Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Онкологія - одна з профільних напрямків турецької медицини
Онкологія - одна з профільних напрямків турецької медицини

Лікування раку в Туреччині: висока ефективність в поєднанні з доступною вартістю

14:14 29.11.2019
554

Через недостатню поінформованість більшості, рак асоціюється зі смертю, однак, при всій своїй небезпечності, ця хвороба не є смертельним вироком.. бо сучасні технології лікування дають шанс на одужання кожному.

Згідно з статистичними даними МОЗ, в Україні більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тисяч нових випадків. Поряд з цим, обладнання для діагностики та лікування катастрофічно не вичтачає. Тому все частіше при виборі місць лікування пацієнти надають перевагу іноземним клінікам.

Онкологія – одна з профільних напрямків турецької медицини. 40% іноземних пацієнтів країни – люди, які приїхали для лікування раку. Balina Med Travel безкоштовно організує Вам лікування в Туречинні.

Турецькі лікарі застосовуються воістину революційні способи впливу на онкологію:

  1. Робот-хірург Da Vinci, який дозволяє робити найскладніші операції в важкодоступних місцях: при раку шийки матки, пухлинних процесах в кишечнику, простаті і т.і.
  2. Cyber-knife (кібер ніж) для лікування як злоякісних, так і доброякісних пухлин, з точністю до одного міліметра.
  3. Метод VitalBeam – метод променевої терапії, який не пошкоджує здорові клітини.
  4. Хіміотерапію зі збереженням волосся.
  5. Імунотерапію – найновіший метод боротьби з раком.

Чому варто обрати Туреччину для лікування онкологічних захворювань?

  1. Мультидисциплінарний (командний) підхід до лікування пацієнтів. Це дозволяє вирішувати найскладніші випадки при цьому максимально збільшуючи шанси на одужання.
  2. Велика кількість сучасної апаратури, це дасть можливість швидкого обстеження та лікування.
  3. Вартість лікування онкології в Туреччині цілком демократична. А значить, шанс пройти протиракову терапію тут є у кожного.

Незважаючи на те, що ціни нижчі на 30-40% від вартості лікування в США і Європі, рівень медичних послуг в Туреччині не поступається клінікам в інших країнах.


Щоб переконатися в цьому, Ви можете зателефонувати до Balina Med Travel і отримати найдетальнішу консультацію у виборі турецької клініки, яка підійде в Вашому випадку.

Наші послуги для вас абсолютно безкоштовні!

Ми цінуємо ваш час і сили, тому готові взяти всю організацію поїздки на себе: від бронювання авіаквитків, житла до трасфера та супроводу перекладача.

Для детальної інформації телефонуйте за номером +380955957085 або залиште заявку на сайті https://medical.balina.com.ua/.

Долучайтеся до нас в соціальних мережах: https://www.facebook.com/balinamedtravell/?modal=admin_todo_tour https://www.instagram.com/balinamedtravel/?hl=uk

Читайте також: У турецьких клініках пацієнтів лікують на сучасному обладнанні, якого ще немає в Україні


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
23 листопада
Сьогодні
Вчора
21.11.2020
20.11.2020
19.11.2020
18.11.2020
17.11.2020