Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Петро Порошенко
Петро Порошенко

Нардепи від ЄС підтримали скасування депутатської недоторканності

15:40 03.09.2019
573

Фракція партії «Європейська Солідарність» проголосувала за ухвалення законопроєкту про зняття депутатської недоторканності, який був внесений п’ятим президентом України Петром Порошенком.

Про це лідер партії «Європейська Солідарність», народний депутат Петро Порошенко сказав на засіданні парламенту, інформують на сайті партії.

«Фракція «ЄС» проголосувала за законопроєкт про скасування депутатської недоторканності. Це законопроєкт, яким я пишаюся і який був внесений саме мною, п’ятим президентом України. Водночас, ми будемо дуже уважно розглядати інші законопроєкти, які у нас викликають сумніви, і я б наполегливо радив не прискорювати цей процес. Дайте можливість депутатам спільно сформувати єдину позицію», – сказав Порошенко.

Він наголосив, що завжди був і залишається прихильником скасування депутатської недоторканності.

«В цих умовах ми з вами спільно несемо відповідальність за те, щоб забезпечити незалежність парламенту. Парламент – це є окрема гілка влади і необхідно захистити парламент від будь- якого політичного тиску – правоохоронних, судових або будь-яких інших органів. Вимоги Революції Гідності пролягали саме в тому, щоб скасувати конституційну реформу 1996 року, позбавити президента частини повноважень і повернутися до парламентсько- президентської республіки. Я твердо переконаний, що ми маємо залишатися саме в цих рамках.

Хочу не підтримати позицію, що висновки Венеціанської комісії враховані, з точністю до навпаки. Венеціанська комісія – це єдиний орган Ради Європи, який проводить адаптацію національного законодавства вимогам ЄС. Отже, якщо ми торуємо нашу дорогу до членства в ЄС, це є наше зобов’язання узгоджувати національне законодавство і адаптувати його до законодавства країн ЄС»,- наголосив Порошенко.

«Демократія – це є дотримання процедури. Не можна проводити комітети в несесійний період, не можна позбавляти депутатів права внесення альтернативних законопроектів, не можна цього робити, Конституція має нас об’єднувати. В цьому є її мета.

Я хочу подякувати парламенту, що законопроєктом про зміни до Конституції був саме мій законопроєкт, за моїм підписом», – додав він.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 грудня
Сьогодні
Вчора
10.12.2019
09.12.2019
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
04.12.2019
03.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин