Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Маневицьку виправну колонію перевірив прокурор Волині
Маневицьку виправну колонію перевірив прокурор Волині

Маневицьку виправну колонію перевірив прокурор Волині

17:13 10.02.2020
1174

Прокурор Волинської області Тарас Безрукий відвідав Маневицьку виправну колонію №42, де відбувають покарання 432 засуджених, які вже не вперше потрапили за ґрати.

Найбільшу увагу він приділив питанням додержання конституційних прав громадян, яких там утримують, їх матеріально-побутовому та медико-санітарному забезпеченню, стану залучення засуджених до суспільно-корисної праці.

У ході візиту керівник прокуратури області здійснив обхід території, з'ясував стан приміщень, у яких перебувають ув’язнені, кімнати тривалих побачень, харчоблоку та медичної частини. Особливу увагу він звернув на додержання режимних вимог.

Також прокурор Волині віч-на-віч поспілкувався із засудженими.

«Прокурори щомісяця відвідують цю установу, встановлюючи порушення вимог законодавства при утриманні громадян. Перевірки виявляють порушення правил пожежної безпеки чи факти недостатнього забезпечення ліками, так, ці люди перебувають у місцях позбавлення волі, проте вони не мають бути позбавлені права на належні умови життя та медичну допомогу. Вимоги національного законодавства, Європейської конвенції з прав людини і Мінімальних стандартів правил поводження з в’язнями, прийняті Конгресом ООН у 1955 році, мають чітко та неухильно дотримуватися», зауважив Тарас Безрукий.

Крім цього, прокурор Волині наголосив керівництву установи на необхідності суворого додержання режиму, адже у ході обшуків у засуджених 2019 році вилучили значну кількість заборонених предметів – 93 колючо-ріжучі, 280 телефонів, мало не 200 літрів спиртоскладових речовин, наркотичні засоби тощо.

При спробі доставлення заборонених предметів до виправної колонії минулого року затримали 18 громадян, 16 з яких притягнули до адміністративної відповідальності, а двоє є фігурантами кримінальних проваджень, адже намагалися доставити у заборонену зону наркотичні речовини.

Читайте також: Маневичани не задоволені роботою поліції

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 лютого
Вчора
25.02.2020
24.02.2020
23.02.2020
22.02.2020
21.02.2020
20.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин