У Маневичах відбулися товариські футбольні зустрічі

01 Лютого 2018, 18:06
2449

На базі Маневицької ДЮСШ пройшли матчеві зустрічі.

31 січня юнаки 2008 народження провели товариські матчі з командами з Вараша та Маневич, – пише Fc Kovel-Volyn.

Участь взяли команди ДЮСШ міста Вараш, «ФЦ Ковель-Волинь-1», «ФЦ Ковель-Волинь -2» та ДЮСШ Маневич.

Команда ФЦ «Ковель-Волинь 1» провела першу гру із ДЮСШ м. Вараш. Впродовж першої половини матчу ковельчани грали краще, і перший тайм пройшов з рахунком 3:2, гра ж закінчилася на користь суперника – 6:4.

У другому поєдинку суперником ФЦ «Ковель-Волинь 2» стали юнаки Маневицької ДЮСШ. Команда ковельчан виборола нелегку перемогу – 10:6.

Третій матч ФЦ «Ковель-Волинь 2» проводить з ДЮСШ м. Вараш. З рахунком 7:1 перша команда виграє.

У четвертому поєдинку змагалися ФЦ «Ковель-Волинь 1» та вихованці Маневицької ДЮСШ. Команди провели важкий поєдинок, впродовж першого тайму маневичани реалізували 6 голів. Поєдинок закінчився рахунком 7:1 на користь Маневицької ДЮСШ.

Остання гра відбулася між двома ковельськими командами – ФЦ «Ковель-Волинь 1» та ФЦ «Ковель-Волинь 2» (6:5).