Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Заходи безпеки під час перебування в церкві
Заходи безпеки під час перебування в церкві

Маневицькі рятувальники розповіли про правила безпеки під час перебування у церкві

12:55 23.04.2019
618

Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень. Під час проведення богослужінь, священнослужителі та віруючі в приміщенні храмів використовують відкритий вогонь.

Аби не сталося лиха, працівники Маневицького районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області, розповіли прихожанам про заходи безпеки при відвідуванні церкви:

  • Будьте обережні при запалюванні свічок.
  • Підв'язуйте добре хустки і прибирайте волосся, для зменшення ризику потрапляння їх на вогонь.
  • Стежте за дітьми, щоб вони не ставили та не тримали палаючі свічки поряд з одягом та предметами, які можуть загорітися.
  • Не заносьте з собою та не запалюйте замість свічок легкозаймисті предмети і рідини.
  • Намагайтесь дотримуватись безпечної відстані до інших прихожан.
  • У разі загоряння одягу швидко зніміть його, постарайтесь загасити його вогнегасником або накрити щільною тканиною.
  • Вивчіть планування молитовного залу і в цілому будівлі церкви, щоб знайти шляхи евакуації.
  • У разі спрацювання пожежної сигналізації чи повідомлення про пожежу негайно покиньте приміщення церкви, не створюючи паніки та тисняви.

Перші дії у разі пожежі

1. Негайно викличте службу порятунку «101». При виклику повідомте точну адресу, де і що горить, в якому приміщенні, назвіть своє ім'я і контактний телефон. Виклик здійснюється безкоштовно.

2. До прибуття пожежних машин прийміть заходи з евакуації людей, виведіть у безпечне місце дітей та пристарілих, якщо можливо, загасіть полум'я самостійно.

3. Якщо приміщення, в якому сталася пожежа сильно задимлене то залишати його необхідно пригнувшись якомога нижче до підлоги. При евакуації з задимленого приміщення можна використовувати мокру тканину, закриваючи обличчя.

4. Існує правило: той, хто викликав рятувальників, повинен організувати їх зустріч і вказати найкоротший шлях прямування на пожежу.

«Отже, щоб свято Великодня було виключно радісним та світлим, не забувайте виконувати заходи безпеки та будьте уважними й обережними. У випадку небезпеки негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером телефону «101», – ідеться у повідомленні.

Коментарі
25 червня
Вчора
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин