Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Як жителям Маневиччини у податковій перевірити власні реєстраційні дані
Як жителям Маневиччини у податковій перевірити власні реєстраційні дані

Як жителям Маневиччини у податковій перевірити власні реєстраційні дані

15:40 25.12.2019
389

Щоб не потрапити у перелік податкових боржників кожному громадянину варто невідкладно подати заяву за формою 5-ДР.

Відповідно до вимог статті 70 Податкового кодексу України (п.п.70.2 та 70.7) громадяни у разі зміни місця проживання зобов’язані протягом місяця подати до державної податкової інспекції заяву форми 5-ДР для внесення відповідних актуальних даних в Державний реєстр фізичних осіб-платників податків, звертають увагу в ГУ ДПС у Волинській області.

Завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про фактичні реєстраційні дані фізичних осіб податкові повідомлення – рішення про нараховану суму земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку обов’язково надійдуть у визначений законом термін до адресата.

У протилежному випадку громадянин може не отримати повідомлення від органу ДФС про нараховані суми податкових платежів, а відтак своєчасно виконати свій обов’язок зі сплати зазначених податків.

Щоб не потрапити у перелік податкових боржників кожному громадянину, який змінював свої реєстраційні дані, зокрема прізвище, ім’я, по батькові або місце проживання (реєстрації) після того, як востаннє звертався до державної податкової інспекції щодо присвоєння відповідного реєстраційного номера облікової картки платника податків, варто невідкладно подати заяву за формою 5-ДР за місцем нової реєстрації (проживання).

Довідково: зі зразком заяви форми 5-ДР можна ознайомитися на вебсайті територіальних органів ДПС у Волинській області в розділі «Адміністративні послуги».

Читайте також: Бюджетам Маневиччини та ОТГ надійдуть додаткові гроші

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 січня
Сьогодні
Вчора
19.01.2020
18.01.2020
17.01.2020
16.01.2020
15.01.2020
14.01.2020
13.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин