У Маневичах пройшли фінальні змагання з футболу

21 Жовтня 2017, 10:50
5944

На стадіоні райцентру 20 жовтня пройшли фінальні змагання з футболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

За  ІІІ-ІV місце змагалися спортсмени із ЗОШ І-ІІІ ступенів сіл Кукли та Чорниж. Команда юнаків ЗОШ школи І-ІІІ ступенів села Чорниж виграла з рахунком 1:0 і зайняла ІІІ місце, – йдеться на сайті Відділу освіти.

І-ІІ місце були розіграні між командами ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІступенів-ліцей» та ОЗЗОШ І-ІІІ ступенів Цміни. Гра закінчилась з рахунком 2:1 на користь колківчан, котрі стали переможцями фінальних змагань з футболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

По закінченню змагань голова райдержадміністрації Андрій Линдюк та начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Книш нагородили переможців змагань медалями та грамотами.