На Маневиччині родинам загиблих військовим вручили державні нагороди

05 Серпня 2023, 12:18
На Маневиччині військовим вручили (посмертно) державні нагороди ФОТО 296
На Маневиччині військовим вручили (посмертно) державні нагороди

Голова Маневицької громади Олександр Гаврилюк та тимчасово виконуючий обов’язки начальника 1-го відділення Камінь-Каширського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки майор Юрій Мізюк зустрілися з родиною загиблого військового Андрія Мефаніка та Миколи Кльока.

Андрій Олексійович загинув 19 липня 2022 року під час виконання бойового завдання  в ході ведення бойових дій з противником біля села Берестове на Донеччині. Про це пишуть на сайті селищної ради.

Олександр Гаврилюк та Юрій Мізюк щиро подякували мамі, дружині, дітям та онукам захисника за подвиг військовослужбовця.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку у Хряську очільник громади та представник ТЦК та СП вручили почесну відзнаку родині полеглого воїна Миколи Кльока та подякували рідним за його мужність та патріотизм.

Микола Миколайович загинув 12 вересня 2022 року під час штурмових дій, виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Веселе на Харківщині, віддавши своє життя за волю та незалежність українського народу.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024