Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Колках презентували проект «Успішна громада»
У Колках презентували проект «Успішна громада»

У Колках презентували проект «Успішна громада»

15:40 04.02.2019
710

Жителям Колківської об’єднаної територіальної громади презентували проект «Успішна громада».

Про його особливості розповіли директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та директор Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ Юрій Корольчук. До обговорення долучився і голова Колківської ОТГ Олександр Палінкевич, пишуть на сайті громади.

Про те, в чому полягає реалізація проекту і як він допоможе громаді досягти успіху, розповів директор Маневицької філії Волинського обласного центру зайнятості.

«Ми не зупиняємося на досягнутому і сьогодні хочемо посилити співпрацю з об’єднаними територіальними громадами. Об’єднана територіальна громада буде успішною тоді, коли буде створено достатньо робочих місць, коли жителі матимуть хорошу роботу і гідну оплату праці. Цьому ми всіляко сприяємо», – зазначив Юрій Корольчук.

Про задоволення потреб людей у роботі також розповів директор Волинського ОЦЗ.

«Сьогодні маємо п’ятдесят об’єднаних територіальних громад у межах Волинської області. Відповідно, для нас усіх це нові можливості, нова відповідальність, самостійність у вирішенні питань розвитку території. Робота служби зайнятості – це робота з людьми, які хочуть працювати. Ми хочемо допомогти громаді стати справді успішною, використовуючи всі інструменти, доступні службі зайнятості. Наша мета – задовольнити потреби людей у роботі, задовольнити потреби роботодавців у працівниках і безпосередньо задовольнити потреби самої об’єднаної територіальної громади», – сказав Роман Романюк.

На важливості реалізації такого проекту та його користі для об’єднаних територіальних громад наголосив і голова Колківської ОТГ.

«Сьогодні центр зайнятості став справді сучасною службою, яка надає якісні послуги. У нас плідна співпраця і, сподіваюся, вона буде продовжуватися», – підсумував Олександр Палінкевич.

Проект «Успішна громада» почали реалізовувати від грудня 2018 року і продовжуватимуть до листопада 2019. Його презентацію провели 5 грудня на базі Боратинської об’єднаної територіальної громади.

У рамках реалізації проекту фахівці служби зайнятості організовуватимуть круглі столи та робочі зустрічі, братимуть участь у розробці стратегії розвитку ОТГ, проводитимуть ярмарки вакансій, тренінги, семінари, профконсультації. Окрім того, здійснюватимуть професійну орієнтацію учнівської молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей, затребуваних для конкретної громади.
Коментарі
20 червня
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
09.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин