Результати футбольних матчів у Маневицькому районі

Інформацію повідомляє федерація футболу Маневицького району зі своєї сторінки у Facebook.

Колектив Район.Маневичі буде дуже вдячний якщо зауваження та свої пропозиції на дану новину ви будете присилати на нашу електронну адресу [email protected] або в повідомлення на нашій сторінці у Facebook.

Результати матчів станом на 11 вересня 2018 року 08:12:

Результат перенесеного матчу 10 туру вища ліга 9 вересня

«ФК Кормін» Гораймівка – «ФК Городок» Городок 2:0 (2:0). Голи: Пащук Гнат – 5 хвилина, Мельник Андрій – 40 хвилина (пенальті).
Юнаки: 1:1 (0:1). Голи: Мокієць Віталій – 36 хвилина, Приходько Владислав – 20 хвилина. Суддя: Ліщук Михайло (Прилісне).

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вища ліга (дорослі) після 16 турів:
1. «ФК Сойне» Прилісне – 16 13 0 3 52-24 39.
2. «ФК Оконськ» Оконськ – 16 12 3 1 59-21 39.
3. «ФК Кормин» Гораймівка – 16 8 1 7 36-37 25.
4. «ФК Застир'я» Четвертня/с.Боровичі – 16 8 0 8 33-26 24.
5.«ФК Городок» Городок – 16 7 2 7 34-32 23.
6.«ФК Маневичі» Маневичі – 16 7 1 8 34-37 22.
7. «ФК Колос» Старий Чорторийськ – 16 5 4 7 36-41 19.
8. «ФК Кукли» Кукли – 16 4 3 9 32-29 15.
9. «ФК Цміни» Цміни – 16 1 5 10 17-38 8.
10. «ФК Чорниж» Чорниж – 15 5 1 9 23-55 14. Команду «ФК Чорниж» села Чорниж знято з розіграшу чемпіонату району по футболу 2018 року – порушення пункту 5.10 Положення про проведення Чемпіонату району з футболу 2018 року (вища ліга) – у разі, якщо команда двічі не прибула на гру згідно Календаря змагань вона знімається з розіграшу Чемпіонату.

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (дорослі):
15 м'ячів – Редько Дмитро (Маневичі).
14 м'ячів – Савич Ігор (Оконськ), Сущ Віктор (Оконськ).
10 м'ячів – Кучерук Володимир (Кукли).
9 м'ячів – Писачук Дмитро (Гораймівка).
8 м'ячів – Шишко Віталій (Прилісне), Коваль Володимир (Чорторийськ), Міліщук Владислав (Кукли), Борисюк Андрій (Городок).
7 м'ячів – Слива Юрій (Прилісне), Возняк Олександр (Застир'я).
6 м'ячів – Ляшук Ігор (Чорниж), Климець Олександр (Застир'я), Шулипа Владислав (Чорторийськ), Приходько Назар (Прилісне), Мельник Андрій (Гораймівка).
5 м'ячів – Павлюк Михайло (Чорниж), Мороз Артем (Городок).
4 м'ячі – Чеб Володимир (Чорторийськ), Портянко Іван (Оконськ), Дроган Віталій (Гораймівка), Заліпа Андрій (Городок), Ільчук Сергій (Застир'я), Дубровський Юрій (Прилісне).
3 м'ячі – Петрик Олександр (Цміни), Неродик Юрій (Городок), Цівчик Микола (Цміни), Ільчук Олександр (Застир'я), Дячук Владислав (Оконськ), Скібіцький Роман (Оконськ), Романець Микола (Кукли), Пащук Тарас (Гораймівка), Петрук Петро (Оконськ), Муц Дмитро (Прилісне), Семенюк Богдан (Кукли), Пащук Гнат (Гораймівка).
2 м'ячі – Гайдучик Юрій (Чорниж), Коваль Олександр (Чорторийськ), Гайдучик Богдан (Чорниж), Шопулко Роман (Застир'я), Семенюк Богдан (Кукли), Лісовецький Микола (Оконськ), Бурик Михайло (Гораймівка), Ремінський Юрій (Прилісне), Приходько Станіслав (Городок), Вейна Микола (Чорторийськ), Тарасюк Олег (Маневичі), Сільмаха Олександр (Чорниж), Дубець Олександр (Застир'я), Миткалик Микола (Прилісне), Велігурський Дмитро (Маневичі), Богдан Сергій (Чорторийськ), Джус Олександр (Чорторийськ), Вакуліч Сергій (Городок), Сметана Юрій (Застир'я), Снітко Богдан (Гораймівка), Пащук Богдан (Гораймівка), Поліщук Ігор (Цміни), Лісовецький Ігор (Оконськ), Водько Дмитро (Цміни), Андрусик Сергій (Цміни), Шилак Іван (Прилісне), Ткачук Володимир (Маневичі).

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (юнаки):
17 м'ячів – Приходько Владислав (Городок).
15 м'ячів – Миткалик Микола (Прилісне).
11 м'ячів – Водько Дмитро (Цміни).
10 м'ячів – Приходько Назар (Прилісне).
9 м'ячів – Биковський Максим (Прилісне).
8 м'ячів – Шулипа Владислав (Чорторийськ), Речун Олександр (Чорторийськ), Снітко Богдан (Гораймівка), Ярошик Сергій (Кукли).
7 м'ячів – Засядько Олександр (Чорторийськ), Воробей Павло (Оконськ).
6 м'ячів – Мокієць Андрій (Гораймівка), , Прокопчук Трохим (Гораймівка), Семенюк Богдан (Кукли).
5 м'ячів – Раковець Юрій (Кукли), Морозенко Юрій (Чорниж), Красьоха Артем (Цміни), Гринюк Вадим (Оконськ).
4 м'ячі – Пащук Назар (Маневичі), Марчук Вадим (Чорторийськ), Михальчук Станіслав (Застир'я), Кальков Максим (Чорниж), Кузьмич Богдан (Чорторийськ), Величко Андрій (Гораймівка).
3 м'ячі – Мельник Олександр (Гораймівка), Мокієць Максим (Гораймівка), Хапко Владислав (Оконськ), Петриковець Станіслав (Цміни), Воробей Андрій (Оконськ), Коваль Володимир (Прилісне), Куницький Данило (Городок), Яцук Огій (Маневичі).
2 м'ячі – Романюк Валентин (Городок), Ковальчук Павло (Городок), Богдан Назар (Цміни), Демчук Василь (Гораймівка), Гринюк Микола (Застир'я), Туревич Назар (Маневичі), Телебей Роман (Оконськ), Приходько Владислав (Прилісне), Форманчук Андрій (Маневичі), Шопулко Богдан (Четвертня), Ярмолюк Володимир (Чорниж), Кушнір Дмитро (Чорниж), Куницький Данило (Городок), Шилак Андрій (Прилісне), Шульга Віталій (Кукли), П'ятигорик Родіон (Городок).

16 вересня – 17 тур

1. «ФК Кормін» Гораймівка – «ФК Колос» Старий Чорторийськ.
2. «ФК Сойне» Прилісне – «ФК Маневичі» Маневичі.
3. «ФК Кукли» Кукли – «ФК Городок» Городок.
4. «ФК Чорниж» Чорниж – «ФК Цміни» Цміни - 0:3 технічна поразка «ФК Чорниж» село Чорниж – пункт 5.11 Положення про проведення Чемпіонату району з футболу 2018 року (вища ліга).