Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Колківське ВПУ: відбулося Свято професії

17:23 10.03.2018
1427

У Колківському ВПУ традиційно відбулося Свято професії.

Учні урочисто і натхненно прославляли найжиттєдайніші професії усіх віків і поколінь. Тут оспівували ремесло вирощування та випікання хліба, а саме такі професії як: тракторист, комбайнер, водій, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, а також кухар, кондитер, – повідомляють на сайті училища.

Учні розповідали про пріоритетність саме цих професій, а також про новітні технології вирощування сільськогосподарських культур, про оновлення машино-тракторного парку училища потужною сучасною сільськогосподарською технікою, про бази проходження виробничої практики на кращих підприємствах агропромислового комплексу Волині.

А майбутні кулінари презентували обраний ними фах кухара-кондитера, який порівняли з мистецтвом високого смаку та музою ароматів. Розповіли про досягнення у обласних і всеукраїнських конкурсах професійної майстерності, майстер-класах та виставках. Як результат, Колківське ВПУ отримало сертифікат членства в асоціації кулінарів України. Це висока оцінка якості підготовки робітничих кадрів харчової промисловості та ресторанного бізнесу.

Зі сцени звучали пісні, вірші, гумор, театральні мініатюри професійного характеру. Приємно вразили відеосюжети професійного спрямування створені учнями училища.

Кульмінацією свята стала клятва, у якій урочисто присягали майбутні робітники бути вірними обраній ними професії, постійно підвищувати фаховий рівень та зайняти своє місце на сучасному ринку праці.

Вітати учнівську громаду училища прийшли роботодавці, успішні випускники, а також представники вищих навчальних закладів, які запрошували нашим випускників на навчання.

Найяскравіші вітання лунали від школярів, які подякували за проведені з ними пізнавальні профорієнтаційні заходи, а головне – озвучили мрію навчатись саме у Колківському ВПУ.;
Коментарі
20 серпня
Вчора
18.08.2018
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин