Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Рятувальники нагадали маневичанам правила пожежної безпеки у побуті
Рятувальники нагадали маневичанам правила пожежної безпеки у побуті

Рятувальники нагадали маневичанам правила пожежної безпеки у побуті

19:50 26.11.2018
338

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі, працівники служби порятунку, проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із жителями Маневиччини щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

В осінньо-зимовий період показник кількості пожеж, які виникають у житловому секторі країни збільшується в рази. Зазвичай, причиною займань у помешканнях жителів є нехтування самими ж людьми елементарними правилами пожежної та в першу чергу, власної безпеки, – пише провідний фахівець Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області капітан служби цивільного захисту Анатолій Слупачик.

«Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до вас з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби «101», евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення», – зазначив Анатолій.

Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до трагедій. Крім того, часто для обігріву власних домівок маневичани використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також дуже часто порушують правила експлуатації пічного опалення.

Щоб дбати про належний протипожежний стан власних помешкань:

  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • якщо ви обігріваєте помешкання за допомогою пічного опалення, обов'язково перевірте його справність;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не паліть у ліжку;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
  • подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки нерідко можуть стати причиною займання.
Коментарі
15 грудня
Сьогодні
Вчора
13.12.2018
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин