Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учні шкільного лісництва Маневиччини долучились до флешмобу «День без поліетилену»
Учні шкільного лісництва Маневиччини долучились до флешмобу «День без поліетилену»

«Ми – за ліс без пластику», – учні Чорторийського шкільного лісництва

16:10 03.07.2019
1093

Лісники державного підприємства «Поліське лісове господарство» разом із учнями Чарторийського шкільного лісництва взяли участь та підтримали еко-флешмоб «День без поліетилену».

Школярі розповіли про шкоду від пластику та закликали усіх хоча б на день відмовимося від пластикової пляшки, поліетиленових пакетів та одноразового пластикового посуду.

Довідково:

  • На сьогоднішній день сучасна людина споживає в рази більше, ніж його предки. Щороку обсяги споживання зростають, а разом з ними зростає і кількість відходів.
  • В даний час проблема забруднення є не просто труднощами, це вже екологічна катастрофа глобального характеру, яку необхідно терміново вирішувати.
  • Частина країн вже зробили певні кроки після усвідомлення всієї небезпеки забруднення побутовими відходами, але в більшості, на жаль, ситуація не змінюється.
  • Пластик розкладається протягом мільйонів років, в процесі виділяючи різного роду шкідливі речовини.
  • Крім цього, в результаті згорання утворюється дим, який при потраплянні в організм людини або тварини, може привести до смертельно небезпечних захворювань і навіть смерті.
  • Продукти розпаду пластмаси піднімаються в повітря і випадають згодом назад на поверхню Землі у вигляді кислотних дощів.

Також діти наголосили на тому, що усі вони хочуть жити у чистій країні.

«Ми хочемо бачити чисті вулиці та дороги, відпочивати у незасмічених лісах, рекреаційних пунктах, які створили лісівники для людей, для комфортного та приємного відпочинку», – ідеться у повідомленні.

Читайте також: Маневичани долучились до Міжнародного флешмобу «День без поліетилену».

Коментарі
24 липня
Сьогодні
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин