Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Маневичах по сигналу тривоги евакуювали педагогів та школярів

10:00 09.05.2018
1082

Днями у Навчально-виховному комплексі «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІступенів №2-гімназія ім.А.П.Бринського» був проведений День цивільного захисту.

Основна мета якого - відпрацювання практичних вмінь та навиків під час НС та у разі виникнення пожежі.

День цивільного захисту розпочався із евакуації учнів та педагогів школи при сигналі безперервного дзвінка «Пожежа у школі», закріпивши навики з евакуації практично. 13-ю ДПРЧ УДСНС України у Волинській області було ліквідовано умовну «пожежу» та продемонстровано різноманітні засоби індивідуального захисту, які використовуються при різних видах ураження.

Провідний фахівець Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області Анатолій Слупачик провів бесіду по дотриманню правил пожежної безпеки у школі та побуті з учнями початкових класів та екскурсію в шкільне укриття. Діти навчалися користуватися індивідуальними пов’язками та протигазами.

Протягом дня були переглянуті тематичні відеофільми та мультфільми. На території школи для учнів 5-8 класів діяли радіаційний, хімічний та медичний пости, на яких представники Маневицького міжрайонного відділу ДУ Волинської ОЛЦ МОЗ України ознайомили з дозиметричними приладами, які використовуються при визначені степені ураження території.

На медичному посту учні 5-8 класів під керівництвом шкільної медсестри відпрацьовували навики надання першої до медичної допомоги при різних видах травм. Змістовним та цікавим було проведено практичне заняття з учнями 9-11 класів під керівництвом районного хірурга, учасника АТО Павлусика А.М. Учні мали змогу навчатися надавати перше до медичну допомогу та діяти в екстремальних ситуаціях.

А наприкінці, команди учнів 7-11 класів брали участь у естафеті з ЦЗ. Відпрацьовувалися навики одягання протигазу, подолання умовно «зараженої» території, транспортування «травмованого» і т. д. Можливо в когось щось і не вдавалося, але всі дуже старалися.

Протягом дня тривала робоча, дружня, доброзичлива атмосфера. Керівництво та учні Навчально-виховного комплексу «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІступенів №2-гімназія ім.А.П.Бринського» щиро вдячні районним службам за сприяння у проведенні Дня ЦЗ в школі.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
Анатолій Слупачик, провідний фахівець Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області капітан служби цивільного захисту

;
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
11.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин