Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Маневичах представили результати проекту «Медицина без бар’єрів»
У Маневичах представили результати проекту «Медицина без бар’єрів»

У Маневичах представили результати проекту «Медицина без бар’єрів»

11:00 04.10.2018
764

У приміщенні Маневицької районної поліклініки показали результати проекту «Медицина без бар’єрів», реалізувавши який вдалося покращити доступність та зручності для використання всіма людьми без обмежень, беручи до уваги потреби і маломобільних груп населення.

Ініціатором і реалізатором проекту стала Наталія Шишолик – голова Маневицької громадської організації «Довіра». На свято «довірівці» запросили тих людей, які допомагали їм втілювати в реальність цей проект. Це представники ПРООН: Ларису Байду – консультанта з питань універсального дизайну і доступності, Олену Іванову – координатора проектів соціального сектору, голову райдержадміністрації Андрія Линдюка, голову районної ради Анатолія Мельника та головного лікаря району Олега Бегаля.

«Проблема доступності для людей з інвалідністю в нашому районі надзвичайно актуальна, адже вона ігнорувалася багато десятків років. І цю ситуацію не можливо виправити за день. Але ми робимо ці кроки. Ще три роки тому в районі не було жодного санвузла для людей з інвалідністю, сьогодні їх вже є чотири. Створення Арт-кафе, ІРЦ, а сьогодні і запровадження «універсального дизайну» в лікувальному закладі – це лише початок. Ми і надалі підтримуватимемо і запроваджуватимемо практики, які зроблять життя маломобільних груп населення комфортнішим», – наголосив голова РДА.

Бюджет Проекту склав 152 тисячі гривень, з них 96 тисяч гривень – кошти ПРООН. Було розроблено універсальний дизайн або «дизайн для всіх» та проведено роботи з реконструкції всередині та ззовні поліклініки.

Зокрема: зроблено стоянку для автомобілів для людей з інвалідністю та встановлений спеціальний знак; встановлено парковку для велосипедів; реконструйовано східці та пандус; встановлені вхідні двері, що відповідають вимогам «доступності»; закуплене спеціальне гінекологічне крісло, яке дає можливість самостійно пересісти з інвалідного візка; зроблено універсальну туалетну кімнату, в якій зручно розміщені умивальник, дзеркало, сушка для рук, є додаткові поручні для унітазу, гігієнічний душ та пеленальний столик.

На презентацію приїхали і представники громадських організацій з Рожищ та Ковеля.

«Хочемо подякувати голові районної ради Анатолію Мельнику, голові РДА Андрію Линдюку та голові селищної ради Олександру Гаврилюку. Також ми готові вчити, підказувати і допомагати усім, хто захоче втілювати в реальність такі проекти у своїх містах та районах», – наголосила Наталія Шишолик.

Коментарі

144

16:51 09.10.2018

Молодці! Для людей з інвалідністю нарешті щось робиться у Маневичах. Маневицьке керівництво таки дійсно рухається вперед!

20 листопада
Сьогодні
Вчора
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
14.11.2018
13.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
10.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин