Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Станом на 13 серпня 2019 року 12:40

Результати футбольних матчів у Маневицькому районі

Інформацію повідомляє федерація футболу Маневицького району зі своєї сторінки у Facebook.

Колектив Район.Маневичі буде дуже вдячний якщо зауваження та свої пропозиції на дану новину ви будете присилати на нашу електронну адресу [email protected] або в повідомлення на нашій сторінці у Facebook.

Результати матчів станом на 13 серпня 2019 року 12:40:

Результати матчів 12 туру чемпіонату району вища ліга, які відбулися 10 – 11 серпня:

10 серпня:

ФК «Сойне» Прилісне – ФК «Застир`я» Четвертня/Боровичі - 2:0 (1:0)

  • Голи: Шилак Іван – 4 хв, Миткалик Микола – 86 хв
  • Юнаки: 4:1 (1:1)
  • Голи: Приходько Владислав – 29,60 хв, Зінчук Максим - 40 хв, Приходько Ілля - 58 хв,  Гагаловський Андрій - 27 хв
  • Арбітр: Коніщук Тарас (Оконськ)

11 серпня:

ФК «Городок» – ФК «Енергетик» Цміни/Підцаревичі 1:2 (1:0)

  • Голи: Приходько Владислав - 44 хв, Олеш Борис - 65 хв, Пашко Андрій - 87 хв
  • Юнаки: 3:2 (0:2)
  • Голи: Дмитро Ковердюк - 42, 70+1 хв, Ковальчук Павло - 46 хв. - Нікітчук Віталій - 2 хв, Скиба Богдан - 26 хв
  • На 36 хвилині Дмитро Водько (Енергетик) не реалізував пенальті – мимо воріт
  • Вилучення: Олексій Красьоха (Городок)
  • Арбітр: Анатолій Демчук (Вараш)

ФК «Кукли» – ФК «Серхів» - 3:3 (1:2)

  • Голи: Романець Микола - 3,56 хв, Семенюк Богдан - 80 хв. - Музичук Вадим - 17 хв, Вавелюк Олег - 27(пен.), 60 хв
  • Юнаки: 3:0 - технічна поразка ФК "Серхів", неявка на матч - порушення п.5.9.1 Положення проведення чемпіонату району з футболу 2019 року вища ліга, - 1 очко в турнірну таблицю дорослої команди
  • Арбітр: Коніщук Тарас (Оконськ)

ФК «Маневичі» - ФК «Кормін» Гораймівка - 7:1 (4:0)

  • Голи: Редько Дмитро - 3,43 хв, Кедик Ігор - 14,34,67,90 хв, Мізюк Богдан - 57 хв. - Мельник Тарас - 63 хв.
  • Юнаки: 2:2 (1:1)
  • Голи: Зінгель Богдан - 11 хв, Коцюба Кирил - 70 хв. - Прокопчук Трохим - 14 хв, Мельник Олександр - 58 хв
  • Арбітр: Савчук Володимир (Прилісне)

ФК «Оконськ» – вихідний

13 тур – 18 серпня

  • ФК «Кормін» Гораймівка – ФК «Сойне» Прилісне
  • ФК «Застир`я» Четвертня/Боровичі – ФК «Кукли»
  • ФК «Серхів» – ФК «Енергетик» Цміни/Підцаревичі
  • ФК «Городок» – ФК «Оконськ»
  • ФК «Маневичі» – вихідний

Кращі бомбардири чемпіонату району 2019 року вища ліга після 12 турів:

Дорослі:

  • 12 – Савич Ігор (Оконськ)
  • 11 – Кедик Ігор (Маневичі)
  • 10 – Сущ Віктор (Оконськ)
  • 8 – Оліферчук Олександр (Оконськ)
  • 7 – Міліщук Владислав (Кукли), Пащук Гнат (Кормін), Шилак Іван (Сойне), Редько Дмитро (Маневичі)
  • 5 – Водько Віталій (Енергетик), Шабат Дмитро (Маневичі), Мельник Андрій (Кормін), Ільчук Сергій (Застир'я), Воробей Віталій (Оконськ)
  • 4 – Суслик Владислав (Сойне), Левков Вадим (Енергетик), Петрук Дмитро (Серхів), Пащук Тарас (Кормін), Кучерук Володимир (Кукли), Семенюк Богдан (Кукли)
  • 3 – Петрук Петро (Оконськ), Ковбасюк Богдан (Сойне), Неродик Юрій (Городок), Невар Сергій (Городок), Заліпа Андрій (Городок), Верешко Богдан (Серхів), Шкабко Дмитро (Серхів), Приходько Назар (Сойне), Дубець Олександр (Застир'я), Романець Микола (Кукли), Мізюк Богдан (Маневичі)
  • 2 – Хомич Сергій (Оконськ), Вдовкін Артем (Серхів), Зінгель Богдан (Маневичі), Левков Вадим (Енергетик), Вознюк Віталій (Енергетик), Приходько Ростислав (Городок), Климець Олександр (Застир'я), Дячук Владислав (Маневичі), Хилюк Сергій (Сойне), Борисюк Андрій (Городок), Сидорчук Роман (Маневичі), Засєкін Павло (Маневичі), Романець Олег (Кукли), Дубровський Сергій (Городок), Мороз Артем (Городок), Вакуліч Сергій (Городок), Олеш Борис (Енергетик), Вавелюк Олег (Серхів)
  • 1 – Шишко Василь (Оконськ), Басалка Ігор (Оконськ), Лісовецький Микола (Оконськ), Приходько Станіслав (Городок), Швець Роман (Городок), Шишко Віталій (Сойне), Слива Юрій (Сойне), Давидюк Андрій (Серхів), Прокопчук Макар (Застир'я), Антонюк Яків (Застир'я), Шопулко Роман (Застир'я), Дроган Віталій (Кормін), Водько Ігор (Енергетик), Акінбобоє Крістофер (Маневичі), Вовчик Максим (Городок), Миткалик Владислав (Сойне), Васильчук Едуард (Енергетик), Водько Дмитро (Енергетик), Миткалик Станіслав (Сойне), Приходько Андрій (Сойне), Портянко Іван (Оконськ), Гут Віталій (Застир'я), Ясюк Віталій (Городок), Куницький Данило (Городок), Снітко Богдан (Кормін), Борсук Вадим (Кормін), Дрегель Назар (Серхів), Мельник Олександр (Кормін), Лісовецький Ігор (Оконськ), Мороз Павло (Серхів), Паламар Назар (Серхів), Возняк Олександр (Застир'я), Коцюба Кирил (Маневичі), Романюк Дмитро (Городок), Швець Роман (Городок), Миткалик Микола (Сойне), Приходько Владислав (Городок), Пашко Андрій (Енергетик), Музичук Вадим (Серхів), Мельник Тарас (Кормін)

Юнаки:

  • 12 – Пащук Назар (Маневичі)
  • 11 – Водько Дмитро (Енергетик),
  • 9 – Куницький Данило (Городок), Зінгель Богдан (Маневичі), Мельник Олександр (Кормін)
  • 8 – Скиба Богдан (Енергетик)
  • 7 – Туревич Назар (Маневичі) Прокопчук Андрій (Кормін), Петрук Дмитро (Серхів), Прокопчук Трохим (Кормін)
  • 6 – Каращук Юрій (Сойне), Семенюк Богдан (Кукли)
  • 5 – Матвійчук Ярослав (Оконськ), Воробей Павло (Оконськ),
  • 4 – Романюк Валентин (Городок), Красьоха Артем (Енергетик), Ярошик Сергій (Кукли), Раковець Юрій (Кукли), Приходько Владислав (Сойне), Зінчук Максим (Сойне)
  • 3 – Гринюк Вадим (Оконськ), Яцук Огій (Маневичі), Телебей Роман (Оконськ), Савич Ярослав (Оконськ), Хапко Владислав (Оконськ), Мокієць Давид (Кормін), Мокієць Віталій (Кормін), Войтович Іван (Енергетик), Ковердюк Дмитро (Городок)
  • 2 – Случик Вадим (Кормін), Ніколайчук Сергій (Енергетик), Снітко Богдан (Кормін), Тригуба Максим (Кукли), Воронюк Тарас (Маневичі), Шульга Віталій (Кукли), Гагаловський Богдан (Застир'я), Білик Роман (Маневичі), Ковальчук Павло (Городок), Нікітчук Віталій (Енергетик)
  • 1 – Музика Андрій (Кукли), Семенюк Дмитро (Городок), Шилак Павло (Сойне), Родіон Назар (Сойне), Верешко Ярослав (Серхів), Гребенюк Роман (Маневичі), Підвальний Давид (Застир'я), Шопулко Роман (Застир'я), Брой Денис (Енергетик), Мельник Костянтин (Енергетик), Зінич Богдан (Оконськ), Сачковський Володимир (Оконськ), Матвійчук Роман (Застир'я), Нестерук Олександр (Сойне), Воронюк Тарас (Маневичі), Кушнір Олексій (Кормін), Зінчук Богдан (Оконськ), Мокієць Максим (Кормін), Прокопчук Андрій (Кормін), Музичук Вадим (Серхів), Паламар Дмитро (Серхів), Пятигорик Родіон (Городок), Коцюба Кирил (Маневичі), Осадчий Володимир (Оконськ), Приходько Ілля (Сойне), Гагаловський Андрій (Застир'я), Коцюба Кирил (Маневичі)

Турнірна таблиця чемпіонату району з футболу після 10-туру

Фінал кубка району 16 червня 2019 року на стадіоні селища Маневичі. ФК «Маневичі» – ФК «Кормін» село Гораймівка 0:1 (0:0). Голи: Пащук Гнат: 60 хвилина (пенальті). Вилучення: Мельник Андрій (Гораймівка), Дудчик Роман (Маневичі). Головний арбітр: Савчук Володимир (Прилісне). Асистенти арбітра: Хилюк Вячеслав (Прилісне), Коніщук Тарас (Оконськ).

Переможців нагородив кубком району голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк.

Кращим бомбардиром кубка району 2019 року став Мізюк Богдан (Маневичі), який забив у ворота суперників 6 м'ячів. Кращими гравцями фіналу стали Мельник Антон (Гораймівка), Лопоха Богдан (Маневичі).


25 серпня
Вчора
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин