Про нас

Ми пишемо про найцікавіші події та гострі проблеми, які сталися в Маневичах та нашому районі. Тут ви зможете прочитати про таланти Маневиччини та про звичайних людей з незвичайним життям.

Ми реагуємо на звернення наших читачів, аби допомогти вирішити проблеми людей у контексті проблем містечка та району.

Завдання нашої редакції – оперативно, просто і цікаво висвітлити життя райцентру та району.

Якщо ви маєте якусь цікавинку, або пропозицію чи скаргу – звертайтеся  за електронною адресою: [email protected].

А також підписуйтесь на нашу сторінку на Facebook.

Власником інформації, яка розміщена на сайті «Район. Маневичі»,  є Агенція медіа-технологій «СІД ІНФОРМ», а також автори публікацій (якщо в тексті не йдеться про інше). 

Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочерговою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію.

16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024