Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Заяву на одруження можна подати в онлайн режимі
Заяву на одруження можна подати в онлайн режимі

Заяву на одруження можна подати в онлайн режимі

18:55 29.07.2020
1624

Записатися на приймання у відділи Державної Реєстрації Актів Цивільного Стану онлайн можна за допомогою вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» – це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у цій сфері.

Метою цієї послуги є оптимізація процедури подачі громадянами заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, забезпечення доступності адміністративних послуг, які надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, а також створення сприятливих умов для їх отримання, зменшення черг у відділах, пояснила заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (місто Львів) Ольга Семенюк.

Читайте також: У МОЗ розповіли, чи підуть діти до школи 1 вересня

Тому, скориставшись вебпорталом та не виходячи з дому, ви можете:

  • Подати заяви про державну реєстрацію шлюбу; про державну реєстрацію розірвання шлюбу; про державну реєстрацію зміни імені; про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання; про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування
  • Оплатити з використанням платіжних систем послуги відділів державної реєстрації актів цивільного стану
  • Здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних для громадян дати та часу
  • Отримати консультації працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану за результатами розгляду надісланих через вебпортал заяв або звернень.

Подання до відділів ДРАЦС заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів.

Так, за перше півріччя 2020 року послугами веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» на Волині скористалися понад 2000 громадян. Але важливо знати, що для цього Вам потрібно мати кваліфікований електронний підпис, яким закріплюється заява.

Зазначеною послугою ви можете скористатись у будь-якому відділі Державної реєстрації актів цивільного стану.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
13 травня
Сьогодні
Вчора
11.05.2021
10.05.2021
09.05.2021
08.05.2021
07.05.2021
06.05.2021