У Колках водій «Land Rover Discovery» протягом дня двічі був за кермом у стані алкогольного сп'яніння

10 Липня 2024, 12:12
Склянка, огірки та виделка в автомобілі. Світлина ілюстративна 602
Склянка, огірки та виделка в автомобілі. Світлина ілюстративна

У Маневицькому районному суді розглянули справу про адміністративне правопорушення, в якому чоловіка притягнули до відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані.

Про це йдеться в постанові суду, передає Район.Маневичі.

Відповідно до матеріалів справи, порушник протягом одного дня двічі керував автомобілем марки «Land Rover Discovery» на вулиці Грушевського в Колках та на автодорозі між селищем і Красноволею, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння.

Під час обох зупинок огляд на стан сп'яніння проводили за допомогою приладу «Drager Alcotest», результати якого становили 1,13 % вранці та 2,01 % ввечері.

Читайте також: Чоловіка, який керував електроскутером у Лісовому, оштрафували на понад 30 тисяч гривень

Попри відсутність водія на судовому засіданні, його вину підтвердили матеріалами справи та відеозаписами. У суді визнали його винним та наклали штраф у розмірі 17 000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Довідково: Відповідно до частини 2 статті 36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядає один і той же орган (посадова особа), стягнення накладають в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі можуть приєднати одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024