Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Маневиччині побудують футбольне поле зі штучним покриттям
На Маневиччині побудують футбольне поле зі штучним покриттям

На Маневиччині побудують футбольне поле зі штучним покриттям

17:19 14.11.2018
1200

У селі Цміни, що в Маневицькому районі, побудують футбольне поле зі штучним покриттям.

На реалізацію державної бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» в Державному бюджеті на 2018 рік заклали 370 мільйонів гривень. Про це повідомляється на сайті Волинської облдержадміністрації.

Волинь, своєю чергою, отримає більше 11 мільйонів гривень, за рахунок яких вже цьогоріч побудують вісім сучасних майданчиків для занять футболом.

Зокрема, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 вересня 2018 рік № 256 «Про затвердження Переліку об’єктів, що фінансуються у 2018 році за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» (зі змінами) у Волинській області затверджено вісім об’єктів.

Відтак, футбольні поля зі штучним покриттям вже незабаром з’являться у:

  • Селі Цміни Маневицького району (на території ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  • Ковелі (навчально-оздоровчий комплекс Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні).
  • Селі Павлівка Іваничівського району (на території ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  • Селищі Шацьк (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія» селище Шацьк).
  • Володимир-Волинському (вулиця Драгоманова – капітальний ремонт).
  • Селі Дубове Ковельського району (Дубівська ЗОШ І-ІІ ступенів).
  • Горохові (НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-гімназія» місто Горохів).
  • Селі Липини Луцького району (на території ЗОШ І-ІІ ступенів).

Слід зазначити, що розподіл бюджетних коштів в розрізі регіонів здійснюється пропорційно чисельності населення у віці від 0 до 17 років, яке проживає у відповідному регіоні.

Кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт), у тому числі виготовлення проектної документації футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, розміщених на території, що належить до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, та які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше ніж 50 % загального обсягу фінансування проекту.

У 2017 році в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» вже було профінансовано 298 регіональних проектів на суму 243,8 мільйонів гривень. Зокрема, на Волині побудували 6 футбольних полів зі штучним покриттям, на що із Державного бюджету спрямували 4,5 мільйона гривень. Таку ж суму виділили також із місцевих бюджетів.

Коментарі
18 серпня
Сьогодні
Вчора
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
12.08.2019
11.08.2019
10.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин