Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Маневичани взяли участь у відкритому турнірі з гандболу «Кришталевий м'яч»
Маневичани взяли участь у відкритому турнірі з гандболу «Кришталевий м'яч»

Маневичани взяли участь у відкритому турнірі з гандболу «Кришталевий м'яч»

09:52 11.03.2019
632

У місті Мелітополь (Запорізька область) провели 16-й відкритий турнір з гандболу «Кришталевий м'яч», участь в якому взяли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи селища Маневичі.

На турнірі також були 13 юнацьких команд ДЮСШ 2007 і 2008 років народження із міст Мелітополь, Сквира (Київська область), Луцьк, ЗТР Запоріжжя, Київ «Стрімкий м’яч», Южне (Одеська область), Бровари (Київська область), Зіньків (Полтавська область). Дві команди спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл Олімпійського резерву імені Лагутіна з міста Запоріжжя, республіки Молдова «Гк Фортуна» місто Кишинів.

За жеребкуванням суперниками маневицької команди стали гравці із «Мелітополь №2», Броварів, міста Зіньків, республіки Молдова «Гк Фортуна» та команди спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл Олімпійського резерву імені Лагутіна з міста Запоріжжя.

За підсумками фінальних поєдинків визначили переможців. Чемпіонами серед учасників 2007-го року народження стали гандболісти з міста Кишинів, срібло отримала мелітопольська команда, а бронзу повезли додому спортсмени із запорізької команди ЗТР. Також відзначили, що маневицькі гандболісти увійшли у десятку кращих.

«Турнір був надзвичайно потужний. Суперники з якими довелося грати, а саме із спеціалізованих шкіл Олімпійського резерву м. Запоріжжя досить зоорганізовані та зіграні. Помітно, як юнаки загартовуються у процесі гри, стають більш рішучими та виваженими. Діти повернулися задоволені та повними бажання грати надалі. Розслаблятися гандболістам ніколи. Попереду на них чекають нові перемоги на змаганнях. Кращим гандболістом Маневицької ДЮСШ названо Макарчука Максима», – сказав тренер маневицької команди Вадим Гладь.

Тренували маневицьких спортсменів до турніру педагоги ДЮСШ Вадим Гладь та Олександр Мосійчук. Команда взяла участь у турнірі за фінансової підтримки відділу освіти Маневицької райдержадміністрації.

Коментарі
20 липня
Сьогодні
Вчора
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин