Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Маневицькі водії зможуть відновити втрачене посвідчення онлайн
Маневицькі водії зможуть відновити втрачене посвідчення онлайн

Маневицькі водії зможуть відновити втрачене посвідчення онлайн

11:05 03.12.2019
322

Замінити посвідчення водія чи відновити його у випадку втрати стане набагато легше.

Незабаром жителі Маневицького району зможуть замовити ці послуги, не виходячи з дому – достатньо мати власний електронний кабінет водія. Про це повідомляють у Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області.

Відповідні зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами внесли постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019 року № 946, яка 27 листопада набула чинності.

Вони дозволять жителям Маневиччини обміняти посвідчення водія та отримати його після втрати чи викрадення, скориставшись послугою через електронний кабінет водія або Єдиний державний портал адміністративних послуг.

В електронному кабінеті водія громадянин зможе замовити:

  • Обмін посвідчення водія в разі заміни особистих даних особи
  • Отримання посвідчення водія замість утраченого або викраденого
  • Отримання посвідчення нового зразка.

Звертаємо увагу, що перелічені послуги будуть доступні онлайн для власників посвідчень водія, у яких фотокартка не старше двох років.

Алгоритм отримання послуги:

  • Після авторизації в електронному кабінеті водія особа подає заяву в електронній формі
  • До заяви громадянин додає електронні копії документів, що підтверджують зміну персональних даних (за потреби), і чинної медичної довідки форми 083/о
  • Заява підписується кваліфікованим електронним підписом (КЕП) особи.

У випадку успішної перевірки поданої заяви та документів за всіма передбаченими державними реєстрами та базами громадянин отримує відповідне сповіщення. Відмовлення в наданні послуги можливе з низки причин, що передбачені постановою.

Отримати посвідчення водія громадянин зможе позачергово в територіальному сервісному центрі МВС, зазначеному в його електронній заяві.

Довідка: Електронний кабінет водія (ЕКВ) – це онлайн-сервіс, який надає всю актуальну інформацію про ваші транспортні засоби, а також можливість скористатися деякими послугами сервісних центрів МВС онлайн. Він запрацював у грудні 2018 року. Авторизуватись в ЕКВ можна за допомогою КЕП, BankID або MobileID. Користувачі ЕКВ можуть дізнатися інформацію про власні посвідчення водія та транспортні засоби, перевірити історію штрафів та сплатити їх. Також в ЕКВ можна зареєструватися в електронній черзі на отримання послуг у сервісних центрах МВС, замовити безкоштовну чи платну послугу перевірки транспортного засобу за його VIN-кодом та індивідуальний номерний знак.

Читайте також: В Україні спростили реєстрацію сімейних молочних господарств

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 грудня
Вчора
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
04.12.2019
03.12.2019
02.12.2019
01.12.2019
30.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин