Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Керівники Західного управління виконання покарань переймали досвід Маневицької виправної колонії

13:53 24.02.2019
856

У державній установі «Маневицька виправна колонія №42» провели розширену нараду за підсумками службової діяльності підрозділів.

Обговорили питання режиму і охорони, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції в 2018 році, – повідомляють на сторінці управління у Facebook.

У нараді взяли участь: начальник Управління Державної кримінально-виконавчої служби Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Олексій Бондаренко, заступник начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби Адміністрації ДКВС України – начальник відділу охорони та діяльності служб Управління полковник внутрішньої служби Святослав Боярчук, перший заступник начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Микола Хома, начальник управління ДКВС України Західного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Руслан Віблий, керівний склад відділів (секторів) Управління ДКВС України Західного міжрегіонального управління в областях, перші заступники начальників установ та керівники відповідних відділів установ міжрегіонального управління.

Після стройового огляду з відповідними категоріями працівників установ Західного міжрегіонального управління організували практичні заняття на визначених згідно порядку навчальних місцях.

Присутніх ознайомили із здобутками Маневицької виправної колонії №42 в частині створеного центру відео-моніторингу в установі, модернізації облаштування заборонених зон, покращених умов несення служби персоналу відділів охорони, нагляду та безпеки, розвитком кінологічної служби та відомчої пожежної охорони, забезпеченням боєздатності групи швидкого реагування установи.

Також продемонстрували показові виступи групи швидкого реагування та молодших інспекторів-кінологів із службовими собаками.

Начальник Управління Державної кримінально-виконавчої служби Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Олексій Бондаренко та керівництво Західного міжрегіонального управління заохотили працівників, які досягли в минулому році найкращих результатів в службовій діяльності.

Оцінили результати службової діяльності підпорядкованих установ, вказали на окремі прорахунки та недоліки, довели пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік, прийняли рішення з актуальних питань.

Читайте також: «Будь-яких скарг від в’язнів щодо умов утримання не надходило» – прокуратура Волині.

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
10.07.2019
09.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин