Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Аудит земель у Волинській області хочуть завершити до 1 вересня
Аудит земель у Волинській області хочуть завершити до 1 вересня

Аудит земель у Волинській області хочуть завершити до 1 вересня

15:13 29.07.2020
955

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка в області продовжують аудит земель сільськогосподарського призначення.

Важливо, що наразі на Волині проводиться не тільки аудит земель, а й перевіряється ефективність використання усіх земельних ресурсів, повідомили на сайті Волинської обласної державної адміністрації.

«Аудит земель проводиться аби вивести з тіні землі, які роками використовуються без законного оформлення. Аудит земель сприятиме наповненню місцевих бюджетів та розвитку сільських територій», – наголошує голова ОДА.

Чергову нараду з питань проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення провів заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко з головами райдержадміністрацій.

Читайте також: У Маневичі придбали новий автомобіль для ритуальних послуг за понад півмільйона гривень

«Крайній термін проведення аудиту земель – 1 вересня 2020 року. Відповідальність за вчасне проведення усіх необхідних процедур у районах лежить виключно на головах райдержадміністрацій. Це питання на особистому контролі голови облдержадміністрації. Відтак, ті райони які не встигають провести аудит земель до зазначеного терміну, повинні докласти максимум зусиль та розпочати ефективно працювати в цьому напрямку», наголосив Олександр Троханенко звертаючись до учасників нараді.

Начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко наголосив, що проведення аудиту земель це не забаганка місцевої влади.

«З 1 липня 2021 року ми готуємося увійти в ринкові відносини, тому інвентаризація земель – це перша необхідність для того, щоб ринок землі запрацював ефективно. Нове керівництво Держгеокадастру розпочало виводити українські землі з тіні, тому розпорядження голови Волинської облдержадміністрації якраз і конкретизує цю роботу на місцях», сказав Горбенко

Також управління Держгеокадастру проводить інвентаризацію усіх земель.

«Наразі залишилося інвентаризувати ще 10 тисяч гектарів. Для цього уже виділенні кошти та проводяться тендери по закупівлі послуг. 75 тисяч гектарів земель уже сформовані у земельні ділянки», розповів Керівник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

Також, за дорученням голови облдержадміністрації Держгеокадастр проводить аудит раніше інвентаризованих земель.

«Ми перевіряємо чи правильно укладені договори оренди, чи не має фактів самовільного захоплення земельних ділянок та чи ефективно використовуються землі. Наше управління готове надати усю необхідну інформацію та методологічну допомогу районним державним адміністраціям з приводу проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення», розповів Назар Микичак.

Приєднуйтесь до Район.Маневичі у Viber та Telegram і дізнавайтесь новини району одні з перших

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
13 травня
Сьогодні
Вчора
11.05.2021
10.05.2021
09.05.2021
08.05.2021
07.05.2021
06.05.2021