Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Маневиччині провели семінар «Модернізація освіти в умовах децентралізації»
На Маневиччині провели семінар «Модернізація освіти в умовах децентралізації»

На Маневиччині провели освітній челендж з львів’янами

14:45 28.09.2018
1216

Відділи освіти Маневицького та Радехівського районів провели семінар з робочою назвою «Модернізація освіти в умовах децентралізації».

Захід проводили районні керівники освіти Валентина Книш (Маневичі) та Любов Репетило (Радехів), під патронатом голови Маневицької райдержадміністрації Андрія Линдюка.

Зміни в освіті, нова українська школа, матеріально-технічне забезпечення шкіл – це теми, які ініцювали до обговорення науковці Львівського національного аграрного університету Юрій Губені, Петро Оліщук та Ірина Солтис.

Учасники семінару ознайомились з школами Маневиччини, обмінялись досвідом. Відвідали майже десять шкіл: від великих до маленьких, ЦНАП, Бібліотеки, Будинок учнівської творчості.

«Маневиччина вкотре приємно вразила змінами, котрі направду дають надію на майбутнє України. «Маневицький стандарт» варто вивчити та перейняти», – прокоментував Петро Оліщук.

Своїми враженнями поділився і Юрій Губені.

«Це вражає. Чи великий клас, чи невеличка школа, але перші класи Нової української школи на Маневиччині як «під копірку» – чудово, зі смаком і функціонально оформлені. Петро Оліщук сказав «Маневицький стандарт». Парти, оформлення класу, комп'ютеризоване місце вчителя і плазмовий ТВ (ми жартували – напевне перевозять з школи в школу?). А головне вчителі що вірять в зміни. А ці зміни генерує голова РДА (наш колега – науковець) Андрій Линдюк та освітянська команда Валентина Книш. Директори Радехівських шкіл повторювали: «Молодці!» – сказав Львівський науковець.

Також науковць зацікавився Маневицьким центром надання адміністративних послуг.

«Чи когось здивує ЦНАП? Такий як у Маневичах на Волині – багатьох! Багато послуг, навіть оформлена закордонного паспорта! Все чітко організовано, без черг, запис як в аеропорту Londono Hitrou oro uostas! Є дитячий куток. А ще – цікавий пункт оцінки ефективності! Це ще одна заслуга команди голови РДА Андрія Линдюка, з яким нам випала нагода разом працювати», – прокоментував пан Юрій.

Коментарі
23 лютого
Вчора
21.02.2019
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин