Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Чи можна заразитися коронавірусом під час купаня в морі, річці, басейні
Чи можна заразитися коронавірусом під час купаня в морі, річці, басейні

Чи можна заразитися коронавірусом під час купання в морі, річці, басейні

14:40 18.05.2020
384

Незабаром відкриття пляжного сезону й актуальним є питання, чи можна заразитися коронавірусом під час купання в морі, річці, басейні.

Вища рада з наукових досліджень Іспанії (CSIC) провела дослідження та з'ясувала, що купання в морі безпечно. Солона вода і сонячне ультрафіолетове випромінювання перешкоджають поширенню COVID-19. Про це інформували у пресслужбі Асоціації рибалок України.

У басейнах від хвороби захищає хлорування води. Головне – підтримувати правильний рівень хлору в воді. В той самий час рекомендується прийняти душ до і після басейну, а також дотримуватися необхідних заходів гігієни й безпеки при відвідуванні громадських місць.

Сауни та парові лазні теж вважаються безпечними, тому, що в них постійно висока температура (вище 60 градусів), а вона згубна для COVID-19.

У річках через течію ризик зараження мінімальний. Загроза зараження йде не від води, головним каналом зараження є респіраторні виділення людей. Тому необхідно на пляжах, так само як і в громадських місцях, дотримуватися спеціальної дистанції та уникати великого скупчення людей.

В перших числах червня у зв'язку з закінченням нерестової заборони, дозволять любительську риболовлю.

І хоч перші випадки зараження COVID-19 і були зареєстровані на «Рибному ринку» в місті Ухань, але риба не є переносником цієї хвороби й, вживаючи її в їжу заразитися неможливо.

Навпаки, для зміцнення імунітету лікарі рекомендують під час карантину в обов'язковому порядку включити в ваше меню рибні страви. Адже риба - джерело повноцінного білка з величезною кількістю незамінних амінокислот. У риб'ячому м'ясі містяться всі основні вітаміни, необхідні нашому організму. Її вживання рекомендовано 2-3 рази в тиждень для підвищення імунітету, профілактики запальних захворювань та здоров'я нервової та серцево-судинної систем.

Читайте також: Уряд відновлює роботу непродовольчих ринків

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 травня
Вчора
26.05.2020
25.05.2020
24.05.2020
23.05.2020
22.05.2020
21.05.2020
20.05.2020