Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Маневицькі рятувальники проводять рейди по спалюванню стерні на території району
Маневицькі рятувальники проводять рейди по спалюванню стерні на території району

Маневицькі рятувальники проводять рейди по спалюванню стерні на території району

14:20 31.07.2020
1004

Працівники Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області спільно з головним спеціалістом, державним інспектором ОНПС державної екологічної інспекції у Волинській області Володимиром Ольховіком проводять щоденні рейди щодо виявлення фактів випалювання сухої рослинності, стерні та післяжнивних залишків.

На гарячому спіймали жителя села Копилля, який спалював стерню на полі. На чоловіка склали протокол за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер за вчинений підпал він заплатить від 3060 гривень.

Читайте також: Жителям Маневиччини нагадали про штрафи, які збільшили за випалювання стерні

Під час рейдів додатково здійснюють огляди зернозбиральної техніки та іншої техніки щодо оснащення первинними засобами пожежогасіння (комбайни й трактори – двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами; автомобілі – вогнегасником та штиковою лопатою), а також звертають увагу на обкошення хлібних масивів в місцях прилягання їх до лісів, торфовищ, автомобільних шляхів та залізниць (з прибиранням скошеного) і обгорання смуги завширшки не менше 4 метрів, а також наявність безпосередньо на хлібних масивах, з яких збирається врожай, тракторів з плугами на випадок пожежі, пожежної та пристосованої для гасіння пожеж техніки.

Також під час рейдів жителям Маневицького району, які залучені до збирання врожаю, проводять протипожежні інструктажі та роздають друковану продукцію з правилами пожежної безпеки під час жнивної кампанії.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
13 травня
Сьогодні
Вчора
11.05.2021
10.05.2021
09.05.2021
08.05.2021
07.05.2021
06.05.2021