нова Руда.
3. Колки ‒ Комарово/Будки/Гута Лісівська.
4. Довжиця ‒ Троянівка.

29 липня – 9 тур.
1. Троянівка ‒ Годомичі.
2. Комарово/Будки/Гута Лісівська ‒ Довжиця.
3. Нова Руда ‒ Колки.
4. Підцаревичі ‒ Серхів.

5 серпня – 10 тур.
1. Годомичі ‒ Серхів.
2. Колки ‒ Підцаревичі.
3. Довжиця ‒ Нова Руда.
4. Троянівка ‒ Комарово/Будки/Гута Лісівська.

12 серпня – 11 тур.
1. Довжиця ‒ Годомичі.
2. Троянівка ‒ Колки.
3. Комарово/Будки/Гута Лісівська ‒ Серхів.
4. Нова Руда ‒ Підцаревичі.

19 серпня – 12 тур.
1. Годомичі ‒ Нова Руда.
2. Підцаревичі ‒ Комарово/Будки/Гута Лісівська.
3. Серхів ‒ Троянівка.
4. Колки ‒ Довжиця.

26 серпня – 13 тур.
1. Колки ‒ Годомичі (відбудеться 15 липня). 
2. Довжиця ‒ Серхів.
3. Троянівка – Підцаревичі.
4. Комарово/Будки/Гута Лісівська - Нова Руда.

2 вересня – 14 тур.
1. Годомичі ‒ Комарово/Будки/Гута Лісівська.
2. Нова Руда – Троянівка.
3. Підцаревичі – Довжиця.
4. Серхів – Колки.

Результати матчів вища ліга 08 липня – 9 тур.

  • «ФК Чорниж» село Чорниж ‒ «ФК Колос» Старий Чорторийськ-4:3 (1:2) 
    Голи: Сокол Микола-19 хвилина, Гайдучик Богдан-57, 71 хвилина, Павлюк Михайло-50 хв, Козлинець Роман-40 хвилина, Шулипа Владислав-45, 80 хвилина.
    Юнаки: 1:2 (0:0)
    Голи: Морозенко Юрій-48 хвилина, Палій Павло-60 хвилина, Шулипа Владислав-68 хвилина. 
    Суддя: Ліщук Михайло (Прилісне).
  • «ФК Застир’я» село Боровичі/село Четвертня ‒ «ФК Цміни» село Цміни 4:1 (2:1)
    Голи: Шопулко Роман-15 хвилина, Ільчук Олександр-45+1 хвилина, Гут Віталій-54 хвилина, Прокопчук Макар-66 хвилина, Басюк Юрій-8 хвилина.
    Юнаки: 2:2 (1:1)
    Голи: Шопулко Констянтин-7 хвилина, Михайльчук Станіслав-63 хвилина, Водько Дмитро-21, 46 хвилина. 
    Суддя: Фурманчук Василь (Копилля).
  • «ФК Кукли» село Кукли ‒ «ФК Оконськ» село Оконськ-2:5 (2:2) 
    Голи: Кучерук Володимир-42 хвилина, Семенюк Богдан-45 хвилина, Лісовецький Микола-25, 40 хвилина, Скібіцький Роман-50, 80 хвилина, Сущ Віктор-60 хвилина.
    Юнаки: 0:1 (0:1)
    Голи: Шевчук Олег-34 хвилина.
    Суддя: Редько Дмитро (Маневичі).
  • «ФК Кормін» село Гораймівка ‒ «ФК Маневичі» Маневичі 2:0 (1:0)
    Голи: Бурик Михайло-40 хвилина, Дроган Віталій-80 хвилина.
    Юнаки: 4:0 (1:0)
    Голи: Мокієць Андрій-29 хвилина, Прокопчук Трохим-37 хвилина, Мокієць Максим-42, 55 хвилина. 
    Суддя: Коніщук Тарас (Оконськ).
  • «ФК Сойне» село Прилісне ‒ «ФК Городок» село Городок 1:4 (0:2)
    Голи: Ремінський Юрій-48 хвилина, Романюк Валентин-9 хвилина, Приходько Станіслав-38, 63 хвилина, Борисюк Андрій-90+1 хвилина.
    Юнаки: 4:1 (3:0)
    Голи: Приходько Владислав-1,19 хвилина, Коваль Володимир-52 хвилина, Романюк Валентин-35 хвилина (автогол), Приходько Владислав-69 хвилина.
    Суддя: Мельник Олег (Боровичі).

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вища ліга (дорослі) після 9 турів.
1. «ФК Оконськ» село Оконськ ‒ 9 8 1 0 33-11 25.
2. «ФК Сойне» село Прилісне ‒ 9 7 0 2 31-17 21. 
3. «ФК Маневичі» Маневичі ‒ 9 5 0 4 18-18 15.
4. «ФК Кормин» село Гораймівка ‒ 9 4 1 4 17-18 13.
5. «ФК Застир'я» село Четвертня/село Боровичі ‒ 9 4 0 5 17-13 12.
6. «ФК Чорниж» село Чорниж ‒ 8 4 0 4 15-31 12.
7. «ФК Колос» Старий Чорторийськ ‒ 9 3 2 4 20-19 11.
8. «ФК Городок» село Городок ‒ 8 3 0 5 14-16 9.
9. «ФК Цміни» село Цміни ‒ 9 1 3 5 9-17 6.
10.»ФК Кукли» село Кукли ‒ 9 1 1 7 15-16 4.

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (дорослі).
9 м'ячів ‒ Редько Дмитро (Маневичі).
8 м'ячів ‒ Сущ Віктор (Оконськ).
7 м'ячів ‒ Шишко Віталій (Прилісне), Слива Юрій (Прилісне).
6 м'ячів ‒ Савич Ігор (Оконськ), Кучерук Володимир (Кукли).
5 м'ячів ‒ Павлюк Михайло (Чорниж).
4 м'ячі ‒ Чеб Володимир (Чорторийськ), Портянко Іван (Оконськ), Коваль Володимир (Чорторийськ), Писачук Дмитро (Гораймівка), Шулипа Владислав (Чорторийськ), Дроган Віталій (Гораймівка).

3 м'ячі ‒ Петрик Олександр (Цміни), Міліщук Владислав (Кукли), Неродик Юрій (Городок), Цівчик Микола (Цміни), Ільчук Олександр (Четвертня).

2 м'ячі ‒ Ільчук Сергій (Четвертня), Ляшук Ігор (Чорниж), Гайдучик Юрій (Чорниж), Дубровський Юрій (Прилісне), Заліпа Андрій (Городок), Романець Микола (Кукли), Пащук Гнат (Гораймівка), Климець Олександр (Четвертня), Коваль Олександр (Чорторийськ), Петрук Петро (Оконськ), Гайдучик Богдан (Чорниж), Шопулко Роман (Четвертня), Семенюк Богдан (Кукли), Лісовецький Микола (Оконськ), Скібіцький Роман (Оконськ), Бурик Михайло (Гораймівка), Ремінський Юрій (Прилісне), Приходько Станіслав (Городок), Борисюк Андрій (Городок).

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вища ліга (юнаки) після 9 турів.
1. «ФК Сойне» село Прилісне ‒ 9 7 1 1 26-8 22. 
2. «ФК Городок» село Городок ‒ 8 6 1 1 22-10 19. 
3. «ФК Кормин» село Гораймівка ‒ 9 5 2 2 21-4 17.
4. «ФК Оконськ» село Оконськ ‒ 9 5 1 3 15-16 16.
5. «ФК Колос» Старий Чорторийськ ‒ 8 4 2 2 17-19 14.
6. «ФК Маневичі» Маневичі ‒ 9 4 1 4 9-15 13.
7. «ФК Кукли» село Кукли ‒ 9 1 4 4 10-13 7.
8. «ФК Цміни» село Цміни ‒ 9 1 2 6 14-20 5.
9. «ФК Чорниж» село Чорниж ‒ 8 1 1 6 7-16 4.
10. «ФК Застир'я» село Четвертня/Боровичі ‒ 8 0 3 5 7-19 3.

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (юнаки).
9 м'ячів ‒ Приходько Владислав (Городок)
8 м'ячів ‒ Миткалик Микола (Прилісне)
7 м'ячів ‒ Приходько Назар (Прилісне)
5 м'ячів ‒ Снітко Богдан (Гораймівка), Мокієць Андрій (Гораймівка)
4 м'ячі ‒ Пащук Назар (Маневичі), Шулипа Владислав (Чорторийськ), Прокопчук Трохим (Гораймівка). 
3 м'ячі ‒ Засядько Олександр (Чорторийськ), Воробей Павло (Оконськ), Раковець Юрій (Кукли), Семенюк Богдан (Кукли), Кальков Максим (Чорниж), Биковський Максим (Прилісне), Мельник Олександр (Гораймівка), Гринюк Вадим (Оконськ), Морозенко Юрій (Чорниж), Мокієць Максим (Гораймівка).

2 м'ячі ‒ Романюк Валентин (Городок), Ковальчук Павло (Городок), Хапко Владислав (Оконськ), Богдан Назар (Цміни), Демчук Василь (Гораймівка), Марчук Вадим (Чорторийськ), Гринюк Микола (Четвертня), Туревич Назар (Маневичі), Петряковець Станіслав (Цміни), Красьоха Артем (Цміни), Телебей Роман (Оконськ), Речун Олександр (Чорторийськ), Михайльчук Станіслав (Четвертня), Водько Дмитро (Цміни), Приходько Владислав (Прилісне), Коваль Володимир (Прилісне).

15 липня 2018 року відбудуться два перенесені матчі чемпіонату району вища ліга.
6 тур ‒ «ФК Городок» село Городок ‒ «ФК Чорниж» село Чорниж
2 тур (юнаки) ‒ «ФК Колос» Старий Чорторийськ ‒ «ФК Застир'я» село Боровичі/село Четвертня.

Початок матчів юнаки – 13:00, дорослі – 14:30 
Друге коло чемпіонату району у вищій лізі розпочнеться 22 липня 2018 року.

За домовленістю сторін матч 13 туру чемпіонату району у першій лізі між командами Колки – Годомичі відбудеться 15 липня 2018 року.

Початок матчу о 13:00.

Суддівські призначення на перенесений матч перша ліга 6 тур – 8 липня.

1. Годомичі – Колки-Пінчук Петро (Четвертня).

Суддівські призначення вища ліга 8 липня – 9 тур.

1. «ФК Чорниж» село Чорниж – «ФК Колос» Старий Чорторийськ-Ліщук Михайло (Прилісне).
2. «ФК Застир’я» село Боровичі/село Четвертня – «ФК Цміни» село Цміни-Фурманчук Василь (Копилля).
3. «ФК Кукли» село Кукли – «ФК Оконськ» село Оконськ-Редько Дмитро (Маневичі).
4. «ФК Кормін» село Гораймівка – «ФК Маневичі» Маневичі-Коніщук Тарас (Оконськ).
5. «ФК Сойне» село Прилісне – «ФК Городок» село Городок-Мельник Олег (Боровичі).

3 липня відбулось засідання федерації футболу Маневицького району. На ньому було прийнято рішення про серію дискваліфікацій: 

Дмитра Редька на 3-гри і штраф 400 гривень, ФК «Маневичі» (образи та некоректна поведінка до судді).

Чеб Михайло дискваліфікація на 3-гри і штраф 150 гривень, ФК «Старий-Чорторийськ» (поштовх арбітра).

Вакуліч Микола дискваліфікація на 3-гри і штраф 150 гривень, ФК «Городок» (бійка на полі).

Команда ФК «Чорниж», штраф 500 грн (за непідготовлене поле до гри).

Юнаки:

Засядько Олександр дискваліфікація на 1-гру, ФК «Колос» (червона картка).

Пащук Гнат дискваліфікація на 1-гру ФК «Кормин» село Гораймівка, (червона картка), також штраф 100-гривень (за невнесення гравця команди в рапорт арбіта Пащука Гната).

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вища ліга (дорослі) після 7 турів.
1. «ФК Оконськ» село Оконськ – 7 6 1 0 25-9 19.
2. «ФК Сойне» село Прилісне – 7 6 0 1 28-12 18. 
3. «ФК Маневичі» Маневичі – 7 5 0 2 17-14 15.
4. «ФК Кормин» село Гораймівка – 7 3 1 3 13-13 10.
5. «ФК Застир'я» село Четвертня/Боровичі – 7 3 0 4 13-9 9.
6. «ФК Колос» село Чорторийськ – 7 2 2 3 12-13 8.
7. «ФК Цміни» село Цміни – 7 1 3 3 7-11 6.
8. "ФК Чорниж" село Чорниж – 6 2 0 4 9-27 6.
9. «ФК Кукли» село Кукли – 7 1 1 5 13-9 4.
10. «ФК Городок» село Городок – 6 1 0 5 8-15 3.

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вища ліга (юнаки) після 7 турів.
1. «ФК Городок» село Городок – 6 6 0 0 20-5 18.
2. «ФК Сойне» село Прилісне – 7 5 1 1 19-7 16. 
3. «ФК Маневичі» Маневичі – 7 4 1 2 9-8 13.
4. «ФК Кормин» село Гораймівка – 7 4 1 2 17-4 13.
5. «ФК Колос» село Чорторийськ – 6 3 1 2 12-15 10.
6. «ФК Оконськ» село Оконськ – 7 3 1 3 13-16 10.
7. «ФК Кукли» село Кукли – 7 1 3 3 9-11 6.
8. «ФК Чорниж» село Чорниж – 6 1 1 4 6-11 4.
9. «ФК Застир'я» село Четвертня/Боровичі – 6 0 2 4 5-16 2.
10. «ФК Цміни» село Цміни – 7 1 0 6 9-18 1.

28 червня відбулися два перенесені матчі чемпіонату району вищої ліги.

  • 3 тур ‒ «Чорниж» село Чорниж ‒ «ФК Сойне» село Прилісне ‒ 1:14 (0:7). Голи: Ляшук Олександр-60 хвилина, Слива Юрій-10, 13, 15, 26, 43 хвилина, Шишко Віталій-69, 80 хвилина, Приходько Андрій-67 хвилина, Шилак Іван-35, 55 хвилина, Приходько Назар-30 хвилина, Дубровський Юрій-90 хвилина, Герштун Василь-47, 65 хвилина. Юнаки: 0:4 (0:3). Голи: Приходько Назар-30 хвилина, Миткалик Микола-3, 11, 50 хвилина. Суддя: Коніщук Тарас (Оконськ).
  • 5 тур – «ФК Оконськ» село Оконськ ‒ «ФК Колос» Старий Чорторийськ 1:1 (0:0). Сущ Віктор-65 хвилина (пенальті), Бондарчук Петро-72 хвилина (пенальті). Вилучення: Чеб Михайло (Чорторийськ). Юнаки: 1:1 (1:1). Голи: Воробей Андрій-19 хвилина, Марчук Вадим-22 хвилина. Суддя: Хилюк В'ячеслав (Прилісне).

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (дорослі):
8 м'ячів ‒ Редько Дмитро (Маневичі).
7 м'ячів ‒ Шишко Віталій (Прилісне).
6 м'ячів ‒ Савич Ігор (Оконськ), Сущ Віктор (Оконськ).
5 м'ячів ‒ Кучерук Володимир (Кукли), Слива Юрій (Прилісне).
4 м'ячі ‒ Чеб Володимир (Чорторийськ), Портянко Іван (Оконськ).
3 м'ячі ‒ Писачук Дмитро (Гораймівка), Петрик Олександр (Цміни), Павлюк Михайло (Чорниж), Дроган Віталій (Гораймівка), Міліщук Владислав (Кукли), Шилак Іван (Прилісне), Дубровський Юрій (Прилісне).
2 м'ячі ‒ Нердик Юрій (Городок), Коваль Володимир (Чорторийськ), Ільчук Олександр (Четветня), Ільчук Сергій (Четвертня), Ляшук Ігор (Чорниж), Гайдучик Юрій (Чорниж), Заліпа Андрій (Городок), Романець Микола (Кукли), Цівчик Микола (Цміни), Пащук Гнат (Гораймівка), Климець Олександр (Четвертня), Приходько Андрій (Прилісне), Герштун Василь (Прилісне).

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (юнаки):
7 м'ячів ‒ Приходько Владислав (Городок), Миткалик Микола (Прилісне).
5 м'ячів ‒ Снітко Богдан (Гораймівка), Приходько Назар (Прилісне).
4 м'ячі ‒ Мокієць Андрій (Гораймівка), Пащук Назар (Маневичі).
3 м'ячі ‒ Засядько Олександр (Чорторийськ), Воробей Павло (Оконськ), Раковець Юрій (Кукли), Семенюк Богдан (Кукли), Кальков Максим (Чорниж), Биковський Максим (Прилісне), Марчук Вадим (Чорторийськ).
2 м'ячі ‒ Романюк Валентин (Городок), Ковальчук Павло (Городок), Хапко Владислав (Оконськ), Морозенко Юрій (Чорниж), Богдан Назар (Цміни), Демчук Василь (Гораймівка), Гринюк Микола (Четвертня), Туревич Назар (Маневичі), Петряковець Станіслав (Цміни), Мельник Олександр (Гораймівка), Красьоха Артем (Цміни), Телебей Роман (Оконськ), Воробей Андрій (Оконськ).

Суддівські призначення на перенесені матчі перша ліга 3 тур 1 липня.
1. Серхів – Годомичі – Микола Мельник (Карасин)
2. Нова Руда – Довжиця - Фурманчук Василь (Копилля)
3. Комарово/Будки/Гута Лісівська – Троянівка-Андрусик Леонід (Будки)

Суддівські призначення вища ліга 01 липня – 8 тур.
1. «ФК Колос» Старий Чорторийськ – «ФК Кормін» село Гораймівка – Коніщук Тарас (Оконськ)
2. «ФК Маневичі» Маневичі – «ФК Сойне» село Прилісне – Пінчук Петро (Четвертня)
3. «ФК Городок» село Городок – «ФК Кукли» село Кукли – Савчук Володимир (Прилісне)
4. «ФК Цміни» село Цміни – «ФК Чорниж» село Чорниж – Хилюк В'ячеслав (Прилісне)
5. «ФК Оконськ» село Оконськ – «ФК Застир’я» село Боровичі/село Четвертня – Ліщук Михайло (Прилісне)

28 червня відбудуться два перенесені матчі чемпіонату району вища ліга.
3 тур – «Чорниж» село Чорниж – "ФК Сойне" село Прилісне-Коніщук Тарас (Оконськ). Початок 16:30.
5 тур – «ФК Оконськ» село Оконськ – «ФК Колос» Старий Чорторийськ-Хилюк В'ячеслав (Прилісне). Початок 16:00.

Результати матчів перша ліга 24 червня – 7 тур.

  • Комарово/Будки/Гута Лісівська – Годомичі 1:2 (0:0). Голи: Бойко Роман-55 хвилина (пенальті), Пінчук Богдан-70 хвилина, Білан Ілля-78 хвилина (автогол). Суддя: Фурманчук Василь (Копилля).
  • Троянівка – Нова Руда 7:3 (2:1). Голи: Шкода Сергій-29, 48, 65, 78 хвилина, Медведюк Богдан-41 хвилина (пенальті), Портянко Олександр-53 хвилина, Нахилюк Роман-1 хвилина (автогол), Кацевич Дмитро-35 хв (пенальті), 51 хвилина (пенальті), Бондарчук Богдан-84 хвилина. Суддя: Хилюк В'ячеслав (Прилісне).
  • Довжиця – Підцаревичі 1:2 (0:1). Голи: Старко Максим-63 хвилина (пенальті), Левков Ярослав-43 хвилина, Олеш Сергій-88 хвилина. Суддя: Вавелюк Андрій (Серхів).
  • Колки – Серхів 2:2 (1:1). Голи: Сачковський Олександр-9 хвилина, Фурманчук Богдан-90+3 хвилина, Вавелюк Олег-15 хвилина (пенальті), Паламар Володимир-73 хвилина. Вилучення: Шкабко Дмитро (Серхів), Киричик Богдан (Серхів). Суддя: Шавук Василь (Годомичі).

Перенесені матчі 3 тур 1 липня.
1. Серхів – Годомичі
2. Нова Руда – Довжиця
3. Комарово/Будки/Гута Лісівська – Троянівка

Початок матчів о 13:00.

Кращі бомбардири чемпіонату району перша ліга:
12 м'ячів – Левков Вадим (Підцаревичі).
11 м'ячів – Вавелюк Олег (Серхів).
11 м'ячів – Шкода Сергій (Троянівка).
8 м'ячів – Кацевич Дмитро (Нова Руда).
6 м'ячів – Васильчук Володимир (Підцаревичі), Медведюк Богдан (Троянівка).
5 м'ячів – Снитюк Павло (Годомичі), Бандура Олександр (Довжиця).
4 м'ячі – Мельник Назар (Колки). 
3 м'ячі – Васильчук Ігор О.(Підцаревичі), Оксенюк Владислав (Годомичі), Портянко Олександр (Троянівка).
2 м'ячі – Герасимюк Михайло (Комарово), Білан Ілля (Комарово), Шкабко Дмитрій (Серхів), Олеш Сергій Л.(Підцаревичі), Базюк Віталій (Троянівка), Ковбасюк Іван (Довжиця), Сачковський Олександр (Колки), Старко Максим (Довжиця), Бондарчук Богдан (Нова Руда).

Результати матчів вища ліга 24 червня – 7 тур.

  • «ФК Цміни» село Цміни – «ФК Колос» Старий Чорторийськ 0:0 (0:0). Юнаки: 2:3 (1:2). Голи: Мельник Констянтин-25 хвилина, Красьоха Артем-45 хв, Палій Іван-3 хвилина, Речун Олександр-18 хв, Марчук Вадим-40 хвилина. Суддя: Микола Мельник (Прилісне).
  • «ФК Чорниж» село Чорниж - «ФК Оконськ» село Оконськ 0:4 (0:4). Голи: Савич Ігор-12, 18 хвилина, Лісовецький Микола-38 хвилина, Шишко Василь-44 хвилина, Ляшук Ігор (Чорниж) на 83 хвилині не реалізував пенальті. Юнаки: 1:2. Голи: Кальков Максим-22 хвилина, Воловик Максим-13 хвилина, Телебей Роман-48 хвилина. Суддя: Мельник Олег (Боровичі). 
  • «ФК Застир’я» село Боровичі/село Четвертня – «ФК Городок» село Городок – рішення по даному матчі буде прийнято на виконкомі федерації 26 червня. Суддя: Коніщук Тарас (Оконськ).
  • «ФК Сойне» село Прилісне – «ФК Кормін» село Гораймівка 3:2 (1:2). Голи: Шишко Віталій-12, 67, 89 хвилина, Пащук Гнат-21 хвилина, Мельник Андрій-27 хвилина. Юнаки: 2:0 (0:0). Голи: Миткалик Микола-50 хвилина, Приходько Владислав-55 хвилина. Суддя: Ліщук Михайло (Прилісне). 
  • «ФК Маневичі» Маневичі – "ФК Кукли" село Кукли 2:1 (2:0) Голи: Коцюба Олександр-3 хвилина, Редько Дмитро-12 хвилина, Кучерук Володимир-87 хвилина. Юнаки: 0:0 (0:0). Суддя: Пінчук Петро (Четвертня).

01 липня – 8 тур.

1. «ФК Колос» Старий Чорторийськ – «ФК Кормін» село Гораймівка.
2. «ФК Маневичі» Маневичі – «ФК Сойне» село Прилісне.
3. «ФК Городок» село Городок – «ФК Кукли» село Кукли.
4. «ФК Цміни» село Цміни – «ФК Чорниж» село Чорниж.
5. «ФК Оконськ» село Оконськ – «ФК Застир’я» село Боровичі/село Четвертня.

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (дорослі):
8 м'ячів – Редько Дмитро (Маневичі).
6 м'ячів – Савич Ігор (Оконськ).
5 м'ячів – Кучерук Володимир (Кукли), Шишко Віталій (Прилісне), Сущ Віктор (Оконськ).
4 м'ячі – Чеб Володимир (Чорторийськ), Портянко Іван (Оконськ).
3 м'ячі – Писачук Дмитро (Гораймівка), Петрик Олександр (Цміни), Павлюк Михайло (Чорниж), Дроган Віталій (Гораймівка), Міліщук Владислав (Кукли).
2 м'ячі – Нердик Юрій (Городок), Коваль Володимир (Чорторийськ), Ільчук Олександр (Четветня), Ільчук Сергій (Четвертня), Ляшук Ігор (Чорниж), Гайдучик Юрій (Чорниж), Дубровський Юрій (Прилісне), Заліпа Андрій (Городок), Романець Микола (Кукли), Цівчик Микола (Цміни), Пащук Гнат (Гораймівка), Климець Олександр (Четвертня).

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (юнаки):
7 м'ячів – Приходько Владислав (Городок).
5 м'ячів – Снітко Богдан (Гораймівка).
4 м'ячі – Мокієць Андрій (Гораймівка), Пащук Назар (Маневичі), Приходько Назар (Прилісне), Миткалик Микола (Прилісне).
3 м'ячі – Засядько Олександр (Чорторийськ), Воробей Павло (Оконськ), Раковець Юрій (Кукли), Семенюк Богдан (Кукли), Кальков Максим (Чорниж), Биковський Максим (Прилісне).
2 м'ячі – Романюк Валентин (Городок), Ковальчук Павло (Городок), Хапко Владислав (Оконськ), Морозенко Юрій (Чорниж), Богдан Назар (Цміни), Демчук Василь (Гораймівка), Марчук Вадим (Чорторийськ), Гринюк Микола (Четвертня), Туревич Назар (Маневичі), Петряковець Станіслав (Цміни), Мельник Олександр (Гораймівка), Красьоха Артем (Цміни), Телебей Роман (Оконськ).

15 липня відбудуться два перенесені матчі чемпіонату району вища ліга.
2 тур-«ФК Колос» Старий Чорторийськ – «ФК Застир'я» село Боровичі/село Четвертня (юнаки).
6 тур-«ФК Городок» село Городок – «ФК Чорниж» село Чорниж.
Початок ігор: юнаки: 13:00, дорослі-14:30.

8 липня відбудеться перенесений матч чемпіонату району перша ліга.
6 тур-Годомичі – Колки
Початок матчу о 13:00.

28 червня відбудуться два перенесені матчі чемпіонату району вища ліга.
3 тур-«Чорниж» село Чорниж – «ФК Сойне» село Прилісне – Коніщук Тарас (Оконськ).
5 тур-«ФК Оконськ» село Оконськ – «ФК Колос» Старий Чорторийськ – Хилюк В'ячеслав (Прилісне).
Початок ігор: юнаки: 13:00, дорослі-14:30.

Таблиці Чемпіонату району.

Кращі бомбардири чемпіонату району першої ліги.

  • 12 м'ячів-Левков Вадим (Підцаревичі)
  • 10 м'ячів-Вавелюк Олег (Серхів)
  • 7 м'ячів-Шкода Сергій (Троянівка)
  • 6 м'ячів-Васильчук Володимир (Підцаревичі), Кацевич Дмитро (Нова Руда)
  • 5 м'ячів-Снитюк Павло (Годомичі), Бандура Олександр (Довжиця), Медведюк Богдан (Троянівка)
  • 4 м'ячі-Мельник Назар (Колки). 
  • 3 м'ячі-Васильчук Ігор (Підцаревичі), Оксенюк Владислав (Годомичі)
  • 2 м'ячі-Герасимюк Михайло (Комарово), Білан Ілля (Комарово), Портянко Олександр (Троянівка), Шкабко Дмитрій (Серхів), Олеш Сергій (Підцаревичі), Базюк Віталій (Троянівка), Ковбасюк Іван (Довжиця).

Результати матчів 1 ліга 17 червня – 6 тур.

  • Годомичі – Колки – перенесено за домовленістю сторін.
  • Серхів – Довжиця 3:2 (1:1). Голи: Верешко Богдан-21 хвилина, Вавелюк Олег-55 хвилина, Шкабко Дмитрій-76 хвилина (пенальті), Ковбасюк Іван-19, 88 хвилина. 
  • Підцаревичі – Троянівка 2:4 (0:4). Голи: Васильчук Ігор-55 хвилина, Левков Вадим-88 (пенальті), Медведюк Богдан-16, 33, 34, 37 хвилина.
  • Нова Руда – Комарово/Будки/Гута Лісівська 2:0 (1:0). Голи: Бабік Владислав-44 хвилина, Кацевич Дмитро-90+3 хвилина.

24 червня – 7 тур
1. Комарово/Будки/Гута Лісівська – Годомичі
2. Троянівка – Нова Руда
3. Довжиця – Підцаревичі
4. Колки – Серхів

Початок матчів о 13:00.

Результати матчів вища ліга 17 червня – 6 тур.

  • «ФК Колос» Старий Чорторийськ – «ФК Сойне» село Прилісне 1:3 (0:1). Голи: Джус Олександр-88 хвилина, Шишко Віталій-40, 65 хвилина, Приходько Олексій-72 хвилина. Юнаки: 0:3 (0:0). Голи: Приходько Назар - 40, 47, 63 хвилина.
  • «ФК Кормін» село Гораймівка – «ФК Кукли» село Кукли 1:3 (1:3). Голи: Міліщук Владислав-8 хвилина (пенальті), Півовар Богдан-16 хвилина, Зінич Ігор-33 хвилина (автогол), Романець Микола-36 хвилина. Юнаки: 2:0 (1:0) Мокієць Андрій-28 хвилина, Демчук Василь-54 хвилина. Вилучення: Шульга Віталій (Кукли).
  • «ФК Маневичі» Маневичі – «ФК Застир’я» село Боровичі/село Четвертня 2:3 (1:0). Голи: Лазарук Олександр-7 хвилина, Тарасюк Олег-48 хв, Возняк Олександр-75 хвилина, Климець Олександр-80, 90+3 хвилина. Юнаки: 1:0 (0:0). Голи: Сачук Максим-53 хв.
  • «ФК Оконськ» село Оконськ – «ФК Цміни» село Цміни 3:1 (2:0). Голи: Петрук Петро-10 хвилина, Портянко Іван-31 хвилина, Бульда Андрій-88 хвилина, Цівчик Микола-86 (пенальті). Юнаки: 2:1 (2:0). Голи: Телебей Роман-4 хвилина, Хапко Владислав-20 хвилина, Петриковець Станіслав-40 хвилина.
  • «ФК Городок» село Городок – «ФК Чорниж» село Чорниж – матч відкладено за домовленістю сторін

24 червня – 7 тур
1. «ФК Цміни» село Цміни - «ФК Колос» Старий Чорторийськ.
2. «ФК Чорниж» село Чорниж - «ФК Оконськ» село Оконськ.
3. «ФК Застир’я» село Боровичі/село Четвертня - «ФК Городок» село Городок.
4. «ФК Сойне» село Прилісне - «ФК Кормін» село Гораймівка
5. «ФК Маневичі» Маневичі - «ФК Кукли» село Кукли

Початок матчів: юнаки –13:00, дорослі – 14:30.


19 липня
Вчора
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин