Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Лісівники провели відкритий урок в школі села Велика Осниця
Лісівники провели відкритий урок в школі села Велика Осниця

Велика Осниця: лісівники провели відкритий урок в школі

11:30 29.04.2019
949

Керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру, що діє на базі Воротнівського лісництва державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» Валентина Юхимчук провела тематичне заняття для учнів 4-х та 8-х класів загальноосвітньої школи 1-3 ступенів села Велика Осниця.

Говорили про престиж професії лісівника, величезну відповідальність та любов до лісу. Також про питання спалювання торішньої трави та засміченості навколишнього середовища.

Зі вступним словом до дітей звернувся головний лісничий державного підприємства «Колківське лісове господарство».

«Сьогодні мета – це, в першу чергу, донести до нашого майбутнього, до вас, дітей, які навчаються у школах, головні питання, заохотити потенційних працівників лісової галузі до вступу в середні спеціальні та вищі навчальні заклади. У майбутньому мріємо мати молодих кваліфікованих спеціалістів лісового господарства. Ніхто краще не буде працювати в рідному краї, як місцеві мешканці сіл та селищ. Люди повертаються додому – і вже знають, яка територія краща для якої сфери праці. Тож приносити користь Волині ніхто ефективніше вас не зможе. Друге питання – паління торішньої трави. І це проблема не лише нашого підприємства, району, області, а всієї України. Тож ведемо просвітницьку роботу та пояснюємо вам, дітям, про небезпеку та відповідальність. Говоримо про знищення вогнем усього живого, шкоду навколишньому середовищу, бо ж виділяється чадний дим. Ви так само можете реагувати та робити дорослим зауваження щодо неприпустимості паління сухої трави», – сказав Руслан Люшук.

Директорка школи Вікторія Ковбасюк висловила вдячність за візит лісівників.

«Вже перші слова Руслана Володимировича та Валентини Петрівни запалили цікавість в очах дітей. А відеоролики додали усвідомлення, як саме доглядати, берегти та цінувати ліс і якою важкою є щоденна праця, покладена на плечі лісівників. Дуже тісно співпрацюємо із місцевим лісництвом Великої Осниці, зокрема лісничим Павлом Форманчуком. Постійно долучаємося до спільних акцій «Посади дерево», «Чисте село – чистий ліс». Щорічно долучаємося до посадки лісу. Не лишає без уваги і Колківське лісництво – наші діти є активними учасниками різних заходів, конкурсів. Тому надзвичайно тішить – працюючи в різних галузях, ми разом опікуємося майбутнім України – дітками», – зазначила керівниця освітнього закладу.

Після розмови та перегляду відеоролика діти отримали інформаційні флаєри на згадку про зустріч із лісівниками.


Читайте також: Кожна школа Маневиччини отримає у травні преміальний фонд.

Коментарі
25 червня
Вчора
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин