Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Маневичі – будь в курсі подій!

Ми пишемо про найцікавіші події та гострі проблеми, які сталися в Маневичах та нашому районі. Тут ви зможете прочитати про таланти Маневиччини та про звичайних людей з незвичайним життям.

Ми реагуємо на звернення наших читачів, аби допомогти вирішити проблеми людей у контексті проблем містечка та району.

Завдання нашої редакції – оперативно, просто і цікаво висвітлити життя райцентру та району.

Якщо ви маєте якусь цікавинку, або пропозицію чи скаргу – звертайтеся  за електронною адресою: [email protected]

А також підписуйтесь на нашу сторінку на Facebook.

Власником інформації, яка розміщена на сайті «Район. Маневичі»,  є Агенція медіа-технологій «СІД ІНФОРМ», а також автори публікацій (якщо в тексті не йдеться про інше). 

Район.in.ua  – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 22 видання: Район.Луцьк,Район.Рожище,Район.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.Горохів,   Район.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.Маневичі,  Район.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Турійськ. У Рівненській області працює три сайти Район.Острог  Район.Гоща. Район.Корець. Район.Демидівка.

У 2018 році у мережі Район.in.ua  запрацював діловий проект Бізнес.Район, який покликаний урізноманітнити тематику насамперед для нашої лояльної аудиторії, а також її розширити.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочервогою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію

17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021
12.01.2021
11.01.2021
10.01.2021