Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Українських школярів та студентів навчають створювати бізнес
Українських школярів та студентів навчають створювати бізнес

Українських школярів та студентів навчають створювати бізнес

08:53 21.02.2021
434

В Україні запустили онлайн-курс із підприємництва для школярів, а у 76 вищих навчальних закладах — курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».

Про це розповів Віцепрем'єр-міністр Міністра цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі програми «Ранок з Україною», – передає Урядовий портал.

«Ми багато уваги приділяємо цифровізації освіти — це один з наших основних напрямів. Маємо мету навчити цифрової грамотності 6 мільйонів українців. Для цього ми створили проєкт Дія.Цифрова освіта. Там, зокрема, є великий курс з підприємництва і для школярів, і для студентів», – зазначив Михайло Федоров.

Читайте також: У Маневичах оголосили конкурс для любителів поезії Лесі Українки

Освітній курс «Підприємництво для школярів» допомагає підліткам розвивати бізнес-мислення та мотивує стати підприємцем. На курсі можна дізнатися, як згенерувати й зафіксувати бізнес-ідею, як створити цінність для клієнта, як скласти бізнес-план своєї ідеї за 30 хвилин.

Дія. Цифрова освіта – перший в Україні масштабний проєкт, пов’язаний із цифровою грамотністю українців, завдяки якому кожен українець може безплатно навчатись у форматі освітніх серіалів. На платформі опубліковано вже понад 45 освітніх серіалів — від штучного інтелекту до сплати комуналки онлайн. Їх переглянули вже понад 500 тисяч українців.

Очільник Мінцифри додав, що цифрової грамотності потрібно навчатися змалку. Тому Мінцифри спільно з МОН працює над переосмисленням шкільного предмета інформатики. У майбутньому школярі з другого класу почнуть вчити інформатику, опановуватимуть цифрові навички, фінансову грамотність, знайомитимуться з цифровими професіями.

Ще один цифровий проєкт для школярів, до створення якого долучилася Мінцифри, — «Слухай». Це найбільша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою, озвучених голосами українських зірок. Проєкт став одним з переможців онлайн-конкурсу корисних думок та ідей HackCorona, який запустила Мінцифри навесні 2020 року. А його автором — відомий блогер та громадський діяч Олександр Барабошко.

«Це зручно та сучасно — школярі можуть вивчати українську літературу у будь-який комфортний час. Вважаю, що у такі продукти треба інвестувати і ми, як держава мусимо стимулювати їх розвиток», – додав Михайло Федоров.

Михайло Федоров також підбив підсумки першого року роботи Дії та розповів, як Мінцифри змінює ставлення людей до державних послуг. Зокрема, завдяки послузі з реєстрації ФОП на порталі Дія, вже майже 60% реєструють бізнес онлайн. До цього це робили лише 4% людей. Крім цього, Федоров нагадав про майбутній запуск ще декількох революційних онлайн-сервісів — зміну реєстрації онлайн та цифровий підпис у смартфоні.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
1 березня
Вчора
27.02.2021
26.02.2021
25.02.2021
24.02.2021
23.02.2021
22.02.2021