Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У лікарнях і поліклініках можуть з’явитися кафе
У лікарнях і поліклініках можуть з’явитися кафе

У лікарнях і поліклініках можуть з’явитися кафе

17:00 31.08.2019
714

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо ресторанів та кафе, а також медичних закладів.

Відомство планує розглянути таку пропозицію змін у ДБН – передбачати в лікарнях, поліклініках та інших медзакладах сучасні кафе для відвідувачів, пацієнтів та персоналу, повідомляють у Кабміні.

«Сьогодні у чинних будівельних нормах щодо ресторанів та кафе, а також щодо медичних установ є лише деякі загальні вимоги до проектування їдалень при цих закладах. Крім того, вони є дуже застарілими. Ми хочемо врегулювати це питання та взагалі запроваджувати нову сучасну культуру в державних та інших установах. І це стосується не лише лікарень чи поліклінік. Хочемо, щоб там не було гнітючої атмосфери, сірих похмурих стін та коридорів, а навпаки було привітно, просторо та світло. Щоб там були такі зручності, як дитячий ігровий куточок та кафе. Це комфорт людей», – зазначив заступник Міністра.

Практика влаштування сучасних та просторих кафе у медичних закладах широко розповсюджена у багатьох країнах Європи та світу. Також на сторінці Лева Парцхаладзе у Facebook провели опитування користувачів мережі, за результатами якого майже 3,2 із 3,3 тисячі українців проголосували за сучасні кафе у лікарнях і поліклініках.

Більшість з них наголосила на тому, що такі кафе будуть зручними:

  • Для пацієнтів, що перебувають на стаціонарі – вони можуть харчуватися самостійно, без допомоги родичів, якщо останні, наприклад, проживають в іншому місті.
  • Для працівників медзакладів – це покращення їх умов роботи.
  • Для звичайних відвідувачів.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проєктування нових та реконструкції чинних будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 грудня
Сьогодні
Вчора
13.12.2019
12.12.2019
11.12.2019
10.12.2019
09.12.2019
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин