Результати футбольних матчів у Маневицькому районі

Інформацію повідомляє федерація футболу Маневицького району зі своєї сторінки у Facebook.

Колектив Район.Маневичі буде дуже вдячний якщо зауваження та свої пропозиції на дану новину ви будете присилати на нашу електронну адресу [email protected] або в повідомлення на нашій сторінці у Facebook.

Результати матчів станом на 17 серпня 2018 року 19:47:

17 серпня відбулося засідання виконавчого та контрольно-дисциплінарного комітету Маневицької районної федерації футболу на яких були прийняті наступні рішення:

1. По матчу 11 туру між командами Комарово/Будки/Гута Лісівська – припинення матчу за дві хвилини до закінчення основного часу через втручання в гру вболівальників господарів – стадіон села Будки дискваліфікувати до кінця сезону із сплатою штрафу 500 гривень, командою Комарово/Будки/Гута/Лісівська – пункт 15 додаток 2, дисплінарних правил Федерації футболу Волині.

2. По матчу 13 туру між дорослими командами «ФК Цміни» село Цміни – «ФК Маневичі» Маневичі – гравця Басюка Юрія (Цміни) дискваліфікувати на десять матчів – застосування фізичної сили до асисента арбітра – пункт 7 додаток 3, дисплінарних правил Федерації футболу Волині.

3. По матчу 13 туру між дорослими командами «ФК Кукли» село Кукли – «ФК Колос» Старий Чорторийськ – неправомірні дії вболівальників відносно бокового судді – дискваліфікувати стадіон села Кукли на один матч із сплатою штрафу в сумі 150 гривень, пункт 7 додаток 2 дисплінарних правил Федерації футболу Волині.

Суддівські призначення перша ліга 19 серпня – 12 тур

1. Годомичі – Нова Руда – Шавук Василь (Годомичі).
2. Підцаревичі – Комарово/Будки/Гута Лісівська – Водько Анатолій (Хряськ).
3. Серхів – Троянівка – Савчук Володимир (Прилісне).
4. Колки – Довжиця – Михальчук Петро (Боровичі).

Суддівські призначення вища ліга 19 серпня – 14 тур

1. «ФК Колос» Старий Чорторийськ – «ФК Оконськ» Оконськ – Демчук Анатолій (Тельчі).
2. «ФК Городок» Городок – «ФК Цміни» Цміни – Хилюк В'ячеслав (Прилісне).
3. «ФК Маневичі» Маневичі – «ФК Чорниж» Чорниж – Ліщук Михайло (Прилісне).
4. «ФК Кормін» Гораймівка – «ФК Застир’я» Боровичі/Четвертня – Фурманчук Василь (Копилля).
5. «ФК Сойне» Прилісне – «ФК Кукли» с.Кукли – Мельник Олег (Боровичі).

Календар 2 кола Чемпіонату району вищої ліги

Результати матчів вища ліга 12 серпня – 13 тур

• «ФК Кукли» Кукли – «ФК Колос» Старий Чорторийськ 4:3 (0:1). Голи: Хомич Вадим-48 хвилина, Романець Микола-52 хвилина, Міліщук Владислав-80, 90+4 хвилина, Богдан Сергій-12, 70 хвилина, Хітько Микола-90+3 хвилина. Юнаки: 2:3 (1:2). Голи: Шульга Віталій-29, 45 хвилина, Засядько Олександр-3 хвилина, Речун Олександр-6, 55 хвилина. Суддя: Микола Мельник (Карасин).
  • «ФК Застир’я» Боровичі/Четвертня – «ФК Сойне» Прилісне 2:1 (0:1). Голи: Возняк Олександр-45 хвилина, Климець Олександр-55 хвилина, Дубровський Юрій-5 хвилина. Юнаки: 0:0 (0:0). Суддя: Водько Анатолій (Хряськ).
  • «ФК Чорниж» Чорниж – «ФК Кормін» Гораймівка 1:6 (1:1). Голи: Ляшук Ігор-3 хвилина, Писачук Дмитро-5, 61 (пенальті), 86 хвилина, Пащук Тарас-68 хвилина, Мельник Андрій-76(пенальті), 88 хвилина. Юнаки: 2:2 (1:1). Голи: Кальков Андрій-32 хвилина, Морозенко Юрій-62 хвилина, Кушнір Олексій-4 хвилина, Прокопчук Трохим-70+2 хвилина. Вилучення: Сокол Станіслав (Чорниж). Суддя: Шавук Василь (Годомичі).
  • «ФК Цміни» Цміни – «ФК Маневичі» Маневичі 0:2 (0:0). Голи: Ткачук Володимир-60 хвилина, Редько Дмитро-90+1 хвилина. Юнаки: 7:2 (2:1). Голи: Красьоха Артем-3, 52 хвилина, Петриковець Станіслав-46 хвилина, Водько Дмитро-23, 41, 55, 60+8 хвилина, Шилак Павло-32 хвилина, Лазарук Олександр-37 хвилина, Вилучення: Басюк Юрій (Цміни). Суддя: Савчук Володимир (Прилісне).

Результати матчів вища ліга 11 серпня – 13 тур

• «ФК Оконськ» Оконськ – «ФК Городок» Городок 2:2 (1:0). Голи: Савич Ігор-15, 69 хвилина, Заліпа Андрій-73 хвилина, Борисюк Андрій-85 хвилина. Юнаки: 2:0 (0:0). Голи: Воробей Андрій-39 хвилина, Гринюк Вадим-64 хвилина. Суддя: Ліщук Михайло (Прилісне).

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вища ліга (дорослі) після 13 турів:
1. «ФК Оконськ» Оконськ – 13 10 2 1 47-19 32.
2. «ФК Сойне» Прилісне – 13 10 0 3 43-20 30.
3. «ФК Кормин» Гораймівка – 12 6 1 5 28-29 19.
4.«ФК Маневичі» Маневичі – 13 6 1 6 28-29 19.
5.«ФК Застир'я» Четвертня/Боровичі – 13 6 0 7 28-20 18.
6.«ФК Колос» Старий Чорторийськ – 13 5 2 6 32-35 17.
7. «ФК Чорниж» Чорниж – 13 5 1 7 23-49 16.
8. «ФК Городок» Городок – 12 4 2 6 25-28 14.
9. «ФК Кукли» Кукли – 13 3 3 7 23-22 12.
10.«ФК Цміни» Цміни – 13 1 4 8 13-26 7.

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (дорослі):
14 м'ячів – Редько Дмитро (Маневичі).
13 м'ячів – Сущ Віктор (Оконськ).
10 м'ячів – Савич Ігор (Оконськ)
8 м'ячів – Шишко Віталій (Прилісне), Коваль Володимир (Чорторийськ).
7 м'ячів – Слива Юрій (Прилісне), Писачук Дмитро (Гораймівка), Возняк Олександр (Застир'я).
6 м'ячів – Кучерук Володимир (Кукли), Міліщук Владислав (Кукли), Ляшук Ігор (Чорниж), Борисюк Андрій (Городок).
5 м'ячів – Павлюк Михайло (Чорниж), Климець Олександр (Застир'я).
4 м'ячі – Чеб Володимир (Чорторийськ), Портянко Іван (Оконськ), Шулипа Владислав (Чорторийськ), Дроган Віталій (Гораймівка), Мельник Андрій (Гораймівка), Заліпа Андрій (Городок).
3 м'ячі – Петрик Олександр (Цміни), Неродик Юрій (Городок), Цівчик Микола (Цміни), Ільчук Олександр (Застир'я), Дячук Владислав (Оконськ), Мороз Артем (Городок), Скібіцький Роман (Оконськ), Романець Микола (Кукли), Дубровський Юрій (Прилісне), Пащук Тарас (Гораймівка)
2 м'ячі – Ільчук Сергій (Застир'я), Гайдучик Юрій (Чорниж), Пащук Гнат (Гораймівка), Коваль Олександр (Чорторийськ), Петрук Петро (Оконськ), Гайдучик Богдан (Чорниж), Шопулко Роман (Застир'я), Семенюк Богдан (Кукли), Лісовецький Микола (Оконськ), Бурик Михайло (Гораймівка), Ремінський Юрій (Прилісне), Приходько Станіслав (Городок), Вейна Микола (Чорторийськ), Тарасюк Олег (Маневичі), Сільмаха Олександр (Чорниж), Дубець Олександр (Застир'я), Миткалик Микола (Прилісне), Велігурський Дмитро (Маневичі), Муц Дмитро (Прилісне), Семенюк Богдан (Кукли), Богдан Сергій (Чорторийськ).

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вища ліга (юнаки) після 13 турів:
1. «ФК Сойне» Прилісне – 13 10 2 1 39-10 32.
2. «ФК Колос» Старий Чорторийськ – 13 8 3 2 36-26 27.
3. «ФК Оконськ» Оконськ – 13 8 1 4 23-21 25.
4.«ФК Городок» Городок – 12 7 1 4 28-11 22.
5. «ФК Кормин» Гораймівка – 12 5 3 4 24-11 18.
6. «ФК Маневичі» Маневичі – 13 5 2 6 16-29 17.
7. «ФК Цміни» Цміни – 13 4 2 7 31-31 14.
8. «ФК Кукли» Кукли – 13 2 4 7 17-29 10.
9. «ФК Чорниж» Чорниж – 13 2 2 9 16-27 8.
10.«ФК Застир'я» Четвертня/Боровичі – 13 1 4 8 13-30 7.

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (юнаки):
15 м'ячів – Миткалик Микола (Прилісне).
11 м'ячів – Приходько Владислав (Городок), Водько Дмитро (Цміни).
8 м'ячів – Шулипа Владислав (Чорторийськ), Речун Олександр (Чорторийськ).
7 м'ячів – Приходько Назар (Прилісне), Биковський Максим (Прилісне), Засядько Олександр (Чорторийськ).
6 м'ячів – Мокієць Андрій (Гораймівка), Воробей Павло (Оконськ).
5 м'ячів – Снітко Богдан (Гораймівка), Раковець Юрій (Кукли), Морозенко Юрій (Чорниж), Красьоха Артем (Цміни), Гринюк Вадим (Оконськ).
4 м'ячі – Пащук Назар (Маневичі), Прокопчук Трохим (Гораймівка), Марчук Вадим (Чорторийськ), Семенюк Богдан (Кукли), Михальчук Станіслав (Застир'я), Кальков Максим (Чорниж), Кузьмич Богдан (Чорторийськ).
3 м'ячі – Мельник Олександр (Гораймівка), Мокієць Максим (Гораймівка), Хапко Владислав (Оконськ), Петриковець Станіслав (Цміни).
2 м'ячі – Романюк Валентин (Городок), Ковальчук Павло (Городок), Богдан Назар (Цміни), Демчук Василь (Гораймівка), Гринюк Микола (Застир'я), Туревич Назар (Маневичі), Телебей Роман (Оконськ), Приходько Владислав (Прилісне), Коваль Володимир (Прилісне), Форманчук Андрій (Маневичі), Шопулко Богдан (Четвертня), Ярмолюк Володимир (Чорниж), Кушнір Дмитро (Чорниж), Куницький Данило (Городок), Яцук Огій (Маневичі), Шилак Андрій (Прилісне), Ярошик Сергій (Кукли), Воробей Андрій (Оконськ), Шульга Віталій (Кукли).