Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Маневицький ліцей – один із наймолодших закладів професійно-технічної освіти на Волині. ФОТО

12:47 23.12.2019
5100

Історію Маневицького професійного ліцею розпочали у 1978 році, коли за пропозицією Міністерства лісового господарства в селищі розпочали будівництво сільського середнього професійно-технічного училища № 8 для підготовки робітничих кадрів лісової галузі.

Це творчий та навчальний центр Маневиччини, який забезпечує розвиток здібностей та обдарувань дітей і молоді та готує кваліфікованих робітників, яких потребує сучасний ринок праці.

Читайте також: Маневицький професійний ліцей отримав автомобільний кран

За роки становлення і розвитку навчальний заклад двічі перейменовували: в 1992 році в ПТУ № 28, а в жовтні 2002 року за наказом Міністерства освіти й науки Маневицьке ПТУ № 28 отримало статус професійного ліцею.

За 30 років діяльності, професійний ліцей підготував і випустив не одну тисячу кваліфікованих робітників. Багато випускників продовжували своє навчання і зараз є відомими людьми та професіоналами своєї справи.

Педагогічний колектив ліцею – це однодумці, яких об’єднує любов до учнів та наполеглива праця на ниві виховання хороших робітників. Сьогодні навчально-виховний процес забезпечують 42 педагогічні працівники, які допомагають своїм учням опанувати обрану професію та відкрити їхні таланти. Серед педагогів: 4 особи – Відмінники освіти України, 13 осіб мають вищу категорію, 10 осіб – педзвання, 16 осіб – майстри виробничого навчання.

Читайте також: У Маневицькому професійному ліцеї вчили малювати на склі

На території понад 12 гектарів розташовані адміністративно-побутовий та навчальні корпуси, виробничі майстерні, гуртожиток, автопарк та автодром. В ліцеї діє 23 навчальні кабінети, 5 лабораторій, 5 майстерень, автодром, трактодром, спортивний та актовий зали, спортивний майданчик і стадіон, бібліотека, їдальня. Ліцей має комп’ютерний клас, користується послугами мережі Інтернет.

Після закінчення ліцею випускники можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах, з якими Маневицький освітній заклад тісно співпрацює, і навіть заочно на державній формі, паралельно працюючи за вже набутою професією, можна отримати вищу освіту.

Читайте також: Маневичанам покажуть, як робити жіночі прикрасиЧитайте також: Маневицький професійний ліцей приймав гостей з Німеччини.

Коментарі
23 листопада
Сьогодні
Вчора
21.11.2020
20.11.2020
19.11.2020
18.11.2020
17.11.2020