Футбол на Маневиччині: результати матчів 4 туру

14 Червня 2021, 10:33
Фото ілюстративне 3739
Фото ілюстративне

Кукли, Четвертня, Комарово та Оконськ приємно здивували рахунком матчу, судячи з кількості голів, боротьба була запеклою.

Результати матчів 4 туру 13 червня повідомив Микола Басюк на сторінці Федерації футболу.

Отже, результати наступні:

• Кукли — «Застир'я» село Четвертня — 2:8 (2:2), голи: Іван Портянко 7, 41 хвилини, Макар Прокопчук 5 хвилина, Роман Матвійчук 18 хвилина, Роман Ібрагімов 46, 62, 67 хвилини, Михайло Поліщук 53, 55 хвилини, Олександр Дубець 69 хвилина, арбітр: Василь Шавук (Годомичі).
  • Череваха — Чорниж - 0:1 (0:0), голи: Микола Громик — 50 хвилина, арбітр: Василь Шавук (Годомичі).
  • Комарово — Оконськ — 4:5 (2:3), голи: Дмитро Город 22, 32 хвилини, Павло Марчук 53 хвилина, Іван Город  85 хвилина, Павло Семенюк 20, 35 хвилини, Богдан Зінгель 33 хвилина, Ярослав Савич 46 хвилина, Олександр Оліферчук 90+4 хвилина, арбітр: Сергій Зімич (Цміни).
  • Троянівка — Куликовичі/Красноволя — 3:1 (0:1), голи: Сергій Шкода  66, 71 хвилини, Павло Пашук хвилина, Олександр Войтович 8 хвилина, арбітр: Олексій Лопоха (Копилля).
  • Старий Чорторийськ — «Полісся» Полиці — 1:1 (0:1), голи: Володимир Коваль 47 хвилина, Петро Озерута 30 хвилина, арбітр: Валерій Штинь (Вараш).
  • «Енергетик» Нові Підцаревичі — Маневичі — 0:1 (0:1), голи: Назар Пащук 21 хвилина, арбітр: Сергій Ткачук (Вараш).
5 тур — 21 червня 2021 року о 13:00. «Полісся» Полиці — «Енергетик» Нові Підцаревичі.