У Маневичах нагородили учасників відкритих районних туристичних змагань
У Маневицькому центрі творчості дітей та юнацтва провели нагородження учасників відкритих районних туристичних змагань з техніки пішохідного туризму.
Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак та завідувачка методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Валентина Книш привітали присутніх із завершенням змагань та вручили переможцям нагороди – кубки, грамоти та медалі.
Загалом участь у змаганнях взяли 160 учнів, які були поділені на вікові групи: 12 команд молодшої вікової групи, 21 команда середньої та 10 старшої.
У командному заліку, серед команд молодшої вікової групи призові місця посіли:
- 3 місце – ЗОШ 1-2 ступенів села Велика Ведмежка філія Опорного закладу «Загальноосвітня школа 1-3 ступенів села Цміни» (тренер – Микола Сахнюк).
- 2 місце – ЗОШ 1-3 ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ (тренер – Петро Ковальчук).
- 1 місце – ЗОШ 1-3 ступенів села Оконськ (тренер – Наталія Мефанік).
Серед команд середньої вікової групи призові місця посіли:
- 3 місце – ЗОШ 1-3 ступенів села Оконськ (тренер – Наталія Мефанік).
- 2 місце – ЗОШ 1-3 ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ (тренер – Петро Ковальчук).
- 1 місце – НВК «Загальноосвітня школа 1-2 ступенів – дошкільний навчальний заклад села Череваха» №1 (тренер – Сергій Кушнір).
Серед команд старшої вікової групи призові місця посіли:
- 3 місце – НВК «Маневицька ЗОШ 1-3 ступенів №2-гімназія», ЦТДЮ (тренер – Мирослава Шишолік).
- 2 місце – загальноосвітня школа 1-3 ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка (тренер – Микола Мізюк).
- 1 місце – ЗОШ 1-3 ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ (тренер – Петро Ковальчук).
Усі нагороджені кубками та грамотами відділу освіти райдержадміністрації.
В особистому заліку призові місця здобули:
У молодшій віковій групі
- 1 місце – Дарина Чеб (загальноосвітня школа 1-3 ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка) та Денис Семенюк (ЗОШ 1-3 ступенів села Оконськ).
- 2 місце – Наталія Головчак (ЗОШ 1-3 ступенів села Оконськ) та Олександр Сидорчук (ЗОШ 1-3 ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ).
- 3 місце – Дарина Ляшук (ЗОШ 1-2 ступенів села Велика Ведмежка філія Опорного закладу «Загальноосвітня школа 1-3 ступенів села Цміни») та Дмитро Чубай (НВК «Маневицька ЗОШ 1-3 ступенів №2-гімназія»).
У середній віковій групі:
- 1 місце – Віталій Осадчий (НВК «Загальноосвітня школа 1-2 ступенів – дошкільний навчальний заклад села Череваха») та Вероніка Бебес (ЗОШ 1-3 ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ).
- 2 місце – Денис Романюк (НВК «Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-гімназія») та Зоряна Воловик (ЗОШ 1-3 ступенів села Оконськ).
- 3 місце – Микола Павлюк (ЗОШ 1-2 ступенів села Велика Ведмежка філія Опорного закладу «Загальноосвітня школа 1-3 ступенів села Цміни») та Вікторія Нікітчук (ЗОШ 1-2 ступенів села Велика Ведмежка філія Опорного закладу «Загальноосвітня школа 1-3 ступенів села Цміни»).
У старшій віковій групі:
- 1 місце – Олексій Федорук (НВК «Маневицька ЗОШ 1-3 ступенів №2-гімназія», ЦТДЮ) та Марина Оніщук (ЗОШ 1-3 ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ).
- 2 місце – Дмитро Копитюк (ЗОШ 1-3 ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ) та Юлія Оксенюк (загальноосвітня школа 1-3 ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка).
- 3 місце – Назар Мацан (загальноосвітня школа 1-3 ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка) та Вікторія Сидорчук (ЗОШ 1-3 ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ).
Усіх нагородили медалями та грамотами відділу освіти райдержадміністрації.
Читайте також: Маневичани здобули перемогу у Міжнародному турнірі з гандболу
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром