У Кам'янусі та Городку відбулися концерти на підтримку Збройних Сил України

20 Травня 2024, 15:29
У Кам'янусі та Городку відбулися концерти на підтримку Збройних Сил України 560
У Кам'янусі та Городку відбулися концерти на підтримку Збройних Сил України

Аматорські колективи Центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради та Будківського старостинського округу продовжили благодійні концерти «Наближаємо Перемогу разом!» на підтримку наших захисників.

Про це повідомили на сторінці центру у фейсбук.

Захід відбувся у Кам'янусі. Кожен, хто завітав на концерт, зробив свій внесок на підтримку ЗСУ. Завдяки старанням жителів села на потреби наших воїнів зібрали 7540 гривень.

Благодійний захід також відбувся у Городку. У концерті  взяли участь народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Маневицька сотня» та народний аматорський чоловічий хор «Ватага »під керівництвом заслуженого працівника культури України Василя Дарчука.

Читайте також: У Маневичах відбувся благодійний концерт духовної пісні, музики та поезії «З молитвою і піснею до Бога»

Довідково: Ці колективи є постійними учасниками благодійних заходів. У них беруть участь не тільки працівники культури Маневичів, Чарторийська, Цмін, але й священники сіл Черськ – отець Андрій, Городок – отець Федір, Маневицького храму святих мучениць Віри Надії, Любові та їх матері – отець Михайло.

До благодійного заходу долучились хорові колективи церкви Городка та Маневичів, кращі колективи й окремі виконавці Маневицької школи мистецтв та Прилісненської музичної школи.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024