Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Маневичан вчили готувати успішні проєкти та отримувати за них гранти
Маневичан вчили готувати успішні проєкти та отримувати за них гранти

Маневичан вчили готувати успішні проєкти та отримувати за них гранти

17:00 30.10.2019
464

У Маневицькому професійному ліцеї провели воркшоп на тему «Як підготувати успішний проєкт і отримати грант?».

Це була відкрита комунікаційна платформа співпраці влади, директорів освітніх закладів Маневицького району, освітніх закладів ОТГ села Прилісне та педагогічних працівників ліцею на якій розглянули питання проєктної діяльності, як ефективного, чинного інструменту формування сучасного освітнього середовища в навчальних закладах.

«Справжні зміни в освіті можливі тоді, коли вони впроваджуються не керівництвом, а ініціюються рядовими учасниками навчально-виховного процесу. Це спільні ідеї, проєкти, які можуть створювати й впроваджувати педагогічні працівники. Для того, щоб зрозуміти сучасного учня і бути йому цікавим, педагог має інвестувати в кращу версію себе, не боятися новизни та впроваджувати її в навчальний процес», – сказала методистка ліцею Віра Щибор.

У роботі воркшопу взяла участь Надія Савчук – начальниця відділу економічного розвитку, інновацій, міжнародного співробітництва Маневицької РДА. Вона розповіла про проєкти, які були реалізовані в Маневицькому районі. Фінансування цих проєктів було за рахунок коштів ЄС для місцевого та регіонального розвитку.

Сергій Кутинець – директора Залізницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа 1-3 ступенів – дитячий садок імені І. Пасевича» детально ознайомив учасників з важливими аспектами у підготовці проєктів (оформлення листа-запиту, опису розділів проєкту, обґрунтування його необхідності, ризиками, які можуть бути пов'язані з реалізацією проєкту, механізмами його моніторингу й оцінки).

Директор Маневицького професійного ліцею Олександр Піддубний підсумував роботи воркшопу. Учасники заходу відзначили актуальність, практичну значущість такої інформації.Читайте також: У Маневичах відбулася зустріч з поетесою Марією Волинською

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
11 грудня
Сьогодні
Вчора
09.12.2019
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
04.12.2019
03.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин