Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Маневичах провели семінар на тему легальної зайнятості
У Маневичах провели семінар на тему легальної зайнятості

У Маневичах провели семінар на тему легальної зайнятості

19:34 13.02.2019
499

У Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості організували семінар на тему «Легальна зайнятість».

На заході розповіли про переваги легального працевлаштування в Україні та застерегли від шахрайства при працевлаштуванні.

Провідний юрисконсульт Сергій Гапонюк зазначив, що згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Розповів, що для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин. Поінформував також про ризики, які виникають у разі укладання цивільно-правової угоди.

«Кожна людина, яка влаштовується на роботу, повинна пам’ятати, що отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє її в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії», – наголосив Сергій Гапонюк.

В заході взяли участь 15 жителів Маневиччини. У безробітних під час семінару виникли питання щодо відповідальності роботодавців за використання незадекларованої праці, відповідальності найманого працівника, який працює без оформлення трудових відносин, проходження стажування та випробувального терміну у роботодавця.

По завершенню семінару присутні отримали відповіді на свої запитання.

Коментарі
24 квітня
Вчора
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин