Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Пакетна пропозиція: «Волиньгаз Збут» постачатиме комерційним споживачам не лише газ, а й електроенергію

17:00 20.10.2020
346

У липні 2020 року «Волиньгаз Збут» отримав ліцензію на постачання електроенергії. Рішення про видачу ліцензії ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Тож тепер компанія постачатиме юридичним особам та фізичним особам-підприємцям не лише газ, а й електричну енергію. Про це повідомляє пресслужба ТОВ «Волиньгаз Збут».

Ринок електроенергії в Україні почав функціонувати з 1 липня 2019 року. Він передбачає ринкові механізми формування ціни та конкурентне середовище. Якщо раніше представники бізнесу купляли електроенергію лише в обленерго, то зараз можуть вільно обирати будь-якого зручного постачальника.

Читайте також: Штучно занижені ціни та маніпуляції: що потрібно знати волинянам про новий ринок газу

Що стосується обленерго, то їх розділили за загальною схемою: оператор системи розподілу і компанія-постачальник.

«Наш досвід у сфері постачання енергоресурсів дозволяє впевнено виходити на ринок з новим продуктом – електроенергією. Індивідуальне формування ціни та графіку оплати, відсутність штрафів за небаланси, персональний менеджер для кожного клієнта. Це те, що ми пропонуємо власникам малого і середнього бізнесу, підприємствам та організаціям не тільки Волинської області, а й всієї України», – зазначає директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Інформацію про умови придбання електроенергії можна прочитати на сайті організації https://vlgaszbut.104.ua/ua/electricity.

Для обговорення деталей співпраці та укладання договору з ТОВ «Волиньгаз Збут» на постачання електроенергії телефонуйте у відділ продажів юридичним особам: (0332) 27-76-04.

Нагадаємо, що ТОВ «Волиньгаз Збут» постачає природний газ для фізичних та юридичних осіб, релігійних і бюджетних організацій з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний та зручний постачальник блакитного палива. «Волиньгаз Збут» йде в ногу з часом, розширюючи та удосконалюючи сервіси обслуговування.

Читайте також: Волиняни зарезервували на зиму понад мільйон кубометрів газу

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
23 листопада
Сьогодні
Вчора
21.11.2020
20.11.2020
19.11.2020
18.11.2020
17.11.2020