Маневичі: у селищного голови вилучили 100 тисяч гривень

21 Вересня 2017, 19:42
7406

У селищного голови під час обшуків знайшли понад сто тисяч гривень.

Про це інформує прес-служба СБУ у Волинській області.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав від місцевого мешканця вісім тисяч гривень за сприяння у видачі довідки, необхідної для приватизації житла.

Співробітники спецслужби затримали селищного голову у службовому кабінеті під час отримання другої половини хабара.

Під час обшуку за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили гроші у різній валюті в еквіваленті майже сто тисяч гривен.

За матеріалами СБ України також ініційована перевірка службової діяльності сільського голови, зокрема щодо законності видачі довідок на приватизацію житла.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Посадовця затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення йому підозри у скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Коментарі
22 Вересня 2017, 00:14
Шановні ви опридільться з ранку було 6000 тисяч довечора стало 8000.Шкода що людина яка намагалась хоч щось робити для Маневич з'їдають корупційні сили які насправді не боряться з нею, а розповсюджують її заради вигоди керівників та високопосадовців області.
22 Вересня 2017, 02:11
А з хати чого вже гроші забирати,?????? Може людина роками відкладала!!!!А як пишуть гади 100тисяч ,та то якихось всраних 4000$.Думаю,людина з нормальною зарплатою ,тим більше і дружина працює могли цілком чесно зібрати таку суму..цеж не 100 тис$
22 Вересня 2017, 02:40
це ще не відомо скільки на рахунку лежить. Це так 100 тис на мєлкі розтрати
22 Вересня 2017, 02:44
А ви не заб їх на збереження. Про це слідству відомо, але ж як пафосно звучить
22 Вересня 2017, 02:47
А ви не забули вказати, що це гроші дітей, які проживають у Києві на зйомній квартирі?Про це слідству відомо, але ж як пафосно звучить... ніби про 100 тисяч доларів, не менше. Подавайте достовірну інформацію, писаки, чи влада забороняє?
22 Вересня 2017, 19:13
Домовлялись за вісім, першим траншем (виходячи з попередньої статті) було дві, чотири другим траншем, виходить ще дві десь між СБУ і Гаврилюком пропали. Корупція настільки серйозна що навіть в повному обсязі не доходить до рук хабарників!
23 Вересня 2017, 02:15
Виписував сам собі премії,то й назбирав ))ще туди довідку дав,сюди дав)
23 Вересня 2017, 02:38
як на мене він порядний мужчина і він вийде чистим . але це наука для всіх посадовців завтра у ваш кабінет зайде якась пробачте сучка і кине 2000 гривень а за нею слуги вождя знаручниками і крапка і те що з гаврилюком .
23 Вересня 2017, 03:04
Мені цікаво чому за СБУ і преса підійшла.Це просто збіг обставин чи може хтось дуже постарався.Хороші люди завжди заважають.Не там риють наші Високопосадовці краще б за лікарів взялися, а то без грошей навіть слухати не хочуть не тільки дивитися.А в роддомі що робиться казав Линдюк порядок наведе але його не видно напевно не там наводить.Якщо Гаврилюк наводив порядок на вулицях,садочках... то це видно. Перестаньте істи один одного Ви ніхто не святий.А Гаврилюк може й що взяв а скільки він давав. Дехто тільки в свою харю пхає,а він найперше про людей думав.
23 Вересня 2017, 03:07
100 тисяч ще нічого не говорить. Зайдіть додому до наших лікарів, інших начальників то може й не такі суми побачите. Які крім того ще й нічого не роблять.
23 Вересня 2017, 03:08
Підстава чистої води!!!!!!Хоч один мер щось для благоустрою Маневич робить і все реально видно!Хто заброняв так робити попередникам???????ааа...бо слухали вище начальство і тихенько ділилися.....ага бумага все витримає!От і "неугодний".....вирішили "прибрати" щей з позором!Тримайтесь пане Гаврилюк - правда за Вами!
23 Вересня 2017, 03:13
Гаврилюка всі знають як хорошу людину то чому ж з доброі волі якихось підлих, брехливих, підступних мають страдати ті люди, які дійсно щось роблять для людей. Він завжди говорив і робив, а багато наших "начальничків" тільки говорять,а робити нічого не роблять. Обідно, в що перетворюються люди заради грошей. Одним словом ПІДСТАВА. Ганьба тим брехунам.
23 Вересня 2017, 03:16
Комусь захотілося побути селишним головою. Негарно так робити,якщо ви "патріоти" своєі держави.
23 Вересня 2017, 03:20
Краще напишіть коли дітей нарешті будуть харчувати?
23 Вересня 2017, 11:14
Ви пробили дно разом з так називаємою "владою". Бог все бачить і за все прийдеться нести відповідальність, навіть не сумніваєтесь. Гаврилюка відпустили за відсутності доказів, слідчі в один голос кажуть, що це замовна справа. А ви пишіть і далі - 30 серебреників не на довго вистачить
23 Вересня 2017, 11:14
Ви пробили дно разом з так називаємою "владою". Бог все бачить і за все прийдеться нести відповідальність, навіть не сумніваєтесь. Гаврилюка відпустили за відсутності доказів, слідчі в один голос кажуть, що це замовна справа. А ви пишіть і далі - 30 серебреників не на довго вистачить
23 Вересня 2017, 11:14
Ви пробили дно разом з так називаємою "владою". Бог все бачить і за все прийдеться нести відповідальність, навіть не сумніваєтесь. Гаврилюка відпустили за відсутності доказів, слідчі в один голос кажуть, що це замовна справа. А ви пишіть і далі - 30 серебреників не на довго вистачить
23 Вересня 2017, 11:39
Вор, а Гаврилюк Вор- должен сидеть в тюрме!<br/>Його випустили до суду, а діло слідчих ці доказ зібрати і вони їх збируть
23 Вересня 2017, 11:44
Про яку замону справу можна говорити! Хоча можливо хтось і замовив, щоб злодюгу викрили.<br/>В два етапа давали йому кошти і два рази він взяв! Де його чесність та порядність? Не брав би хабарів, то ніхто б його і тне замовляв!!!
23 Вересня 2017, 11:53
Я, проживаю по вул.Шевченка, і за ці два роки каденції Гаврилюка на моїй вулиці нічогісінько не змінилося!!!! А ставити йому в заслугу покладених в центрі 100 м. бруківки та на зігннутих трубах поцеплені квітники- смішно! За електропостачання житлового масиву в західній частині селища люди платили по 14000 грн., що при Левкові такого не було, електропостачання будувалось за селищніі кошти. Популіст Гаврилюк і злочинець!
23 Вересня 2017, 13:18
все вірно! і 100 тис теж мабуть не спроста висвітлили. хабарник в разработці вже давно був, серед тих грошей що вдома в нього вилучила також ймовірно були мічені купюри
23 Вересня 2017, 17:07
&quot;Популіст Гаврилюк і злочинець!&quot; 150000+++++++++++++++++++++++++++++++++<br/>Все вірно!
23 Вересня 2017, 21:41
бля !!! я вже починаю вірити в порошенка!
23 Вересня 2017, 21:47
Мі на пороге грандіозного шухера.
24 Вересня 2017, 00:30
про левка забули на даний час продає земельні ділянки із землепорядником разом ще і в прилісному &quot; наведуть порядок&quot;
24 Вересня 2017, 01:54
нe віддав 2000 тому і накрили.бо спочатку було 6000.
24 Вересня 2017, 02:46
Бдяха муха, А як же моя зем.ділянка на Лошому?
24 Вересня 2017, 13:06
Взятка на робочому місці- ні одного логічного словосполучення,пахне гнилим шоу савдепіі. Ніби й у європу та методи усунення не змінились. Чи може хтось чув вислів про взятку на робочому місці в інших краінах ? Чому саме на роботі , серед дня,серед колег, ну ще б о котрій годині- для педантичності . Випадок просто верещить- що це може бути з кожним ким ТРЕБА
24 Вересня 2017, 18:05
правда вона і в африці правда .
25 Вересня 2017, 11:56
как противно порой знать правду
25 Вересня 2017, 18:50
Що ви верзете, Оксентійович та його дружина працюють на державних роботах то ви всі хочете сказати, що 100 тис. це багато. Враховуючи те, що син також в Києві працює. Схаменіться. Тут наші чиновнички мільйони відбили і нічого, машини міняли і нічого, квартири дітям купляли і все ОК. Сім'я порядна, вихована, а людей &quot;жаба&quot; душить.Розберіться спочатку за дитяче харчування оце відмиання грошей, всі знають,а нічого не роблять. Батькам платять копійки,а решту собі в каран. То це так треба, це норма наших украінців. Хто не працює тому все, а хто працює гемоой і куча болячок.
25 Вересня 2017, 18:52
Що ви верзете, Оксентійович та його дружина працюють на державних роботах то ви всі хочете сказати, що 100 тис. це багато. Враховуючи те, що син також в Києві працює. Схаменіться. Тут наші чиновнички мільйони відбили і нічого, машини міняли і нічого, квартири дітям купляли і все ОК. Сім'я порядна, вихована, а людей &quot;жаба&quot; душить.Розберіться спочатку за дитяче харчування оце відмивання грошей, всі знають,а нічого не роблять. Батькам платять копійки,а решту собі в карман. То це так треба, це норма наших украінців. Хто не працює тому все, а хто працює геморой і куча болячок.