Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Жителів Маневиччини закликають бути обережними під час відпочинку на воді
Жителів Маневиччини закликають бути обережними під час відпочинку на воді

Жителів Маневиччини закликають бути обережними під час відпочинку на воді

17:05 03.08.2020
543

Станом на 3 серпня 2020 року кількість загиблих та травмованих осіб внаслідок необережного поводження на воді з початку року – Волинська область загинуло 33 із них 4 дітей, у Маневицькому районі загинуло 4 із них 0 дітей.

У Районному відділі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області звертаються до громадян району з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об’єктах.

Уникайте купання в затоплених кар’єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Купаючись, не запливайте за огороджувальні буї, не підпливайте до човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.

Читайте також: Маневицькі рятувальники проводять рейди по спалюванню стерні на території району

Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані. Відповідально поставтеся до власного життя та здоров’я. Розраховуйте свої сили та можливості. Не намагайтеся довести друзям чи знайомим свою майстерність. Необдуманий вчинок може коштувати вам життя.

У жодному разі не залишайте дітей без нагляду. Постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм правила безпеки! Пам’ятайте, що навчити дитину жити безпечно можна лише на власному прикладі. Ви – взірець поведінки для вашої дитини.

Більшість трагічних випадків трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки. У зв’язку з цим рятувальники звертаються до кожного громадянина з проханням відповідально ставитися до власного життя та здоров’я! Ознайомтеся з правилами надання першої медичної допомоги. Пам’ятайте, що вода приховує у собі небезпеку.

Дотримуйтесь протиепідемічних вимог на пляжах загального користування в частині організації дотримання соціальної дистанції, дотримання маскового режиму тощо.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
22 вересня
Вчора
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020
15.09.2020
14.09.2020
13.09.2020