Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Допомога від Червоного Хреста
Допомога від Червоного Хреста

Маневицька лікарня отримала допомогу від Червоного Хреста

13:00 18.02.2021
1252

Червоний Хрест України передав засоби індивідуального захисту десяти опорним лікарням країни.

Про це повідомили на сторінці організації в мережі.

Читайте також: У МОЗ хочуть додати послуг, що фінансуватимуться за кошт держави

Товариство Червоного Хреста України за підтримки Посольства Австралії в Україні передало засоби індивідуального захисту для районних медичних закладів у Волинській, Дніпропетровській, Львівській, Донецькій та Луганській областях, що приймають хворих на коронавірусну інфекцію. Зокрема, на Волині допомогу отримали Ковельська і Маневицька центральні районні лікарні.

Завдяки грантовій Програмі Прямої Допомоги (Direct Aid Program) Уряду Австралії вдалося потурбуватися про безпеку медичних працівників, які знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

На кошти гранту Червоним Хрестом України придбали та передали медикам 10 тисяч респіраторів (по 1000 штук для кожної лікарні), 598 багаторазових костюмів біологічного захисту та 598 захисних окулярів закритого типу.

«Надавати допомогу тим, хто її найбільше потребує – головна мета Товариства Червоного Хреста України. З початку пандемії ми співпрацюємо з українськими та міжнародними інституціями, регулярно моніторимо ситуацію та потреби українців у цьому напрямку і розуміємо, що захист лікарів є одним із пріоритетів, адже їх безпека - це запорука надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію», – зазначив генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина та Район.Маневичі у Facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
1 березня
Вчора
27.02.2021
26.02.2021
25.02.2021
24.02.2021
23.02.2021
22.02.2021