Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Городоцькі школярі здобули перемогу на обласному зльоті шкільних лісництв
Городоцькі школярі здобули перемогу на обласному зльоті шкільних лісництв

Городоцькі школярі здобули перемогу на обласному зльоті шкільних лісництв

14:33 28.06.2019
715

Діти з навчально-виховного комплексу села Городок, якими опікуються працівники державного підприємства «Городоцьке лісове господарство», під керівництвом педагога Ніни Терещенко представлятимуть Волинську область на Всеукраїнському рівні.

На базі Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька провели обласний зліт учнівських лісництв.

У роботі зльоту взяли участь 22 команди учнівських лісництв. Це майже сто учасників, серед яких діти, їхні керівники та лісівники-практики. На них чекали еколого-освітні заходи, пізнавальний екзаменаційний турнір із практичного лісівництва.

Зліт юних лісівників Волині тривав два дні. У його програмі були виставка досягнень учнівських лісництв «Майбутнє лісу у наших руках», виступ агітбригади «Екоклас», презентація команд-учасниць та захист науково-дослідних робіт членами учнівських лісництв, тестування і моніторинг знань та умінь юннатів.

Здобутки учнівських лісництв, виступи команд та знання кожного з юних лісівників оцінювало журі на чолі із заслуженим працівником освіти України, директором ВОЕНЦ Валентиною Остапчук. До складу журі також увійшли:

  • Ректор академії рекреаційних технологій і права, кандидат наук із фізичного виховання та спорту, доцент, професор кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Андрій Сітовський.
  • Кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки, учасник загальноуніверситетської програми по вивченню природи Західного Полісся СНУ імені Лесі Українки Лариса Коцун.
  • Головний спеціаліст відділу лісового господарства ВОУЛМГ Анатолій Борсук.
  • Голова циклової комісії викладачів спеціальних дисциплін лісівничого профілю Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька Галина Захарчук.

На юних лісоводів чекали знайомство з коледжем та спілкування з його викладачами, екскурсія до музею фауни та флори, відпочинок на Світязі, спілкування з ровесниками та обмін досвідом.

Разом із дітьми приїхали їхні керівники від освітніх закладів та державних лісогосподарських підприємств Волині. Для них програмою також передбачили ряд методичних заходів. Зокрема, під час педагогічного форуму «Інформаційна платформа» відбулися зустрічі з керівництвом ВОЕНЦ, викладачами волинських вишів, де учасники обмінялися думками щодо активізації співпраці між освітянами та лісівниками, обговорили проблемні питання, які виникають у ході роботи, отримали методичні рекомендації від фахівців юннатівської справи.

Коментарі
24 липня
Сьогодні
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин