Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Маневицькому районі розпочали лісокультурну кампанію

09:00 23.02.2020
2489

З настанням сприятливих погодних умов лісівники державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» розпочали активну підготовку до весняних лісокультурних робіт та посадку лісових культур.

Цієї весни планують провести лісовідновлення на площі 766,0 гектарів. Щоб виконати заплановані роботи, у підприємстві підготувались заздалегідь.

Весь посадковий матеріал лісники виростили у тимчасових лісорозсадниках та коробах, зокрема понад 2 мільйони штук стандартного садивного матеріалу сіянців сосни звичайної.

У цілому лісгосп забезпечили якісним посадковим матеріалом в необхідній кількості для того, щоб створити та доповнити лісові культури на площах які запланували.

Для лісівників початок весни – це пора коли всі сили у роботі направляють на лісовідновлення.

«Дати нове життя лісові – створити нові насадження – основне завдання працівника лісової галузі», ідеться в повідомленні.

Аби провести посадку лісу якісно та в оптимально короткий термін, у ДП «Маневицьке лісове господарство» готують все заздалегідь. Заготовлюють лісове насіння, вирощують сіянці, очищують ділянки та борознують ґрунт.

Посадку розпочали у Маневицькому лісництві, лісничий Олександр Швець попередньо провів навчання по правильному висаджуванню сіянців сосни звичайної за допомогою меча Колесова.

«Головне завдання лісівників – створення якісних лісів майбутнього та дати нове життя лісові», наголошує лісничий.

Також у лісовому господарстві запрошують усіх охочих долучитись до цієї справи.


Читайте також: На Маневиччині продовжили акцію «Чисті узбіччя»

Коментарі
22 вересня
Сьогодні
Вчора
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020
15.09.2020