Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Маневичі – будь в курсі подій!

Ми пишемо про найцікавіші події та гострі проблеми, які сталися в Маневичах та нашому районі. Тут ви зможете прочитати про таланти Маневиччини та про звичайних людей з незвичайним життям.

Ми реагуємо на звернення наших читачів, аби допомогти вирішити проблеми людей у контексті проблем містечка та району.

Завдання нашої редакції – оперативно, просто і цікаво висвітлити життя райцентру та району.

Якщо ви маєте якусь цікавинку, або пропозицію чи скаргу – звертайтеся  за електронною адресою: [email protected]

А також підписуйтесь на нашу сторінку на Facebook.

Власником інформації, яка розміщена на сайті «Район. Маневичі»,  є Агенція медіа-технологій «СІД ІНФОРМ», а також автори публікацій (якщо в тексті не йдеться про інше). 

Район.in.ua  – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. Зараз у складі мережі Район.in.ua працюють такі видання: Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.Маневичі ,Район.Любешів Район. ЛокачіРайон.Стара ВижівкаРайон.РатнеРайон.ТурійськРайон.Іваничі та Район.Острог.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочервогою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію

18 липня
Вчора
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
10.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин