Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Маневиччині перевірили роботу сільських рад
На Маневиччині перевірили роботу сільських рад

На Маневиччині перевірили роботу сільських рад

08:36 29.11.2018
1623

Члени колегії маневицької райдержадміністрації ознайомилися з роботою виконавчих комітетів та як здійснюють делеговані повноваження органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», стан дотримання вимог ЗУ «Про звернення громадян».

Зокрема побували у Великоосницькій, Красновільській й Куликовичівській сільських радах. Напередодні засідання колегії спеціалісти управлінь, відділів РДА та відповідних служб району провели перевірку роботи виконавчих комітетів сільських рад та виявили недопрацювання та недоліки, – повідомили у відділі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Виконавчі комітети вищезазначених сільських рад зобов’язані проводити системну роботу на території сільської ради щодо дотримання:

  • Санітарного благополуччя.
  • Благоустрою території.
  • Проведення моніторингу питної води від сільського населення.
  • Розвитку фізичної культури і спорту.
  • Санітарно-освітньої.
  • Профілактичної роботи серед населення по формуванню здорового способу життя.
  • Профілактики інфекційних захворювань.

Комітети зобов’язані здійснювати постійний контроль за роботою торговельних закладів, дотриманням ними законодавства щодо захисту прав споживачів, проводити організаційні заходи, метою яких є безумовне уведення в дію на території сіл попередньо прийнятих рішень щодо заборони продажу в роздрібній торгівлі спиртних напоїв після 22:00, контроль за виконанням цих заходів, особливо недопускати продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім.

Також мають продовжувати реконструкцію електромереж вуличного освітлення населених пунктів та інші.

Члени колегії ознайомилися із роботою закладів освіти, культури та медицини. В селі Куликовичі оглянули деревообробний цех приватного підприємця Миколи Гайдучика. Проінспектували навчальні заклади 1 ступеня села Заріччя, 1-2 ступенів у селах Матейки та Тельчі, Куликовичі, 1-3 ступенів села Красноволя та Велика Осниця, зокрема, як втілюється на місцях реформа НУШ.

«Повноцінне формування особистості відбувається у колективі. І вчитель навчального закладу має бути на своєму місці, сам зрозуміти реформу і лише тоді він зможе її реалізовувати», – сказав голова райдержадміністрації Андрій Линдюк.

У Красновільську школу частину школярів підвозять на навчання із навколишніх сіл. У той же час у Матійківській школі немає 1, 5 та 8 класів, у інших по кілька учнів. Школа потребує ремонту. Їдальня та туалети на вулиці. «Але виникає питання: доцільності вкладати кошти у навчальний заклад, коли немає перспективи, і народжуваність зменшується. Діти хочуть навчатися у школі, у якій буде забезпечено їх всебічний розвиток», – ідеться в повідомленні.

За словами директора ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Велика Осниця Вікторії Ковбасюк:

«У навчальному закладі здійснюється повноцінний освітній процес. Вистачає освітнього простору як педагогам, так і учням. Школа велика і креативності в урізноманітненні методів навчання у наставників вистачає. «Сьогоднішні школярі гіперактивні, і вчитель має перебувати у русі, постійно удосконалюватися», - говорить педагог з багаторічним стажем, наставник першокласників Роза Чміль, якщо вчитель не справляється, то на його місце прийдуть молоді педагоги», – пояснює директорка школи села Велика Осниця Вікторія Ковбасюк.

Також оглянули місцеві ФАПи та сільські клуби. Розглянувши та обговоривши всі питання, члени колегії рекомендували голові райдержадміністрації видати відповідні розпорядження.Коментарі
23 лютого
Вчора
21.02.2019
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин