Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тетяна Самчук
Тетяна Самчук

Як у Маневичах працює електронна «Поліклініка без черг»

17:45 12.11.2018
4042

Уже рік «Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» приймає пацієнтів за допомогою електронної черги.

Люди можуть записатися до лікаря самостійно через інтернет і за допомогою мед-реєстраторів. Аналогічно можна відміняти чи переносити такі записи. Головна лікарка районної «первинки» Тетяна Самчук, розповіла для Район.Маневичі про перші підсумки роботи електронної черги.

Тетяно Миколаївно, розкажіть чому вирішили запровадити інноваційну систему у Маневицькому районі?

Медичну інформаційну систему «Поліклініка без черг» використовуємо ще з жовтня 2017 року. Маневицький заклад вирішив скористатися послугами цієї МІС, щоб покращити умови надання первинної медичної допомоги, запису пацієнтів до лікаря, а також зменшити скупченість пацієнтів під кабінетом лікаря.

А як вплинуло запровадження електронних черг на робочий графік лікарів?

Позитивно, це дало можливість регулювати потік пацієнтів. Також відповідно до кількості записів пацієнта є можливість коригувати графік лікаря відповідно до кількості записів пацієнтів на прийом. Лікар наперед знає скільки людей очікувати.

Скільки пацієнтів вже користуються системою?

На сьогодні в систему внесено 11 458 жителів району, всього пацієнтів – 3 811. Всього прийомів – 7 717, Середній час прийому від 4 до 6 хвилин.

Яким чином зараз можна записатися до лікаря в Маневичах?

Зараз до лікаря можна записатися в реєстратурі, медичному закладі або через інтернет.

Як можна скасувати свій візит, якщо змінилися плани або людина помилково вибрала не той час або день?

Відмінити запис до лікаря можна перетелефонувавши в реєстратуру, медичний реєстратор анулює запис, або це можна зробити самостійно з особистого кабінету через Інтернет.

Тетяно Миколаївно, а які зміни відбулися для лікарів та взагалі для всього медичного закладу?

За підтримки районної влади заклад отримав нову оргтехніку, також зробили внутрішню мережу і підключили оптоволоконний Інтернет. Для закладу позитив у розвантаженні приміщень амбулаторії та уникнення скупчення людей під кабінетами.

Чому система є зручною для лікарів і в чому для пацієнтів?

Для пацієнта система є зручною тому, що не потрібно йти і шукати лікарів по амбулаторії, зайшовши до особистого кабінету онлайн, пацієнт бачить графіки роботи лікарів, а також вільні години прийому лікаря. Також самостійно можна записатися до будь-якого лікаря. Навіть прийшовши в амбулаторію мед-реєстратор надасть вам повну інформацію про графіки роботи лікарів, а також запропонує записати на прийом до лікаря і розповість про вільні години прийому. Пацієнт має можливість вибрати зручний часу для запису на прийом до лікаря.

Андрій РИБАЧУК

Коментарі
Загрузка...
13 травня
Сьогодні
Вчора
11.05.2021
10.05.2021
09.05.2021
08.05.2021
07.05.2021
06.05.2021