Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Маневицькому ліцеї говорили про про добро, милосердя та життя
У Маневицькому ліцеї говорили про про добро, милосердя та життя

У Маневицькому ліцеї говорили про добро, милосердя та життя

11:16 07.12.2018
515

У Бібліотеці маневицького професійного ліцею провели зустріч учнів 11 та 21 груп з учасниками громадської організації «Довіра».

Тема зустрічі – добро, милосердя, життя і місце в ньому людини.

Ольга Макарчук та Петро Ткачук співали пісні про «маму та миті життя з вірою в Бога», Андрій Рибачук і керівниця ГО «Довіра» Наталія Шишолик розповіли про своє життя.

«Для мене чудо доброти було у лікарні, коли після аварії був у реанімації. Кололи купу обезболюючих, був підключений до різноманітних лікарняних приладів, місцями геть на робота схожий був. Лікарі нічого позитивного не могли сказати, практично всі чекали що помру. Почали пускати маму. І чомусь мені захотілось відчути її дотик у той момент. Мама поклала руки мені під голову і я тут же заснув, без уколів обезболюючого і всього іншого. Для мене це було надзвичайно сильне відчуття материнської доброти та любові у той момент яке в подальшому мені допомогло вижити», – розповів присутнім Андрій.

Також в розмові взяли участь директор ліцею Олександр Піддубний, заступниця директора з НВР Ольга Мартинюк, наукова співробітниця Черемського природного заповідника Лариса Шевчук, психолог ліцею Валентина Харчук, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Андрія Снітка Яна Ковердюк, учень ліцею Станіслав Наумчук, музична керівниця ліцею Олена Гапонюк.

Галина Халик, в минулому директорка ЦРБ, яку запросили, як доброго друга довірівців, представила кожного з них і розповіла про цікаві моменти життя учасників ГО «Довіра». Вона також презентувала поетичну збірку Світлани Костюк «Зцілення любов'ю».

«Від кожного віяло щирістю, любов'ю та добротою. Ця зустріч поєднала нас в одну велику сім'ю і непомітно пройшов час. З нетерпінням будемо чекати нового спілкування та нових зустрічей!», – прокоментувала завідуюча бібліотеки ліцею Наталія Ковердюк.


Коментарі
16 грудня
Сьогодні
Вчора
14.12.2018
13.12.2018
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин