Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Маневичан закликають бути обережними під час відпочинку на воді
Маневичан закликають бути обережними під час відпочинку на воді

Маневичан закликають бути обережними під час відпочинку на воді

13:50 11.08.2019
1565

Маневицькі рятувальники звертаються до жителів району з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об’єктах.

Просять уникати купання в затоплених кар’єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо.

В районі також наявні стихійні місця масового відпочинку людей на воді – це озеро «Засвинське» та «Глибоке» Прилісненської ОТГ, «Білий берег» на річці Стир та її заплави у Колках та Розничах, а також береги в Боровичах, Годомичах, Копиллі, Четвертні Колківської селищної ради ОТГ, Комарівської та Старочарторийської сільських рад, а також став в Маневичах.

У таких місцях купатись забороняють через те, що вони не визначені як місця для купання. Відпочивати рятувальники радять в місцях, які спеціально облаштували для купання, де є поблизу рятувальні пости та перевірене дно водойми. Саме таке місце, де в сезон відпочинку на воді чергують рятувальники, є озеро «Тросне» поблизу села Карасин.

«Купаючись, не запливайте за огороджувальні буї, не підпливайте до човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми», – ідеться в повідомленні.

Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані.

«Відповідально поставтеся до власного життя та здоров’я. Розраховуйте свої сили та можливості! Не намагайтеся довести друзям чи знайомим свою майстерність. Необдуманий вчинок може коштувати Вам життя! У жодному разі не залишайте дітей без нагляду! Постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм правила безпеки! Пам’ятайте, що навчити дитину жити безпечно можна лише на власному прикладі. Ви – взірець поведінки для вашої дитини», – додають у прес-службі рятувальників.

Маневицькі рятувальники кажуть, що більшість трагічних випадків трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки.

Коментарі
25 серпня
Вчора
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин